Kanamam var acill yardım

Kbra7138

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2024
24
5
33
Arkadaşlar merhaba
15 gün önce 5. Gün embriyosu 2 adet embriyo transferim oldu. Transferimin 7. Günü kahverengi leke geldi sevindim yerleşme kanamasıdır diye. 10. Gün pozitif sonuç aldık beta 62 çıktı. Gün aşırı beta takibi yaptırdık 147 sonra 347 sonra dün enson 600 çıktı. Yalnız kanamam devam ediyor bazen kahverengi cogu zaman kırmızı arada bir pıhtılı geliyor. Progesteron dex iğne başladık 3 gün oldu. Fitil kullanıyorum folik asit de var. Aspirin i kes dedi doktorum. Ama hala kanama var artış güzel gidiyor. Yaşayan var mı neden kanar neden kesilmiyor kafayı yicem

Mutlaka doktora gitmelisin . Böyle ne olduğunu bilemezsin aslaa.

Transferinin kaçıncı günündesin ve kese gördün mü

Transferinin kaçıncı günündesin ve kese gördün mü
Bugun 17. Günüm kese için cuma günü doktorum yerleştiği yeri gösterdi bak şuraya yerleşmiş yeri cok güzel hayırlı olsun dedi tam net değildi yarın net görebiliriz ama doktorlar tatilde olduğu için kimse bakmıyo

Doktor cuma günü vajinal muayene yaptı gözle baktı bi sorun görmedi hayırlı olsun dedi ama kanaman şu yüzden var yada bundan dolayı kesilmiyo demedi
Kalp atışını duydun mu ? Benim başıma geldi ama kalbi durmuştu. Bir arkadaşımın başına geldi ve o kanamasına rağmen sağlıklı gebelik geçirdi. Kalp atışını duyduysan sorun etme . Keşke pruloton verseymiş düşük engelleyici

Kalp atışı duymadık henüz proluton 5 gün önce yaptılar kalça dan. Etkisi ne kadar sürer bilmiyorum cok korkuyorum kesilmedikçe kanama

Kalp atışı duymadık henüz proluton 5 gün önce yaptılar kalça dan. Etkisi ne kadar sürer bilmiyorum cok korkuyorum kesilmedikçe kanama
Canım seni anlıyorum aynı şeyi yaşadım 9 ay önce . Herkes farklı bişey söyledi yine de içim rahat değildi . Bayram bitsin doktora tekrar git . Kalp atışına ne kadar var ?

Kese ve yolksac gorundu mu benim kese ve yolksac görünmüştü bebek olusmaya başlayınca kanamalarimda başladı ve kese bozuldu ne yazık ki kürtajla sonuçlandı ama kesem haftasına göre küçüktü zaten emriyo kalitesi 5cb ve 5bc idi iki tane transferdi biri ki muhtemelen düşük değerli olan sonradan tutunmaya çalışmış dedi doktorum ama olmadı kanamadan sonra kese bozuldu kalp atışını duyamadan kürtaj oldum iğne vs kullanmadım ama ilaç kullandım kanama süresince doktorlar koyu renkli , regli kanaması şeklinde değilse ve peçeteye geldiği müddetçe korkma demişti her kanama kötü sonuclanmaz demişlerdi ins sizde sorun olmaz kalp atışını duyarsiniz

Canım seni anlıyorum aynı şeyi yaşadım 9 ay önce . Herkes farklı bişey söyledi yine de içim rahat değildi . Bayram bitsin doktora tekrar git . Kalp atışına ne kadar var ?
Kalp atışı Çarşamba duyarsın dediler ama bayram olduğu için gidemiyorum hastanelerde kimse yok aciller bakmıyor malesef

Keseyi şöyle ki ultrason da doktor yerleştiği yer şurası bak burda oluşuyor diyerek gösterdi bi noktaydı o şekilde gördük. Cok üzüldüm sizin adınıza inşallah hepimizin yüzü güler bu konuda

Doktor cuma günü vajinal muayene yaptı gözle baktı bi sorun görmedi hayırlı olsun dedi ama kanaman şu yüzden var yada bundan dolayı kesilmiyo demedi
Ben ilk başta akıntı şeklindeydi sonra bir kere yoğun kanama yaşadım bardaktan boşalırcasına ardından bir kere daha . Tekrar kontrole gittiğimde bebeklerden biri yoktu. Kalp duymamıştık ama biz kese düzgün değildi. Birinin . İkiside 5Aaydı kalitesi. Şimdi oğlum var çok şükür ,diğeri karnımda.1.5 ay kaldı doğuma içini ferah tut zaten önlem amaçlı biri tutmazsa diye iki tane koyuyorlar

Rabbim sağlıkla versin birinin nasibi yokmuş demekki cok geçmiş olsun size de. Bendeki Bu kanama da tutmayan embriyonun olabilir yani o zaman inşallah öyledir ve bebeğime bişey olmaz

Aslında embriyo kaliteniz kötü değilmiş

Rabbim sağlıkla versin birinin nasibi yokmuş demekki cok geçmiş olsun size de. Bendeki Bu kanama da tutmayan embriyonun olabilir yani o zaman inşallah öyledir ve bebeğime bişey olmaz
Amin inşallah. Progestan dex kaç kere vuruyorsun ben günde 2 ondan bir de oksapar kan sulandırıcı içip corasprin içiyordum corasprini kesti . Kanama alanına bakıp proluton falan vermeli. Özel doktor yokmu orada hiç Kırıkkale küçük ama vardır belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…