Kanser Hastası Arkadaşımız İçin Dua Eder misiniz ?

350 ---Ya Latif Celle Celalühü daha okudum ekler misin :)

Son düzenleme:
Oyhhh Allah razı olsun eklerim tabi ki seve seve

Senden de Allah razı olsun

Böyle taksit taksit söylüyorum ama unutmayayım diye
1000 tane daha Ya Latif Celle Celalühü okudum..inşallah devamı da gelir getirebilirim...
Allah kabul etsin Onur kardeşimiz için inşallah iyileşir biz de mutlu haberlerini alırız amiin

Son düzenleme:

Olsun canım benim taksit - peşin fark etmez her türlü kabulümüzdür

İnşallah Onur'un güzel haberini alacağız canım , canı gönülden inanıyorum buna

canım benim son günlerde çok gelip giden oluyor eve diye kendi dualarıma bile zor yetişiyorum ama aklımdan çıkmadın emin ol, inşallah şu yoğunluk bitsin buraya da güzel donüşler yapacam inşalah

canım benim son günlerde çok gelip giden oluyor eve diye kendi dualarıma bile zor yetişiyorum ama aklımdan çıkmadın emin ol, inşallah şu yoğunluk bitsin buraya da güzel donüşler yapacam inşalah

Ne demek tatlım ya , benim de diğer topiclerdeki okumalarım üst üste geldi, bir de malum ramazan derken ben de pek birşey okuyamadım

Sağol Nara'cım Allah kabul etsin okudukça yazarsın kuzum Allah şifasını versin inşallah[/QUOTE]

500 tane Ya Latif yine okudum. allah kabul etsin

merhabalar
Allah sıkıntıda olan kardeşimize sabır ve de acil şifalar versin

ne zamana kadar okunması gerekiyor bilgi verir misiniz ?

Evet 100refriciye 100ya latif okumusdum.nerdese 1 ya da 2 sayfada yazmisdum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ozgem81 canim yazdiklarini okuyunca okadar duygulandimki Allah razi olsun senden ne muradin varsa versin Rabbim onur arkadasimizada bir an once sifasini verir inşallah bunu cani gonulden diliyorum bebeğim için artik ameliyatta olsam birşey değişmeyecek o aleti mesafesine takacak alan genişlemiş tutmaz diyorlar.Rabbim büyük elbet bir cikis yolu gösterecek.crs.kurul var bakalim ne diyecekler nolur dualarinizda oglumla banada yer verin Allah razi olsun herşey GÖNLÜNÜZCE olsun hayirli ramazanlar

merhabalar
Allah sıkıntıda olan kardeşimize sabır ve de acil şifalar versin

ne zamana kadar okunması gerekiyor bilgi verir misiniz ?

Amin canım inşallah , gün sınırı koymadık canım sayılarımız tamamlanınca okumamız bitmiş olacak inşallah.

Evet 100refriciye 100ya latif okumusdum.nerdese 1 ya da 2 sayfada yazmisdum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım şimdi tekrar inceledim gözümden kaçmış Allah kabul etsin diline yüreğine sağlık

Canım benim Allahım Şafi adıyla bol bol şifa versin size ve tüm hastalarımıza ve kısmetse inşallah bu okuma bitince sizin için de okuyacağız gülüm aklımızdasınız. Güzel haberlerinizi ne olur paylaşın bizimle olur mu ?

rabbim inşeallah şifasını verir dualarımdan hiç eksik etmiyorum ne oğlumu ne tüm hastaları ne kimin ne sıkıntısı ne derdi varsa herkese dua ediyorum rabbim kabul eder inşallah bakalım canım çrş tekrar gitcem ne diyecekler çıkmadık candan umut kesilmezmiş rabbim bu mübarek ayların yüzü suyu hürmetine inşallah kabul eder. rabbim el açılan duaları inşallah geri çevirmez rabbim kimin gönlünde her ne varsa nasip eder inşallah nolur dualarınızda benide unutmayın Allah razı olsun sizlerden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…