kanuni sultan süleyman 'da tüp bebek yaptıranlar

merhaba ben de bugün katıldım aranıza.Dr. yavuz aydına gitmeyi düşünüyorum.bahçelievler medicalparkta.2 negatif denemem var şimdi karar veremiyorum ne de olsa maddi olarak külfiyatlı bir iş.Rabbim yardımcımız olsun

merhaba ben de bugün katıldım aranıza.Dr. yavuz aydına gitmeyi düşünüyorum.bahçelievler medicalparkta.2 negatif denemem var şimdi karar veremiyorum ne de olsa maddi olarak külfiyatlı bir iş.Rabbim yardımcımız olsun
Insallah bu sefer olumlu sonucu gorursunuz. Daha omce nerede yaptirmistiniz

İnşallah canım...Çapa da denedim bu kez medicana da deneyeceğim.medicalpark yazmışım yanlışlıkla

Kanuni de nasıl oluyor raporlu ya da raporsuz fiyatlar nedir

aynı zamanlarda başlayacağız yanı :) umarım ramazan ayında guzel haberler alırız. kanunıde raporlu ılaçlar 1200 cıvarı ıslem ucretıde 744 tl. raporsuz eger karşılamıyorsa 6 bın cıvarı dıye bılıyorum ama emın degılım tabı.

Bizim de isteyen herkesinde en kısa zamanda olur inşallah:)peki rapor çıkarma süreci uzun mu?Daha önce çapada denedim ben rapor bayağı uğraştırıyor.Bu arada kaç yıllık evlisin.Daha önce denedin mi hiç?

Bizim de isteyen herkesinde en kısa zamanda olur inşallah:)peki rapor çıkarma süreci uzun mu?Daha önce çapada denedim ben rapor bayağı uğraştırıyor.Bu arada kaç yıllık evlisin.Daha önce denedin mi hiç?

1 bucuk yillik evliyim. Daha once asilama denedim ama olmadi. Amh im dusuk tek tupumde gecen ay alindi kanunide. Rapor icin sure uzun degil ama ugrastirici tabi.

Cok zorluyorlar rapor icin ozellikle uroloji dr cok zorladi bizi...3 ay kadar surdu benim herseyi toparlamam..adetin 21.gunu gitmelisin hormon testleriyle basliyorsun herseye derken heyet raporu cikartiyorsun kat kat geziyorsun ben iki gun ugrastim sadece saglik kurulu imzalari icin baska hastanede sadece klomen kullandim ve onun belgesini istedilerhersey tamamlaninca heyete giriyorsun ve drlarilacina karar veriyorilk adetinin ikinci gunu ilaclarini aliyorsun 3gunu basliyorsun toplamda gun asiri kontrole gidiyorsun 4gidisinde opu son olarak transfer
Merhabalar, bende kanuniye tüp bebek işlemi için veya rapor alıp başka bir merkezde işlem yaptırmak için gitmeyi istiyorum. Benim de AMH rezervim düşük ve devlet tüp bebek teşvik kapsamında olduğum bilgisini öğrendim. Bana bilgi verebilirsiniz bu konu ,için hiç birşey bilmiyorum.

Merhaba cevabınız için çok teşekkürler Çok şükür birini buldum 😌 bu zamana kadar yapilmistir belki inşallah pozitiftir yapildi ise 👏🏼 bende orayı araştırıyorum tüp bebek için bir kızım var benim tüp bebek 4 yaşında ikinci için yine yol gözüküyor nasıl drlar tüp bebek bölümünde ve imsi tekniği gibi teknikler varmı acaba cevap verirseniz çok sevinirim

Merhaba cevabınız için çok teşekkürler Çok şükür birini buldum 😌 bu zamana kadar yapilmistir belki inşallah pozitiftir yapildi ise 👏🏼 bende orayı araştırıyorum tüp bebek için bir kızım var benim tüp bebek 4 yaşında ikinci için yine yol gözüküyor nasıl drlar tüp bebek bölümünde ve imsi tekniği gibi teknikler varmı acaba cevap verirseniz çok sevinirim
Çocuğunuz olduğu için devlet size desteksiz tüp bebek yapar.
Yani özelde ödeyeceğiniz paranın aynısını ödersiniz.
Devlette imci, chip teknikleri vs vs yok.

Merhaba arkadaşlar
sitede birçok yorumu okuduktan sonra üye oldum , öncelikle inşallah herkesin kucağında bir bebişi olur :)

onumuzde kı ay kanunı sultan suleyman da tup bebek tedavısıne baslayacagım , daha once bu hastanede yaptıran bırını hıc okumadım.
tecrubesı olan varmmı bılgı verırmısınız memnun kaldınız mı
Merhabalar merak ettım ne yptınız nerde yptırdınız sonuclar ne oldu bende şimdi gecen seneki sizin durumunuzdayım. Cevaplardan z mutlu olurum

Merhabalar merak ettım ne yptınız nerde yptırdınız sonuclar ne oldu bende şimdi gecen seneki sizin durumunuzdayım. Cevaplardan z mutlu olurum

merhaba

2 kez kanunıde yaptırdım ,sonuclar negatıf. her seferınde bu sefer olucak dıye basladım ama malesef kanunıde cok zor. doktorlar ve hemsıreler cok ıyı fakat laboratuarlarının ıyı oldugunu dusunmuyorum. aynı gun 4 kızı opu olduk sadece 2 kısı transfere gıttık. ve negatıf sonuclandı. suanda ozel hastanede devam edıyorum

Devlette hastanesi drlari kendinden birşey katmiyorlar. Sistem ne doz verirse onu uyguluyor asla düşür yükselt yok. Biz bakanlık ne dediyse yaptık olmadı modunda. Yumrta kendiliğinden çatlaması nedir ya.. 16-18 mm olan yumrta günde 2 mm büyüyor biz biliyoruz onlar mı bilmiyor..umurunda değil bikmislar mi başka sorunları mi var anlamadım. İyi insanlar ama sorumluluk asla almıyorlar. Hesap soramiyorsunuz. Bence mde tüp bebekte başıma geldi yumurta kendiliğinden çatlamış ara ki bul yumurtayı..yeller esiyor.

Devlette hastanesi drlari kendinden birşey katmiyorlar. Sistem ne doz verirse onu uyguluyor asla düşür yükselt yok. Biz bakanlık ne dediyse yaptık olmadı modunda. Yumrta kendiliğinden çatlaması nedir ya.. 16-18 mm olan yumrta günde 2 mm büyüyor biz biliyoruz onlar mı bilmiyor..umurunda değil bikmislar mi başka sorunları mi var anlamadım. İyi insanlar ama sorumluluk asla almıyorlar. Hesap soramiyorsunuz. Bence mde tüp bebekte başıma geldi yumurta kendiliğinden çatlamış ara ki bul yumurtayı..yeller esiyor.
Yumurta çatlamasın diye de iğne vermeleri lazım yani hergün 1 iğne de bunun için vuruluyor. Size vermediler mi ?

X