Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Hanımlar iyi geceler son adet tarihim 2 Ekim 27 Ekim'de kan tahlili verip 6 gün önce gebeliği öğrendim 52 çıkmıştı aradan bir hafta geçti bugün tekrar kan verdim 1188 çıktı sizce değer nasıl ?

Hanımlar iyi geceler son adet tarihim 2 Ekim 27 Ekim'de kan tahlili verip 6 gün önce gebeliği öğrendim 52 çıkmıştı aradan bir hafta geçti bugün tekrar kan verdim 1188 çıktı sizce değer nasıl ?
Bence güzel değerler. Bende adetten 2 gün önce vermiştim 30.93 le öğrendim. 1 hafta geçti bugünde sonucu aldım 1072. Neredeyse seninkiyle aynı. Doktor güzel değer dedi.

Bence güzel değerler. Bende adetten 2 gün önce vermiştim 30.93 le öğrendim. 1 hafta geçti bugünde sonucu aldım 1072. Neredeyse seninkiyle aynı. Doktor güzel değer dedi.
O zaman içim rahatladı çünkü yüksek artış dış gebelik vs okudum burda doktor dış gebelik düzensiz artar az az artar seninki güzel yükselmiş dedi ama işte endişe = annelik

O zaman içim rahatladı çünkü yüksek artış dış gebelik vs okudum burda doktor dış gebelik düzensiz artar az az artar seninki güzel yükselmiş dedi ama işte endişe = annelik
Bazen olumsuz sonuçlar alınsa da doktora güvenmek en iyisi. Bende stresliyim kese kalp atışı falan nasıl olacak diye ama sabretmek şükretmek gerekiyor bu süreçte. Sağlıkla ilerleyin insaallah

Kızlar merhabalar. Burada okuduklarimdan öyle çok korkuyorum ki gözüme uyku girmiyor. Dış gebelik kimyasal gebelik düşük Rabbim yaşayanlara sabır versin kimseye de yaşatmasın 19 Ekim'de aşılama oldum. Betam 13.gun 35 ,15.gun 96,bugün 17.gun 275 çıktı. Normal mi? Herşey yolunda mi? Doktorumla görüştüm ama o da iki günde bir test yap dedi. Benim durumumda olan var mı. Bir de bat yaklaşınca ağrı oluyor mu hafif pembe lekelenmem oldu normalmi

Arkadaşlar merhaba ben 1 gün önce test verdim.kan sonucum 1024 cıktı.Son adet tarihim 4 ekim.Ama test sonucunun altında panik deger değerleri aşırı yuksektir yazıyor bu ne demek bilen var mı?

Merhaba hanımlar dün tahlil verdim değer 2000 çıktı ama keseyi göremedi . Normal mi gorememesi çok üzgünüm
Benimde ilk basta goremedi değerim 2000 lerdeydi sonraki hafta gittiğimde şükür görmüştük. 10 gün sonra da kalp atışı için gittim. Sabırlı olun ve korkmayın. Hayırlısı neyse o olsun.

Benimde ilk basta goremedi değerim 2000 lerdeydi sonraki hafta gittiğimde şükür görmüştük. 10 gün sonra da kalp atışı için gittim. Sabırlı olun ve korkmayın. Hayırlısı neyse o olsun.
Çok sagolun güzel mesaj için . Yarın tekrar gidicem başka doktora.bthcg yi de tekrarlayacagm. Sonucu yazarım . Bu arada ilk aylarda sık ultrason a girmek bebek için tehlikeli olmaz mı

Çok sagolun güzel mesaj için . Yarın tekrar gidicem başka doktora.bthcg yi de tekrarlayacagm. Sonucu yazarım . Bu arada ilk aylarda sık ultrason a girmek bebek için tehlikeli olmaz mı
Tehlikeli olup olmadığını bizden iyi doktorlar bilir unutmayın. Ne gerekiyorsa o yapılır her zaman. Canınızı sıkmayn yarın güzel haberi alırsınız insaallah.

Korkmana gerek yok inşallah kese 3000'lerde falan gözüküyor.Benim kesem 3300 de görülmüştü.5 haftalıktım.Zaten kese görüldükten sonra beta hcgye bakmıyorlar.O saatten sonra kalp atışını duymak için bekliyorsun.Rabbim hayırlısını versin hepimize ❣

Merhaba bana yardımcı olur musunuz bugün doktora gittim değerinin 2000 olacağını keseyi görebileceğimiz söylemişti ama beta HcG 1200 çıktı dört gün önce 505 di bugünse bu değerim fazla artmamis ve korkuyorum böyle birşey yaşayan var mı sizce dış gebelik olabilir mi

Benim sonucumda iki rakam yazıyodu 0_5 ve 3306 pek biseyde anlayamadım sizce sonuç nedir bilginiz varmı şimdiden çok tesekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…