kanamam var arkadaşlar yardım lütfen

sen bizi naapcan gitsene dra hemen bizim bigilrimizden daha dooru bilgiler verirler

canım sorma ogün druma zor ulaştım hastaneye yatırcam dedi aksilikler çıktı sonra başka hastaneye gittim ordada yatış verdi ama evi tercih ettim 4 gün kalkmadan yattım canım öyle şey olurmu herkez bu tür sorunlarla karşılaşabiliyor çok büyük moral oldunuz bana allah hepinizden razı olsun canım

canım korkma bişiy olmaz ikiz oldukları için bebişler eee birde çabuk büyüyorlar hayatım bazen olabiliyor işte bu kanamalar allah evlatlarını esirgesin sana bağışlasın geçmiş olsun hayatım....

amin canım allah herkesin bebişlerini anneciklerine bağışlasın meleklerim çok iyiler çok şükür şimdilik bi sorunumuz kalmadı çok sağol arkadaşım

hiç bişey olmaz canım.endişe edersen olabilir.ben de yaşadım ilkinde hem de iki kez farklı aylarda.şimdi 5 yaşında ve çok sağlıklı.Allah eline ayağına kavuştursun.kendini üzme

allahım meleğini sana bağışlasın canım dilerim çok güzel bi hayatı uzun sağlıklı bi ömrü olur benimde geçti kanamam çok şükür içerde devam ediyo dedi dr istirahat verdi ama şu an iyiyiz sadece çok şiştim daha 4 ayımız bitecek ama ne oturabiliyorum ne kalkabiliyorum bütün hareketlerim sınırlandı hergeçen hafta daha zor oluyor benim için hayırlısıyla zaman geçipte bebişlerime kavuşsam dünyaya bedel olucak inan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…