Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Hayirli olsun cok iyi bir deger masallah :)

Ben de iki gun once 513tu bugun 1525 cikmis. Iki gune iki kat miydi? Hemsire hergune iki kat, 2000lerde olmasi gerekir dedi supheye dustum
Hayır canım 2 güne 2 kat olması gerekir degerlerin normal bence iyi Bi kadın doguma gitmeni tavsiye ederim inşallah sağlıklı sıhhatli Bi şekilde kucagımıza alırız:))

Hayır canım 2 güne 2 kat olması gerekir degerlerin normal bence iyi Bi kadın doguma gitmeni tavsiye ederim inşallah sağlıklı sıhhatli Bi şekilde kucagımıza alırız:))
icimi rahatlattin vallahi tesekkurler. Gidecegim de 10 gun sonraya randevu bulabildik bekleyecegiz mecbur :)

Bende dün gece yaptım test adetim 4 gün gecikmişti beta hcg e 2786 cıktıı 2 gün sonra tekrar gel dedi
Bende adetim 4 gün gecikmişken kan testi verdim beta hcg 48 çıktı doktor tebrikler hamilesin ama çok çok yeni dedi yarın tekrar kan vericem 90 üstü olması gerekiyormuş seninki çok çok iyi bir değer yani

Bende adetim 4 gün gecikmişken kan testi verdim beta hcg 48 çıktı doktor tebrikler hamilesin ama çok çok yeni dedi yarın tekrar kan vericem 90 üstü olması gerekiyormuş seninki çok çok iyi bir değer yani
İşde canım yüksek olması da dış gebeliği anımsatıyor ki benim agırlarım devam ediyor karın kasık agrım felan yarın erkenden gidicm doktora korkmuyor değilim acıkcası insallah kötü bişey yoktur sende insallah güzell haberler alırsın

Merhaba, ben de 3 gün önce kan verdim, beta HCG 5.75 çıktı. Doktor 4 gün sonra gel dedi. Daha adet günüme 2 gün var ama inanılmaz yorgunum ve uyuyakaliyorum sürekli. Sizce herşey yolunda mıdır

Arkadaşlar merhaba biraz endişeliyim benimle benzer durumu yaşayan varsa bilgi verirse sevinirim. son adet tarihim 22 kasım, yani bugün itibariyle 5 hafta oldu dün sabah test yaptım çift çizgi çıktı akşama doğru kan verdim değerim 31.5 çıktı. Acildeki doktor olabilecek negatif durumlarla ilgili herşey söyledi. Dünden bu yana belirtilerim arttı, göğüs hassasiyeti halsizlik vs. Şimdi merak Ettiğim şey şu; benim gibi 5 gün gecikmeyle böyle düşük bir değerle gebeliğini öğrenip devamında sağlıklı ilerleyen oldu mu? Genelde 5. Haftada herkes yüksek değerlerden bahsetmiş burada. Maalesef kendiminkiyle kıyaslayınca çok üzülüp stres oluyorum. Yarın bir kez daha kan vereceğim gelişme var mı bakacağım. Bu arada geç döllenme ihtimali de düşük bence çünkü hesap ettiğim ve değerlendirdiğim tahmini yumurtlama günlerimden sonra eşimle pek değerlendiremedik. Kafam çok karışık umarım umut olacak cevaplar alırım

Kızlar selamlar hepinize benim adetim 2 gün gecikti mide bulantısı olyo hafif hafif sadece arada bide kasık ağrım var Kasım 9 da hsg filmi çekildim ve klomen kullandım bu ay dün gece bi idrar testi yaptım ama negatif çıktı sizce kanda belli olur mu yada kanda pozitif olup idrarda negatif görenler var mı aranızda ❤

arkadaşlar merhaba, bugün test verdim bhcg 416 çıktı. son adet tarihim 17 kasım ama adet döngüm 35-40 güne çıkar. yarın doktora gitsem kese görür müyüm?

Hayırlı olsun arkadaşım. İnşallah herşey yolundadır içinizi sıkmayın. Önemli olan değerin iki günde ikiye katlıyor olması. O yüzden sakin kalıp değerin ikiye katlayıp katlamadığını beklememiz gerekiyor. Çok zor değil mi :) Bazen geç döllenme olduğu için değerler bu şekilde de oluyor. Önemli olan değerlerin yüksekliği değil iki günde ikiye katlaması.
arkadaşlar merhaba, bugün test verdim bhcg 416 çıktı. son adet tarihim 17 kasım ama adet döngüm 35-40 güne çıkar. yarın doktora gitsem kese görür müyüm?
Hayırlı olsun :) beta hcg değerleri 1500-3000 olduğunda daha kesin kese görünüyor. Şimdi giderseniz muhtemelen henüz kese görünmüyor diyip gönderecekler ve stres olacaksınız. İsterseniz değerleriniz tahmini 3000 lere geldiğinde doktora görünün daha kesin olsun.

Ay gitmeyeyim mi doktora o zaman? Haftasonu bi tren sonra da bi uöak yıkculuğum olacaktı. Onu yapayım mı diye de soracaktım. Hem bhcg değerime bakardı ne bileyim h mi görünmez kese

Ay gitmeyeyim mi doktora o zaman? Haftasonu bi tren sonra da bi uöak yıkculuğum olacaktı. Onu yapayım mı diye de soracaktım. Hem bhcg değerime bakardı ne bileyim h mi görünmez kese
Forumda bazı arkadaşlar, zayıfsanız çok su içmişsseniz ve idrara sıkışmışsanız belki görünebilir diyor :) Ama maalese alt sınıf 1500 hcg :) Yine de gitmek zor değilse siz bilirsiniz yolculuk hakkında bir öneride bulunur doktorunuz

şişkoyum ya :) neyse gitmiyorum yol da uzun zaten biraz daha bekleyeyim :)

Canım benim ilk gebeliğimi ogrendigimde degerim 49 du doktor evet hamilelik baslamis ama umutlanma daha kimseyle paylasma herseye olabilir gibi konusmustu bende ayni senin gibi dusunuyordum meger gec dollenme olmus kizim suan 4 yasinda simdi ikinci hamileligimi ogrendim benimde son regli tarihim 22 kasim 23 aralikta ogrendim 2 gunde bir kan verceksin takip edicez dediler bugun yine kan verdim 4.cu kez kanda beta hcg bakildi benide bugunku doktor korkuttu hep guzel denildi bugun hep sinirda yukselmis sagliklida olabilir sagliksizda olabilir diyor sabahtan beri arastirma halindeyim

Normal Bir Gebelikte Haftalara Gore Beta-Hcg Degerleri
Merhaba arkadaşlar
14 aralıkta regl oldm ve 26 aralıkta benden pembe ve 1 2 damla kan lekesi geldi geldikten sonra benm gögüslerm aşırı ağrıyor üst kısmı sırt ağrım midem ağzımda geziyorum ve üstüne kasıklarımda ağrı var sanki regl olcam bugun doktora gittim rahim duvarında kalınlaşma var dedi çok kalın olmadığını belirtti normal dedi kan testi verdm beta hcg testi 1.20 çıktı negatif dedi ama ilk drea bu oranı gördm ve hala belirtiler devam ediyor sizce beklemeli miyim 6 aylık evliyiz çocuk istiyoruz. Bu çekilde karşılaşıp gebe olduğunu öğrenen var mı

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba aranızda yeniyim bugün gecikmemim 6.gunu 3.gunu test yaptırdım 64 çıkmıştı 5.gun ise 161,5 çıktı sizce nasıl ilerliyor endiselenmeli miyim?

Ben de kendi degerlerim icin dusuk diye düşünmüştüm ama herkesin degerleri farkli ilerliyormus. Iki gunde iki kat beklenirmis. Sizin iki gunde iki kati gecmis. Yine takipte kalin doktorunuzla gorusun. Simdiden hayırlı olsun :)

Merhaba bende adetimden 3 gün önce kan testi verdim sonuç 0.16 idi biliyorum negatif bir sonuç ama hala adet olmadım 3 gün geçiyor ve aşırı bel agrim var . Benimle aynı durumu yaşayan varmı ? Yada bu değer adet gününden 3 gün önce dusukken sonradan yükselir mi cevap verirseniz çok mutlu olurum ?

Meraba arkadaşlar geçen ay adetimden iki gün geçti sonucum 12.9 du kanamam oldu düştü . Bu ay yine hamileyim dün tam adet günümde kan verdim 96.7 geldi betahcg normal mi acaba iki gün artması önemli ama korkuyorum yinede

Kızlar bugün test yaptırdım 8.31 çıktı doktorum 2 gün sonra tekrar yaptır dedi neden cokmu düşük değer

Eklentiler

• Screenshot_2022-01-07-14-21-59-65_cee269abbfc445f364526a3e93e23047.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 125
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…