Kanla yapılan gebelik testi çıkmış sipariş ettim PRECİSİON

Ya o testi değil de erken gebelik testi yaptım silik pembe bir çizgi çıktı ve ilk idrar değil heyecandan titredim resmen
Kız testlerin pozitif işte yapsana şunu hergün girip buraya bakıyorum acaba yapmış mısın diye. Bak idrar testinde çıktıysa kanda hayli hayli çıkar

Ayy var gibi yaa bence inşallah da vardır belirtilerin varmiydi
Uyku hali oluyor öğlenleri bugün çok başım ağrıdı onun dışında iştahım açık ama zaten açıktı hiç belirti gibi konduramadım kendime (bide göğüslerimde gün içinde 1 yada 2 kere hani saniyelk hassaslaşma, onuda zaten saymıyodum) ama bakalım testlere devam

Aynen öyle canım. 29 ağustos adet olmuştum sonra ki adetim 9 eylülde geldi 16 gün sonra tekrardan adet oldum. 6 gün sürdü. Ondan sonra hafif hafif kasık sancılarım vardı. Geçen hafta kasığımda kramp şeklinde ağrı yaşadım ani kalkışta ağrı oluştu. Birde karnımda şişlik var gibi birazda iştahım açıldı. Başkada bir belirtim yok. Bu adet düzensizliği oğluma hamile kaldığımda olmuştu. Umarım altından başka bir sorun çıkmaz

Aynen öyle canım. 29 ağustos adet olmuştum sonra ki adetim 9 eylülde geldi 16 gün sonra tekrardan adet oldum. 6 gün sürdü. Ondan sonra hafif hafif kasık sancılarım vardı. Geçen hafta kasığımda kramp şeklinde ağrı yaşadım ani kalkışta ağrı oluştu. Birde karnımda şişlik var gibi birazda iştahım açıldı. Başkada bir belirtim yok. Bu adet düzensizliği oğluma hamile kaldığımda olmuştu. Umarım altından başka bir sorun çıkmaz
Kız daha ne olsun...
İnsanın kondurası gelmiyor ya bende de hep stres şu an acaba test doğrumu vs vs bisürü şey bikaç güne herşey netleşr Allah'ın izniyle

Valla bilmiyorum ki testlere güvenim kalmadı çok yanıltıcı olunca. Geçen hafta nedense net bir şekilde çıktı çizgi koşa koşa gittim kan verdim hüsran.

X