Kan testinde bebek ne zaman çıkar ?

Hoooneyy

Mutlu bir kalp büyütüyorum 💙
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2018
292
420
Herkese merhaba arkadaşlar gerçekten kafam çok karıştı. . 10 aylık evliyiz ve son 5 aydır bebek bekliyoruz.. Benim adet olmam gereken tarih 25 hazirandı yani bu gün adetim geçeli 4. Gün .. ve benim adetlerim çok düzenli oluyor. Bu güne kadar hiç gecikmedi . Eşimin ısrarı ile dün kan testi yaptık bu gün sonuç negatif çıktı . Doktor ise daha erken olduğunu ve kan testinde çıkmayabileceğini söylemişti kan verirken . Bu gün de negatif gözüktüğünü pazartesi veya salı tekrar yaparsak daha kesin olacağını söyledi. Ve benim kafam karıştı daha erken mi gerçekten kanda çıkması için ? Erkenden fark edilenler nasıl fark ediliyor ? Sizin adetiniz kaç gün geciktiğinde çıktı ? Lütfen yardım eder misiniz ?

Benim adete 2 gün kala çıktı kanda, doktorun erken demesi sanırım geç döllenme olasılığıyla alakalıdır. Normalde erken değil yani.

Benim adete 2 gün kala çıktı kanda, doktorun erken demesi sanırım geç döllenme olasılığıyla alakalıdır. Normalde erken değil yani.
Eğer geç döllenme değilse çıkmış olması gerekirdi yani ?

Eğer geç döllenme değilse çıkmış olması gerekirdi yani ?
Aynen canım benim yumurtlama günüm 7 hazirandı. 19 haziranda kanda çıktı ki ben bekledim, ayın 16 sında idrarda pozitif gördüm, gitsem o günde çıkardı.

Aynen canım benim yumurtlama günüm 7 hazirandı. 19 haziranda kanda çıktı ki ben bekledim, ayın 16 sında idrarda pozitif gördüm, gitsem o günde çıkardı.
Peki geç döllenme ne demek nasıl oluyor ?

Peki geç döllenme ne demek nasıl oluyor ?
Bu ay geç yumurtlamış olabilirsin yani. Adet tarihin 25, 11 Haziran yumurtlama günü (kabul edilir ama kişiden kişiye değişedebilir) ama diyelim bu ay 17 Haziranda yumurtladıysan otomatik olarak yumurta da geç döllenir.

Anladım çok teşekkür ederim , siz de sağlıkla kavuşun bebeğinize

Sakın üzülme ben bu tam 1 buçuk yıl bebek için bekleyip her ay yıkılıyordum :) Ama Rabbime bin şükür o mutlulugu nasip etti. Dilerim en kısa zamanda sende alırsın o mutlu haberi
Amin inşallah :) özellikle yaptığınız bişey var mıydı ? Kür gibi ?

Amin inşallah :) özellikle yaptığınız bişey var mıydı ? Kür gibi ?
Valla ben aylarca doktora gittim hep klomen ve çatlatma iğnesi ve hiç bir işe yaramadı. Birgün bi tanıdığım bana ilişkiden önce küvette sıcak suya otur dedi yumurtlama döneminde yaptım. Birde aynı ay içinde hacamat yaptırmıştım. Birdahaki ay hamile olduğumu öğrendim :)

Bizim evde küvet yok :') hacamatı nerenden yaptırdın ?

legen gibi bişeye otursanda olur canım. hacamatı kuyruk sokumunun üst kısmına yapıyorlar beline doğru yani.

Herkese Merhabalar kızlar
Bilemedim doğru yere mi yazdım ama size birşey danışmak istiyorum.En son reglim 31 Ağustostu beş gün sürüp bittikten sonraki hafta gün aşırı değerlendirdik eşimle,reglilerim düzenlidir 27-28 günde regli olurum çok şükür, bir sonraki reglim tahmini 27 eylülde ama ben ondan önce kan testi yaptırmak istiyorum ama sizce ne zaman yaptırmalıyım?
bu hafta yaptırsam çıkar mı?
Hepinize şimdiden çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…