kan testi

Aminnnnnnnn merak etme senin guzel haberlerinide aliriz icin rahat eder yukselir degerin

canım değerim bana da yüksek geldi ama doktora hiç yüksek gelmedi. :) 5. haftanın içindeyken en yüksek 1600 olabilirmiş. 903 baya normal yani :)

hanımlar 19 haziranda dondurulmuş 1 tane embriyom transfer edildi.dayanamadım bugun transferin 7. günü ve kan tahlili yaptırdım. bhcg : 19.7 progestranda : 16.3 çıktı sizce bebeğim benimlemdir? cuma gunu tekrar test yaptırcam 9. gün olcak bu arada 3 temmuz asıl test tarihim yani doktorumun beklediği tarih :)

Heee anladim bilmeyince aman yaa ne guzel bisi bak cumarteside paylas hemen havadisleri

tamam cnm inşallah keseyi görebiliriz :) adet gününden yaklaşık 1 hafta sonra kese görünebiliyormuş :)

hanımlar 19 haziranda dondurulmuş 1 tane embriyom transfer edildi.dayanamadım bugun transferin 7. günü ve kan tahlili yaptırdım. bhcg : 19.7 progestranda : 16.3 çıktı sizce bebeğim benimlemdir? cuma gunu tekrar test yaptırcam 9. gün olcak bu arada 3 temmuz asıl test tarihim yani doktorumun beklediği tarih :)

canım bende evde idrar testi yaptım silik çizgi gördüm apar topar doktora koştum. doktor usg ile baktı rahim kalınlaşmış kesin hamilesin dedi sadece teyit için kan testi istedi ama sonuç negatif (1,25 gibi bir şey) kocaman bir hayal kırıklığı adet olacaksın o zaman dedi bende üzüldüm tabi ama hala kırmızılarda gelmedi bende ümitlendim tekrar verdim o da 0.100 çıktı yani hiç ihtimal yok. bekliyorum. Allah herkese hayırlısıyla en uygun zamanda bebiş nasip etsin

canım demek ki zamanı değilmiş daha. Rabbim tez zamanda hamiş olmanı nasip eder inşallah..

tamam cnm inşallah keseyi görebiliriz :) adet gününden yaklaşık 1 hafta sonra kese görünebiliyormuş :)

Ee seninde zaten gecmis oluyor insallqh gorunur. Buarada benim dunden beri kasiklarima sanci giriyor ve ovulasyon testi yaptim geje kirmizi cikti siliklesmedi bi turlu bugun 3. Gunu kirmizi kasiklarimada agri girince acaba yumurtlayacakmiyim dedim kafam karisti herkezin bukadar uzunmu cikiyor acaba kirmizisi

andean arkadaşım 14 mayısta düşük yaptığımı yazmıştım diğer topikte hatırlarsın... Ben de 35. gün idrar testi yapmıştım pozitifti ve Bugün kan tahlili yaptırdım yarın sonucu paylaşırım...
andean neye göre, yani düşük yaptığın tarihi mi sat olarak alıp gebelik takvimini oluşturdun?

canım seninki baya uzun süre koyu kalmış.. benimkinde sadece 1 gün koyu gördüm başka da görmedim.. ertesi günü silikleşmişti..

canım düşük yaptığın adet kanamasını normal adet günü olarak kabul edeceksin ve ona göre hesaplayacaksın. ben ona göre oluşturdum gebelik takvimini ki zaten doktorlar kimyasal gebeliği normal adetmiş gibi kabul edin diyorlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…