kan tahlili yapmaya gitsem mi?

evettt ilk bebişim olcak insallahhh. 13 aylık evliyim 10 aydır hamile kalmayı bekliyorum senin kızın mı var fotodaki çok tatlıymışş :KK15:
inşallah gelir bebişin en yakın zamanda.evet kızım var teyzesi 5 yaşında şimdi abla olacağı günün hayalini kuruyor 8 aydır gelmedi kardeşi

inşallah gelir bebişin en yakın zamanda.evet kızım var teyzesi 5 yaşında şimdi abla olacağı günün hayalini kuruyor 8 aydır gelmedi kardeşi
inşallah inşallah yaa. takipleselim seninle. umarım en kısa zamanda hamile haberini alırımm :KK68:

evet, 1 yıllık evliyim daha.. açıkçası biraz tereddütüm var sanki hamile değilmişim gibi hissediyorum. cünkü belirtim yok hiç..

kiminde nadir de olsa belirti olmayabiliomuş belki yeni ya ondan belirti yoktur. Şanlısın daha bir yıllık evlisin aratmadan oldu. Hayırlı olsun gelişmeler yaz oldu mu merak ederim . kan tahlili de doğrulayacaktır idrar testlerinin yanıltma payı çok az.

kiminde nadir de olsa belirti olmayabiliomuş belki yeni ya ondan belirti yoktur. Şanlısın daha bir yıllık evlisin aratmadan oldu. Hayırlı olsun gelişmeler yaz oldu mu merak ederim . kan tahlili de doğrulayacaktır idrar testlerinin yanıltma payı çok az.
tamam canım sonucu alınca yazarım buraya. tesekkür ederim

Uzuldum canm gecmis olsun umarim en kisa zamanda tekrar hamile kalirsin.. buarada ben arka arkaya 2 test yaptim, ikisi de farkli marka, ikisinde de silik ikinci cikti.. bende de belirti olmayinca suphelendim hatali mi diye, cunku okuyorum millet ne belirtiler yasamis, gerci herkesin bunyesi farklidir..

sağol canım. benim adet günü çok silik çıkmıştı buna rağmen kanda bakıldığında 280 gibi bi rakam çıktı ki buda 5. haftaya denk geliyormuş. hiççç belirtim yoktu. dediğim gibi bebeğin kalp atışları başladıktan sonra yani 6. haftadan sonra mide bulantılarımda başlamıştı canım.

kizlar sonucu aldim 89.9 daha adetime 2-3 gun var. doktor henuz yeni takip edelim dedi. bu persembe tekrsr kan vericem. haftaya carsambada gel keseyi goruruz dedi. umarim bir sorun olmaz. dis gebelik yada kimyasal gebelik falan olmasinda..

X