kanuni sultan süleyman 'da tüp bebek yaptıranlar

Kaderella

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
326
291
34
Merhaba arkadaşlar
sitede birçok yorumu okuduktan sonra üye oldum , öncelikle inşallah herkesin kucağında bir bebişi olur :)

onumuzde kı ay kanunı sultan suleyman da tup bebek tedavısıne baslayacagım , daha once bu hastanede yaptıran bırını hıc okumadım.
tecrubesı olan varmmı bılgı verırmısınız memnun kaldınız mı

Merhaba...bende cok arastirdim hic yorum bulamadim...
Ben orda yaptirdim bugun sonucumu aldim 8.2 negatif dedi gonca hnm.biz opu da da transferde de 5 kisiydik 5imizinde negatiff....
Emin degilim artik 2.deneme icin oradami yaptirsam 5 kisiden 1 ininmi tutmaz...karar senin yaptir yaptirma demem ama 3 hakkin var devlette cok iyi degerlendirmen gerekiyor...

Ben orda yaptirdim bugun sonucumu aldim 8.2 negatif dedi gonca hnm.biz opu da da transferde de 5 kisiydik 5imizinde negatiff....
Emin degilim artik 2.deneme icin oradami yaptirsam 5 kisiden 1 ininmi tutmaz...karar senin yaptir yaptirma demem ama 3 hakkin var devlette cok iyi degerlendirmen gerekiyor...
[/QUOT
merhaba öncelikle sonucunuz için üzüldüm. hayırlısı olsun umarım bi sonrakinde olumlu sonuç alırsınız. bişey danışıcam size kanunide prosedür nasıl işliyor. hiç bi bilgim yok ben daha önce özel bi hastanede 2 kere aşılama oldum olumsuz sonuçlandı. yaşım 37 kanuniyi telefonla aradımdurumu anlattım daha önce yapılan işlemlere dair diğer hastaneden kaşeli rapor getir dedi sadece. şimdi nisan adetinde başvurmayı düşünüyorum hemen tedaviye başlatıyolar mı yoksa belli prosedürleri var mı bi de ne kadara mal oluyor bilginiz var mı acaba

merhaba öncelikle sonucunuz için üzüldüm. hayırlısı olsun umarım bi sonrakinde olumlu sonuç alırsınız. bişey danışıcam size kanunide prosedür nasıl işliyor. hiç bi bilgim yok ben daha önce özel bi hastanede 2 kere aşılama oldum olumsuz sonuçlandı. yaşım 37 kanuniyi telefonla aradımdurumu anlattım daha önce yapılan işlemlere dair diğer hastaneden kaşeli rapor getir dedi sadece. şimdi nisan adetinde başvurmayı düşünüyorum hemen tedaviye başlatıyolar mı yoksa belli prosedürleri var mı bi de ne kadara mal oluyor bilginiz var mı acaba

Cok zorluyorlar rapor icin ozellikle uroloji dr cok zorladi bizi...3 ay kadar surdu benim herseyi toparlamam..adetin 21.gunu gitmelisin hormon testleriyle basliyorsun herseye derken heyet raporu cikartiyorsun kat kat geziyorsun ben iki gun ugrastim sadece saglik kurulu imzalari icin baska hastanede sadece klomen kullandim ve onun belgesini istedilerhersey tamamlaninca heyete giriyorsun ve drlarilacina karar veriyorilk adetinin ikinci gunu ilaclarini aliyorsun 3gunu basliyorsun toplamda gun asiri kontrole gidiyorsun 4gidisinde opu son olarak transfer

Cok zorluyorlar rapor icin ozellikle uroloji dr cok zorladi bizi...3 ay kadar surdu benim herseyi toparlamam..adetin 21.gunu gitmelisin hormon testleriyle basliyorsun herseye derken heyet raporu cikartiyorsun kat kat geziyorsun ben iki gun ugrastim sadece saglik kurulu imzalari icin baska hastanede sadece klomen kullandim ve onun belgesini istedilerhersey tamamlaninca heyete giriyorsun ve drlarilacina karar veriyorilk adetinin ikinci gunu ilaclarini aliyorsun 3gunu basliyorsun toplamda gun asiri kontrole gidiyorsun 4gidisinde opu son olarak transfer

Merhaba tekrar
Cok uzuldum insallah bir sonra ki denemeye :KK43: ben gecen ay gonca hnma ameliyat oldum.. kurul ve konsey islerimi de hallettim ama cok kararsiz kaldim islem icin. Baska hangi hastanelerde anlasmasi var peki. Benim yumurta rezervimde dusuk siz tekrar yaotirmayi dusunuyormusunuz

Ben 1200 civari odedim ilaclara karsiliyor normalde ilaclar 6000 civari
Istanbul tup bebek merkezinde de yine 1200 ilac 5000 tl de islem ucreti odeyeceksiniz ozaman dimi ? Insallah tutar bu denemede. Yine bilgi verirmisiniz asamalar hakkinda eger tutmazsa bende orada denerim sansimi

Haziranda ki adetimde baslamayi istiyorum da arkadasima sordurdum kannuni rapor vermek icin 6 ay bekletiyormus umarim boyle bir sacmalik yoktur onlarin keyfine goremi olacak bu is ben anlamadim??

Benim rezervim 1.02 sinirdayim ben de diger iki hakkimi burada harcamak istemiyorum
Tesadüf sitede gezerken yorumunuza rastladım.
Rezerviniz az değil 1 amh gayet iyi bı rezerv.
Size kim sınır dediyse telaşa sokmak için söylemiş.
1 amh ile doğal yolla gebe kaldım.
Yumurta kalitesi önemli yumurta kalitesini de arttıran vitaminler B12, folik asit, c vitamini, d vitamini, e vitamini ve a vitaminidir.

Merhaba...rezervimin sınırda oldugunu kanunide tup bebek merkezinde soylediler...ama kalitem gercekten dusuk 6 yumurta gelisti 4 unu topladilar 3 u bos cikti 1 i transfer oldu ve tutmadi...simdilerde kahve icmeyi biraktim folik asitli balik yagi kullanmaya basladim hazirana kadar beklemedeyim biraz da kilo verebilirsem iyi olacak

X