Kanamam var acill yardım

Kanama
Kanaman düzeldi mi canım ?

Kanaman durdu mu canım ? Aynısı başladı ben de yine

Kanaman durdu mu canım ? Aynısı başladı ben de yine
Keseyi gördük dün kesenin altında kanama varmış o yapıyomuş devam ediyo hala ilaçlarımı kullanıyorum keseyi gördükten sonra rahatladım riskli görünmüyor bol su bol dinlenme dediler bana. Takip et sende yofunluguma göre doktoruna söyle ilaçlarını al canım

Çok sevindim adına canım daha önce kürtaj yaşadığım için aklıma türlü türlü şeyler geldi.
Kullandığım ilaçlar Progestan dex , progestan fitil . Kan sulandırıcıları doktorum kesti . Ayrıyetten kullandığın bişey oldu mu ?

Kızlar merhaba tekrar faydam olur belki yaşayanlara diye

Kırmızı ve adet kanı gibi mi yogunlugu nasıl parmak boyunda az az mı canım
İlk pembeydi sonraya kırmızıya döndü peçeteye sildikçe geliyor sürekli . Bir de az parça geldi . Doktoruma danıştım uzanacaksın dedi dinlen

İlk pembeydi sonraya kırmızıya döndü peçeteye sildikçe geliyor sürekli . Bir de az parça geldi . Doktoruma danıştım uzanacaksın dedi dinlen
Aynısını yaşadım kaç gündür kırmızıyı da pıhtıyı da gördüm hep dinlendim yavas yürüdüm nereye gidersem sıcakta durmadım kaslar gevşemesin diye soğuk yada ılık duş aldım onu da elimden geldikçe 3 4 günde bir su da cok gevşetiyo çünkü. Suyu cok tüket çiğ kabak çekirdeği çiğ badem avakado salata yeşillik semizotu yedim. Kan sulandırıcı bende almıyorum mucize gibi bişi oldu bana da ama geçtiğimiz cuma günü doktorum yerleştiği yeri görmüştü minik bi nokta. Doktora gidince alttan baktırmadım. Ekstra bişi kullanmadım korkumdan vermiyolar da zaten kuzum inşallah güzel sonuc alırsın. Kaçıncı günün bugun test yaptın mı

Dün kan testi yaptım 6. Günümdü 80 çıktı . Yarında yaptırıcam bakalım arttı mı diye . Dediklerini yapayım . Ah çok zor bişey bu endişe . Senin şimdi endişen geçti mi

Aynısını yaşadım kaç gündür kırmızıyı da pıhtıyı da gördüm hep dinlendim yavas yürüdüm nereye gidersem sıcakta durmadım kaslar gevşemesin diye soğuk yada ılık duş aldım onu da elimden geldikçe 3 4 günde bir su da cok gevşetiyo çünkü. Suyu cok tüket çiğ kabak çekirdeği çiğ badem avakado salata yeşillik semizotu yedim. Kan sulandırıcı bende almıyorum mucize gibi bişi oldu bana da ama geçtiğimiz cuma günü doktorum yerleştiği yeri görmüştü minik bi nokta. Doktora gidince alttan baktırmadım. Ekstra bişi kullanmadım korkumdan vermiyolar da zaten kuzum inşallah güzel sonuc alırsın. Kaçıncı günün bugun
Dün kan testi yaptım 6. Günümdü 80 çıktı . Yarında yaptırıcam bakalım arttı mı diye . Dediklerini yapayım . Ah çok zor bişey bu endişe . Senin şimdi endişen geçti mi
Bende 10. Günde 62 betaydı. Sonra gün aşırı yükselişi kontrol ettiler önemli olan her iki günde bir iki katına cıkmasıymıs benim suan 3500 lerde beta. Endişem şöyle geçti en azından kanamamın kese altındaki yerden oldugunu biliyorum artık sebebi belli. Belirsiz olunca cıldırıyo insan niye oluyo bişey mi oluyo bozulacak mı hersey diye. Kese görününce de kesenin şekli önemliydi eğik bükük olmaması lazımmış. Rahim kalınlığı iyi olmalıymış suan brnde hepsi güzelmiş o yüzden rahatım tek düşüncem düşük riskim suan düşmesin diye herseye dikkat etmeye devam ediyorum c vitamini almaya gayret ediyorum. Ben kafayı yiyodum bu konuyu açtığım zamanlarda cünkü doktor yok hiç bi yer bakmıyo yardım umuyosun heryerden seni çok iyi anlıyorum faydam olursa ne mutlu bana

Çok sevindim için rahat olmasına canım çok zor bişey hakkaten. İnsan rahat olmak istiyor bakalım bir kaç gün sonra belli olur durumum

Evet dün öyle bir hareket yaptım sonra gece kasıklarımda ağrı oldu sabahta kanama kuzu
Ne yaptın canım dikkat et bu günler de özellikle çok dikkat etmemiz lazım. Ben de bugün biraz fazla yürüdüm yokuş çıktım korktum açıkçası zararı olmuş mudur diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…