Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Allah'ım insAllah benimde öyle olur. Tekrar yükselmez. Çok korkuyorum

Allah'ım insAllah benimde öyle olur. Tekrar yükselmez. Çok korkuyorum
Zaten düşük bir değer. Ve düşme eğilimi gosteriyor. Dış gebelikte bhcg düşmez diye duymuştum ben. Rahat ol. Vucut adet kanaması gibi yavaşca atacak. Bhcg yine baktır istersen. Düşme devam ediyorsa korkma. Inşallah allah şifa versin

Yarın aynı saatte yine baktırırım dua edin bana dış gebelik olmasın

Değerler iki gün arayla 79-175-225-285 doktor sağlıksız bir gebelik oldugu için bekleyecek bir şey yapmayacaz dedi. Başka doktora gideceğim kendi topuklarıma sıkamam bekleyerek
Haberdar et bizi de. Farklı doktora görünmen çok mantıklı

Sonra noldu peki
Benim boş gebelik oldu canım kürtaj oldum tüp Bebek olduğu için değerim önce 117 oldu sonra 101 e düştü sonra 80 e ilaçları bıraktırdı doktorum kanamam başladı normal adet zamanı gibi devam etti bitti kanamam dan sonra tekrar beta verdim bu defa 90 100 ..... böyle 8000 binlere kadar yükseldi 1.5 ay bi süre bu süre seni çok iyi anlıyorum Belirsizlik çok kötü sayısını hatırlamadigim kadar doktora gittim hiç mi biri bilmez prof.kadar düşün rabbim ehil doktorlarla karşılaştırsin canını sıkma nasipte ne varsa o oluyo bol dua et hergun kan vererek daha çok stes olur bu defa kendine hastalık edinirsin dualarım seninle sabırla bekle....

Sayfamda açtığım başlığı okursan umarım yardımcı olmuş olurum ve sana umut olurum :)

merhaba kızlar sat 27 aralık adet gecikmesinin 9 günü sabah test yaptırdım beta hcg 6175 çıktı normalmi yoksa dış gebelik filan olma ihtimali varmı? yarın da kadın doğumcuya gideceğim.

merhaba kızlar sat 27 aralık adet gecikmesinin 9 günü sabah test yaptırdım beta hcg 6175 çıktı normalmi yoksa dış gebelik filan olma ihtimali varmı? yarın da kadın doğumcuya gideceğim.
Maşallah canım sağlıkla ilerlesin İnşallah keseyi belki de atışını bile duyarsın

Kızlar benim değerim düşüşe geçmiş kimyasal gebelikmiş toplu cevap vereyim dedim haber ver diyenler vardı

Merhaba aynı durumdayız, sanıyorum. Benımde pazar gunu 21 hcg. Bugunde 30 cıktı doktoruma gorundum kımyasal gebelık olabılır. Cumartesı tıne hcg verıcem dusme artma durumunda şekillenecek durumum
Canım test sonucunu haber et bende yarın akşam 6 gibi kan vercem. Umarım 22.1 den düşük çıkar

Benim değerim 13. gün 48 idi yarın 15. günüm bir daha baktırcam. İyi mi sizce. Kimyasal değildir değil mi

2 kat artması önemliymiş tekrar kan verin. Benimde kan değerim çok düşük ilk 6.53 çıktı 2 gün sonra tekrarladım 13.94 çıktı. Yarın tekrar kan vereceğim inşallah pozitiftir.

Canim benimde
Kızlar benim değerim düşüşe geçmiş kimyasal gebelikmiş toplu cevap vereyim dedim haber ver diyenler vardı
Canım nasıl değerin düştü adet mi oldun ? Normalde kanaman yokmuydu zaten değer yükselirken

Bende sürtünmeyle ilişki yaşadım ertesi gün hapı içtim korkudan zaten tam birleşme de olmadı defalarca test yaptım negatif, içimi rahatlatmak için beta testi yaptırdım o olaydan 3 ay sonra 23 Kasım da referans aralığında bisey yazmıyordu çizgi vardı, <1.20 negative yazıyordu diğer tarafta, 5 aydır adetimi de oluyorum ama korktum

Bir şey yoktur. Korkma. Ertesi gün hapları oda çok içme. Hormonlarını mahvedersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…