Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Herkese merhaba
12 Ocak yumurtlama tarihimdi tüm belirtileri ve hafif lekelenmeyi görünce 25 ocakta beta hcg yaptırdım 41,96 çıktı. 12 saat sonraki beta 58 olmuştu. Yumurtalamadan sonra 13. Gün bu değerler normal mi sizce.? Yeniden hcg baktıracağım

Slm bende 10-11 ocak yum günümdu
23 ocakta 26
25 ocakta 80 çıktı

Sizinki de bana normal geldi

Benden kahve akıntı geldi ya ama çok az
Benim de 25 inde çok hafif lekelenme oldu onun üzerine kan vermiştim.. 3. Günüm hala devam ediyor yerleşme kanaması sanırım. Miktarı, ağrı sızısı şiddeti ve kanama rengi( koyu kırmızı olmamalı) önemli diye okudum bi sürü kaynaktan. Stres yapmayalım normal sanırım. ben de bütün belirtileri yaşıyorum

Amin canım amin rabbim isteyen herkese hayırlı salih sağlıklı evlat versin amin

Adetim bir hafta gecikti sonra kanamam başladı. 2 gün sürdü bende şüphelenip idrar testi yaptım pozitif çıktı. Kan verdim beta HCG 33.5 çıktı. 2 gün sonra tekrarlayacagiz. Doktor vajinal ultrason yaptı kimyasal büyük ihtimal dedi. dış gebelik olsa anlar miydi ? Dış gebelik ve kimyasal gebeligin farkı nedir nasıl anlarım ne yapmam gerekir ?

Adetim bir hafta gecikti sonra kanamam başladı. 2 gün sürdü bende şüphelenip idrar testi yaptım pozitif çıktı. Kan verdim beta HCG 33.5 çıktı. 2 gün sonra tekrarlayacagiz. Doktor vajinal ultrason yaptı kimyasal büyük ihtimal dedi. dış gebelik olsa anlar miydi ? Dış gebelik ve kimyasal gebeligin farkı nedir nasıl anlarım ne yapmam gerekir ?

Kimyasal gebelik kanda pozitif çıkıp sonra o değerin düşüp adet olmasi ile olur çoğu kişi anlamazmiş adet gecikmesi gibi oluyo ama kanama oluyo sonra bende yaşadım 30 la kan da pozitifi gördüm sonra 10 a düştü sonrada kanama başladı dış gebelik kandaki değerin yükselmesi 1500 2000 değer olmasina rağmen vajinal ultrasonla rahimde görünmemesi tüpe yerleşmesi demek o biraz sıkıntılı İnşallah sağlıkla ilerler sizinki

Benim kanamam bittikten sonra beta HCG 33.5 çıktı sizce kimyasal mıdır ? Beta HCG bin sıfırlanması beklenmez miydi

İnşAllah güzel bir şeyler söyler yarın doktorum dua edin bana cevabınız için teşekkürler

Değer düşerse kimyasal canım sen tekrar kan ver değer düşmemiş olursa doktora mutlaka danış dış gebelik olmuş oluyor Allah korusun sana zarar verebilir iğneyle düşürür doktor

Canım ben boş gebelik yaşayıp kürtaj olmuştum onda da değer bi düşüp bi yükselmişti kanamam bitmesine rağmen yükselmeye devam etmişti sağlıklı bir gebelik değil ama yinede beklicez demişti dr en son keseyi görüp bebeği göremeyince 8 binlerde bi degerdeyken kürtaj olmuştum sana bi sıkıntı vermiyorsa ağrı tekrar kanama gibi testleri 2 3 güne tekrarla takibini yap muhtemel kimyasal değil ama boş gebelik de olabilir gönlünce olsun İnşallah

Dış gebelik yaşamadım ama benim doktorum degerlerime göre dış gebelik kesin hastaneye yatış yaptır ve hemen iğneyle müdahale olsun demişti farklı şehirde olduğum için kendi doktorumla telefonla görüşebiliyordum diğer doktorlar yatış yapmayıp bekleme taraftari oldular onlarda sağlıksız demişti ama beklemeden hiç birşey belli olmaz dediler İnşallah senin için en hayırlısı nasılsa öyle olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…