kan tahlili yapmaya gitsem mi?

anladım canım ben yanlış anladım prolaktin diyorsun zannettim hormon tahlilinde prolaktine bakıldı progesterona bakılmadı galiba hatırlamıyorum ne Nur hanım ne ipek Hanım böyle bir test istmedi benden.soru sor tabi canım burası birbirimize destek olunan bir platform o yüzden sormak istediğini rahatlıkla sorabilirsin

çok tşk edermm peki sence Nur Hanım mı iyi yoksa İpek hanım mı ? hangisi daha ilgili ve konuskan acıklayıcı ?

çok tşk edermm peki sence Nur Hanım mı iyi yoksa İpek hanım mı ? hangisi daha ilgili ve konuskan acıklayıcı ?
rica ederim canım.Nur hanım benim gebeliğimi takip eden doğumumu yaptıran dr işini çok iyi yapıyor ama çok agresif.bir de gebelikte kilo almaya çok kızıyor hamileyken ona gittiğimde korkarak çıkıyordum tartıya.son ay 3 kilo aldım naptın sen böyle dedi toplam 12 kilo aldım birde. ipek hanım öyle değil gayet güzel açıklıyor öyle agresif değil güler yüzlü ama doğumu gebelik takibini nasıl yapıyor bilgim yok.bebek tedavisinde daha iyi olduğunu duydum öyle gittim ona

anladm canım çok tşk ederimm. Ne tarafta oturuyosun ?

Kalkanca Mahallesi sen nerede oturuyorsun?

aaa öyle mi bnde canikte oturuyorum gaziosmanpasa mahallesinde. Tanıstgmza memnun oldm Yeni otogara giderken Ankara yolu üzerinde Ümraniye Talebe Yurdu var annemler orda oturuyo. Orası baba evimdi.

aaa öyle mi bnde canikte oturuyorum gaziosmanpasa mahallesinde. Tanıstgmza memnun oldm Yeni otogara giderken Ankara yolu üzerinde Ümraniye Talebe Yurdu var annemler orda oturuyo. Orası baba evimdi.
ben de memnun oldum tanıştığımıza çok yakın olmasa da yakınmışız seninle kaç yıllık evlisin ilk bebeği mi düşünüyorsun

?

Eklentiler

• 20140929_004656.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 112
  • 20140929_004656.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 79
Ilk isim o olacak.. aslinda ihtimal vermiyordum cunku pek belirti de yok bende..

bebeğin kalp atışları başladıktan sonra belirtiler çok belirginleşiyor. bende öyle olmuştu 6. haftada kalp atışı başladı yorgunluk mide bulantısı aşerme gibi durumlar vardı 9+5de kalbi durdu ve kürtaj oldum malesef

Uzuldum canm gecmis olsun umarim en kisa zamanda tekrar hamile kalirsin.. buarada ben arka arkaya 2 test yaptim, ikisi de farkli marka, ikisinde de silik ikinci cikti.. bende de belirti olmayinca suphelendim hatali mi diye, cunku okuyorum millet ne belirtiler yasamis, gerci herkesin bunyesi farklidir..

ben de memnun oldum tanıştığımıza çok yakın olmasa da yakınmışız seninle kaç yıllık evlisin ilk bebeği mi düşünüyorsun

evettt ilk bebişim olcak insallahhh. 13 aylık evliyim 10 aydır hamile kalmayı bekliyorum senin kızın mı var fotodaki çok tatlıymışş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…