Kanser Hastası Arkadaşımız İçin Dua Eder misiniz ?

canım ben 50 tane daha alıyım daha fazla okuyabilirsem haber veririm.

Canım ben bugun 100 tanenin 35 ini okuyabildimüzüldüm ya okurum dedim sana da yarin rabbim kısmet ederse geri kalanını okurum inşallah canim

Canım benim neden dert ediyorsun bugün bitecek diye bir durumumuz yokki olsun yarın okursun öbür gün okursun ne olacak dert etme böyle

dualarımız sizinle acil şifalar

Sağol bacım Allah razı olsun

bende 60 tane tefriciye 100 tanede''Ya Şafi Ya Kafi Ya Muafi'' okudum .Rabbim tez zamanda şifasını versin...

50 demiştim ama 100 tane okudum canım Allah kabul etsin inşallah

tamam canım benim +50 daha ekledim allah razı olsun

bende 60 tane tefriciye 100 tanede''Ya Şafi Ya Kafi Ya Muafi'' okudum .Rabbim tez zamanda şifasını versin...

Ağzına yüreğine sağlık canım Allah razı olsun

Pericim 200 alıyorum ben. Gün içinde yazıcam sana. Bugün bitiririz inşallah.

Gülüm senden önce alanlar olmuş o yüzden sana en son 140 kaldı canım haberin olsun. 140 okursan bitiyor tefriciyemiz

ARKADAŞLAR AN İTİBARİYLE ONUR'UMUZUN OKUMASI BİTTİ. OKUYAN DUA EDEN DUAMIZA AMİN DİYEN HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN. RABBİM BİZLERİ BU DERTTEN UZAK TUTSUN. EY YARABBİ 4444 SALAVAT-I TEFRİCİYE , YA LATİF , YA ŞAFİ YA KAFİ YA MUAFİ DUALARIMIZIN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE SEN KARDEŞİMİZE VE TÜM HASTALARIMIZA ACİL ŞİFALAR VER YA RABBİ. MÜBAREK GÜNLERDE AÇTIĞIMIZ ELLERİMİZİ GERİ ÇEVİRME DUA EDEN TÜM KARDEŞLERİMİN DUALARINI KABUL EYLE GÖNLÜNDEKİLERİ ONLARA NASİP EYLE YA RABBİ. BURDA TOPLANIP EL AÇTIK SEN LATİF İSMİNLE DUAMIZA LUTFET , ŞAFİ İSMİNLE ŞİFA VER MÜCİB İSMİNLE DUAMIZI KABUL EYLE YA RABBİ. SEN HERŞEYE GÜCÜ YETENSİN , BİR OL DEMENLE HERŞEY OLUR DUAMIZA OL DE YARABBİ ... AMİN

Okunacak dualar ;

4444 Salavat-ı Tefriciye
Okunan : 4444 - Okunacak : 0

16.641 Ya Latif Celle Celalühü
Okunan : 16.641 - Okunacak : 0

Ya Şafi Ya Kafi Ya Muafi ne kadar okuyabilirsek
Okunan : 5300

Onur’un Okumasında Okuyan Arkadaşların Takip Listesi ( Gözümden Kaçanlar Uyarırsa Sevinirim )

Tefriciye
Kuzum90 = 105
Berirem = 30
perican55 = 571
monarkk = 100
Kelebekcim = 709
Yedinoktabes = 220
cesmi_naz = 250
DolmA = 240
kocamlaben = 30
ysmn1096 = 490
özgem81 = 934
Nara87 = 100
zehragrbzdrn = 50
Lilruba = 100
Limonlu_Cheescake = 200
okyonus = 100
coksevdimonu = 155
debusi = 60

Ya Latif Celle Celalühü
PembeLokum = 800
perican55 = 6041
Vitae = 400 + 100 İhlas-ı Şerif
Monarkk = 250
Kelebekcim = 200
ysmn1096 = 1300
arcLizzie = 1650
özgem81 = 1100
nurflz = 100
BenimAskPastam = 600
dior34 = 200
Nara87 = 600
Farmasi = 3.400

Ya Şafi Ya Kafi Ya Muafi
perican55= 200
monarkk = 250
Kelebekcim = 200
ysmn1096 = 300
arcLizzie = 300
özgem81 = 100
farmasi = 3000
zehragrbzdrn = 350
Lilruba = 500
debusi = 100

Canım napıyoz. Başka hasta var mı okuyalım. Yada aboneliği kaldıracam ben 😉

Amin amin amin. Allahım onurunda güzel haberlerini almayı nasip et. Şafi isminle onu sarıp sarmala. Aminn.

Gülüm bu topic kalsın diyorum hastalarımız için. Hastası olan varsa devam edelim. Birinin babası hastaydı ama kimdi :44:

Amin amin amin. Allahım onurunda güzel haberlerini almayı nasip et. Şafi isminle onu sarıp sarmala. Aminn.

Amiiin nerde varsa rabbım şifa versın
Canlar hamıle olup bebegınde sıkıntı olan arkadasa okuyalım dedıydık ama bılemedım sız ne dıosunuz sonrada bı dua ısteyen ark vardı hatırlayamadım telden bakmakta sıkıntı oluo onla dvm ederız etmek ısteyenlerle tabı

Ay evet evet Sibel arkadaşımız da vardı hatta bebeğin durumu iyi değilmiş. Bir an evvel ona başlayalım özgem. Bak hastalıklar için bunu buldum ne dersin ?

Bu selavat-ı şerifi 2000 byada 400 defa hasta biri yada hastalık için okunursa Allah’ın izini ile şifa bulur.
“Allahümme salli âlâ Seyyidina Muhammedin Tıbbil kulubi ve devâihâ ve afiyetil ebdani ve şifaiha ve nuril ebsari ve ziyâihâ ve âlâ âlihi ve sahbihi ve sellim.”

“Ey Allah’ım! Kalplerin doktoru ve devası,vücudların şifası,gözlerin nuru ve ziyası olan Muhammed(s.sv)’e,aline ve ashabına salat-ü selam eyle.”

Olur perim bak bılmıodum sayende bır salavat daha oğrenmıs oldum hastalık için bıldıgım bır tek 1001 fatıha ı şerıf var o zaman yıne esmaları ve salavat olarakta bu salavatı koyalım isteyende fatıha okur ona sayı koymayalım okuyamayan olur vs oda müşkül durumların suresi bıldıgın üzere bılen varsa hastalık için dua yazsın arkadaşlar

Aynen bebeğim, onura okumaya başladıktan sonra bu salavatı bulmuştum hastalıktan kurtaran salavat diye gçiyor. 2000 adet bunu okuruz ezberlemesi de kolay olur.

Yine esmalarımızı dahil ederiz , Fatiha-ı şerif ve bir de duaların kabulü için ihlas-ı şerif de olsun derim ben

Olur canım benım cokta güzel olur baslayınca ben benım eskı forumada yazıcam ordanda gelen arkadaslar olur

Ozgecim onurun duasi bittikten sonra duada oglumla bize de yer vereceğini soylemistin bir dua toplayalim. Nolur oglumla dualariniza çok ihtiyacimiz var bizede yer verin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…