kan tahlili yapmaya gitsem mi?

Cok tesekkür ederim canım ben yurt dısındayım kan degerlerim yazmıyordu sadece pozitif yazıyordu doktora gstrdm tebrik etti demekki bu onlarda olan bişi dun adet gunumdu sancılandım aglayarak hastaneye gittim kanda mgrendim sonra gebelik testi yaptım pozitıf cıktı daha gecikmemesine ragmen cok sükür allahıma binlerce sükür rabbim sizefe göndersin ben 3 yıldır istyrdm tüp bbk ypcktım ama kendiliginden oldu bebegi grnceye kdr sevnmyrm allahım diliyen herkese allahım aratmadan versin ...
bide kahverengi lekelenmm adetten 2 gün önce oldu bişi kullnmyrdm cnm ..

bnde 10 aydır istiyorum çok üzülüyorum

Allah ım en kısa zamanda nasip etsin inş. yaa @DerinDeniz samsunlu musunn ?
ben de 8 aydır istiyorum artık takmıyacam kafayı kaç aydır gebelik belirti diye bir sürü şey okudum her şey de bir belirti aradım kendime ne büyük kötülük yapmışım.sana tavsiyem sen de öyle yap.Bu arada ben Samsunluyum orda yaşıyorum sen de galiba Samsunlusun

evet samsunluyum samsunda yasıyorum. Valla benden fazla kimse belirti yasamasın neler yasadım. En uç örnek veriyim geçen ay iki gün açık pembe-kahverengi lekelenme yasadım sadece peçeteye geliodu iki gün snra durdu hayatımda hiç bunu yasamamıştım ve bnm reglim hiç erken gelmez hep geç gelir ama o lekelenmenin olduğu geçen ay adetim 5 gün önceden geldi lekelenmeyi görünce yerleşme kanaması sandım düşün. Kanama durdu ertesi gün normal adet oldum. Eşime sperm testi yaptırdım hiçbir sorun yok bndede görülür bi sorun yok tiroidim çok az yüksek. 10 ay doldu nasıl kafaya takmim ki elimde değil.

işte canım çok kafa takmaktan kaynaklanıyor yani tamamen psikolojik.benim kızım var 5 yaşında ilk aydan hamile kaldım,kızımdan önce de ilk aydan hamile kaldım fakat 13 haftalık kaybettim bebeğimi.aradan uzun zaman geçti 2. bebeği düşünmeye başladık ilk aydan olur sandım 1.2.3 derken 9. aya girdim artık bir de benim idrar testlerim silik pozitif çıktı çok kez görünür bir sebep yok ben de eşimde de çok istiyoruz ondan belkide olmuyor.Gittiğin bir dr var mı Samsun da ben Nur Öztürk e bir de İpek Bolata gittim hatta süreci hızlandırmak için serophene ve çatlatma iğnesi oldum ama bu ay da yok sanırım

Bizde doktora gittik ama en iyisi kafanı rahatlat unut ben unutmustum cunku adetimi bkliyordum mekkeye gidecktik ama artk gdmycz,.

unutamıyorum ki 10 aydır olmayınca panik yapıorum elimde değil .. her ay baska bişey yasıyorumm. Neyse Mekke planınız suya düştü dimi olsunn bundan iyidi Şamda kayısı yani bu sebepten gidemeyişinize değer.

anlamadım gitti. kafasına taka taka hamile kalanları da tanıyorum bu iş nasip işi yaa çokta takmakla alaklı değil bnce. Bende İpek hanıma birkaç kez gittim alttan karından muayene oldum görünürde bişey yok. İpek hanıma bundan 3 ay önce muayene olmuştum o zaman yumurta takibne baslayalm istersen demişti bn daha erken az daha bekliyim daha stres topuna dönmiyim diye ertledim gitmedim. Çatlatma iğnesini seropheneyi ilk kez duydum serophene ne? kim yaptı sana bu asamaları ?

Aynn cnm degerde giderim ama 15 saatlik yol bn smdi ytrken bile sırtım agrıyor gitsem miki bişi olur mu? Acaba..

ben ipek hanıma muayne oldum ultrasonda baktı rahim,yumurtalıklar temiz.süreci hızlandıralım dedi serophene yumurta geliştirici ilaç.adetin 5. günü başladım 6 gün sonra kontrole çağırdı sağ da ve solda 2 yumurtam oluşmuş büyüklüğü falan iyiydi aynı gün çatlatma iğnesi vuruldum sonra ilişki günleri söyledi gün aşırı bir de jel verdi progestan içeren onu da kullanıyorum hala ama adet olacam galiba yani yok bu ay da

Aynn cnm degerde giderim ama 15 saatlik yol bn smdi ytrken bile sırtım agrıyor gitsem miki bişi olur mu? Acaba..

Bunu doktorla konusmalısın en doğru bilgiyi doktor verir. ne desek yalan olur yani Allah korusun riski falan varsa doktor yönlendirir seni.

hayırlısı olsun valla ne diyim bilemiyorumm. Bana da istersen süreci hızlandıralım demişti. Bana progesteron test yapcaz demişti sana ilk basta o testi yaptı mı ?

Bunu doktorla konusmalısın en doğru bilgiyi doktor verir. ne desek yalan olur yani Allah korusun riski falan varsa doktor yönlendirir seni.
Dogru cnm srcm bu arada bir belirtiyi atlamışım gögüslerimde asıtı kıllanma oldu esimmm aaaaa niye boyle oldu canım recep ivedike bnzmye bsldn dedi.

hayırlısı olsun valla ne diyim bilemiyorumm. Bana da istersen süreci hızlandıralım demişti. Bana progesteron test yapcaz demişti sana ilk basta o testi yaptı mı ?
evet hayırlısı ben o testleri daha önceden yaptırıp gittim progestan seviyem iyiydi canım bir de lh ve fsh hormonu onların oranları da önemli bu tahlilleri yaptır mutlaka

evet hayırlısı ben o testleri daha önceden yaptırıp gittim progestan seviyem iyiydi canım bir de lh ve fsh hormonu onların oranları da önemli bu tahlilleri yaptır mutlaka

hormon testş yaptırdım hormonum normal çıktı sadece tiroid hariç Tiroidimde azcık yüksek. Endokrine gidiyorun düşük dozda ilac kullanıorum progesteron testini kim yaptı sana ? çok soru sordum ama k.bakma nolurr.

Hayırlı olsun sizede sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim bugün yaptıracam ..inş sonuç pozitif çıkar ilk denememiz Hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…