Kanser Hastası Arkadaşımız İçin Dua Eder misiniz ?

Hay Allah razı olsun bacıııım , hemen yazıyorum listeye

Ben düz sayı seven bır ınsanım 156 daha düşelim 1100 düz olsun tefriciyelerımız

Canım 100 tane tefriciye bana yaz okuycam bır kac gune eger fazla okursam bıldırırım sımdılık 100 tane yaz Allah kabul etsin acil şifalar versin ins.

Canım 50 tane tefriciye okudum. Onurunkine ağırlık vericem. bir kaç güne bitiririz. Benim kendim için okuduğum vardı ya o bitti :)

Hay Allah razı olsun canım ya kurban olduğum Allah da sizin dualarınızı misli misli kabul etsin inşallahhhhh

Ben düz sayı seven bır ınsanım 156 daha düşelim 1100 düz olsun tefriciyelerımız

Canını yeriiiiiiim .. Bu sayıların düzlüğü bitmez ama söyleyeyim

Canım 100 tane tefriciye bana yaz okuycam bır kac gune eger fazla okursam bıldırırım sımdılık 100 tane yaz Allah kabul etsin acil şifalar versin ins.

Allah razı olsun bacım , kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş , hızır gibi yetiştiniz vallahi

Canım 100 tefriciye yarın okuyayım inşallah rabbim kısmet ederse bitince haber ederim yine

Günaydın canım 100 tane tefriciye okudum Allah kabul etsin acil şifalar versin

Canim hastaniz icin 100 tane demistim ya....55 tane daha ekleyin toplam 155 okumus oldm rabbim şifa versn
aldığım 100 taneyi bitirdim canım haber veriyim dedim aklın kalmasın okundu mu diye. okuyabileceğim zaman yine alırım canım.

Allah kabul etsin şifa versin inşallah.

Canım günaydın. Bugün onur için 200 tane tefriciye okuyacağım. Bitirince yazarım.

Pericim 200 tane bitti. Öperim.

Ben de seni öperim en goccamanından şapur şupur olanından ağzın dert görmesin emiii

Canim hastaniz icin 100 tane demistim ya....55 tane daha ekleyin toplam 155 okumus oldm rabbim şifa versn

Kızlar harikasınız , Allahım da sizleri hiç bunaltmasın inşallahhhh

Allah kabul etsin güzel bacılarım benim ağzınıza yüreğinize sağlık inşallahhhh

4444 Salavat-ı Tefriciye
Okunan : 3999 - Okunacak : 445

cnm 145 adet daha okudum Allah kabul etsin....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…