kan testi

Andean test yaptim bugun bugune kadar silikti ama bugun ikinci cizgi baya koyu cikti nerdeyse ayni simdi ben napcam resmide ekleyemedim telefondan giriyorum baktim ama bulamadim

cnm bu yaptığın ovulasyon testi dimi? eğer koyu çıktıysa bugün ilişkiye girme. yarın testi bir daha yap eğer o 2. çizgi silikleşmişse hemen ilişkiye gir :) çünkü daha yumurtan çatlamadı. şimdi birlikte olsan eşinle bu sefer belki yumurta 24 saat sonra çatlayacak bilemezsin yani. o yüzden bugün bekle..

cnm bu yaptığın ovulasyon testi dimi? eğer koyu çıktıysa bugün ilişkiye girme. yarın testi bir daha yap eğer o 2. çizgi silikleşmişse hemen ilişkiye gir :) çünkü daha yumurtan çatlamadı. şimdi birlikte olsan eşinle bu sefer belki yumurta 24 saat sonra çatlayacak bilemezsin yani. o yüzden bugün bekle..

Evet ovulasyon testi yaptim canim sabah yapmistim ozaman yarin sabah tekrar yapiyim bakalim neyle karsilasicam insallah kacirmam yumurtlamami heycan yaptim sende yarin test yapican demi

Evet ovulasyon testi yaptim canim sabah yapmistim ozaman yarin sabah tekrar yapiyim bakalim neyle karsilasicam insallah kacirmam yumurtlamami heycan yaptim sende yarin test yapican demi

evet cnm sabah kan vericem akşam 6 ya anca belli oluyor internette :))

Aaa internette nasil belliyo ozelemi gidiyorsun yoksa saglik ocagimi hadi bakalim hayirlisi insallah guzel haber alirsin

sağlık ocağına gidiyorum kan vermeye ama onlar tahlil için büyük bir laboratuvara gönderiyorlar. Laboratuvarın sitesinden öğreniyorum.. inşallah güzel haberler alırım :)

sağlık ocağına gidiyorum kan vermeye ama onlar tahlil için büyük bir laboratuvara gönderiyorlar. Laboratuvarın sitesinden öğreniyorum.. inşallah güzel haberler alırım :)

Himmm anladim simdi bir daha bende kan verince oyle yaparim ozaman saglik ocaginami sorucam hangi laboratuvar diye buarada sabah yaptigim testdeki ikinci cizgi koyuydu ya simdi dayanamadim gene yaptim ama bu sefer silik cikti insallah buayi kacirmam ya kacirirsam uzulurum gercekten

Himmm anladim simdi bir daha bende kan verince oyle yaparim ozaman saglik ocaginami sorucam hangi laboratuvar diye buarada sabah yaptigim testdeki ikinci cizgi koyuydu ya simdi dayanamadim gene yaptim ama bu sefer silik cikti insallah buayi kacirmam ya kacirirsam uzulurum gercekten

çizgi silikleştiyse cnm hemen bu akşam deneme yapın.. yarını bekleme o zaman

Kızlar ben hata mı ettım acaba gercı kotu dusunmuyorum cunku belırtılerı var adetme dort gun var ve gebelıgı erken gosteren test yaptım sonc pozıtıf kan da verdm 40.41 cuma gene yapcaz kan ısallah yukselır deger uzulmem yukselck hıssedıyorum ama ben artı bunu yapmammın sebebı ılac kullanıcktm.

Kızlar ben hata mı ettım acaba gercı kotu dusunmuyorum cunku belırtılerı var adetme dort gun var ve gebelıgı erken gosteren test yaptım sonc pozıtıf kan da verdm 40.41 cuma gene yapcaz kan ısallah yukselır deger uzulmem yukselck hıssedıyorum ama ben artı bunu yapmammın sebebı ılac kullanıcktm.

Eee tamam iste ne guzel yukselir degerin neden uzuluyorsunki olumlu dusun iyi olsun

Canım saol ya allah herkeze nasıp etsın saglıklı gebelıkler saglıklı cocuklar hayırlı evlatlar cumlemıze sımdıden bebegımı dusunuyorum saglıklı elı ayagı duzgun olsun allahım onu korusun darısı basınıza kızlar

Aaaaaaa cooookkk sevindimm Allahim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin insallah kolay hamilelik gecirirsin ayyy cok mutlu oldum ya sanki ben hamileyim :))) doktora ne zaman gidicen bak butuncdetaylari yaz burdan haaa

canımm çok teşekkür ederim iyi dileklerin için :) doktora cumartesi gidicem nasip olursa memlekete geçmeden önce doktora uğrayıp direk memleketin yolunu tutcaz inşallah :)
Hangi ara ogrendin sonucu sen 6 da belli oluyor dedin bende o yuzden bu saatte girdim

cnmmm ben de akşam üstü açıklanacak diye gittim yatağıma uyuyordum. eşim de 14.30da bakmış internetten, sonucu öğrenmiş, almış laptopunu odaya geldi başımda sırıtmaya başladı :) konuşmuyo sadece sırıtıyo. ben de gözlerimi yarı açtım baktım hemen doğruldum bi de ne göreyim 903 :) ben 400 lerde görsem havalara uçacaktımm :)

Ayyy cok hossun peki deger niye okadar yuksek ikiz fln degildir heralde demi ne guzel bir duygu yaa isteyen herkeze yasatsin Allahim benimde bugun test yaptim ikinci cizgi cok koyu cikti sabah yarin sabah tekrar yapicam silik cikarsa hemen iliskiye gircem sen oyle demistin ama isin ilginc yani benim akintim acik renkli uzayan sekildeydi ama simdi bembeyaz koyu kivamda geliyor cozemedim bu isi insallah vaktini kacirmam

X