kan tahlili yapmaya gitsem mi?

Kızlar hamileyiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm darısı olmayanlara insallah allahım saglıkla kucagıma alayım inşallah..

Tebrik ederim balım cok ama cook sevindim belirtilerino yazsana bizlere :) okuyanlarada örnek olur
Belirtilerim adete 4 gün kala rahmim cıkacak gibiydi .
2 gun onceyde hıh adet oldum dedim tuvalete kostum .
Kahveewngi leke var sonea sarıya donüstü sırt agrıları dunden beri ateş basması....
ama en cok rahmim agrıyordu vajinamdan yukarı igneler saplanıyordu sanki .....
allahım herkese tattırsın bu duyguyu...

Kahveewngi leke var sonea sarıya donüstü sırt agrıları dunden beri ateş basması....

Inşallah saglicakla kucağına alırsın bebegini bal

gerçekten çok ama çok sevindim tatlım ya allahım darısı bana inşş

Kızlar hamileyiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm darısı olmayanlara insallah allahım saglıkla kucagıma alayım inşallah..

tebrik ederimm Allah ım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.
senin için sevinirken kendim için çok ama çok üzüldüm ben anne olamıcam galiba :cry::cry::cry:

cnm ya cok sevndimmmm hadi hayırlı olsunn :KK71: darısı bizlere inş :KK36: sizde sorun neydi tatlım neden olmuyodu :KK19:

ahh su sebebsiz infertilite :110: neyse cnm RABBİM sonunda vermiş ya bunada sükür :KK68: peki bu ay özel bi kür uyguladınız mı ? :KK70:
Benim adetim 3 ay boyunca duzenli geldi ilacsız 1 doktora gıttık bn yurt dısındayım (clomid)diye bir hap kullandım 5 gun arka arkaya adetimin 5 gununden baslayarak ...
doktorun verdigi gunlerde ilişkiye girdik .....
ve cok sukur hamileymişim darısı size inşallah herekese,.

hayırlı ugurlu olsun :) Allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın darısı basımıza

gözünüz aydın Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Ben de 2. bebeğimi istiyorum 8 aydır bu ay regle 4 gün kala kan testi yaptırdım hcg 1.20 çıktı yani negatif .o gün kahverengi lekelenme oldu crinone diye jel kullanıyorum ondan da olabilir.adetim bir gün geçti şu an idrar testi negatif çıktı.sizin kaç gün beklenen regl gününden kaç gün sonra belli oldu bir de beta hcg değeri kaç çıktı

X