Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Kızlar merhaba dün adetim 4 gün gecikmişti iki tane erken gebelik yaptım ve pozitif cıktı. Direkt gittim kan verdim 35.33 yarın tekrar kan vereceğim. Bu şekilde olupta düzenli artış olan var dimi

merhabalar 14 ünde yumurtam vardı 19 unda döllenmiş demişti doktor..Çok erken biliyorum ama dün kan testi verdim ve betahcg yede bakıldı. 5.44 çıktı doktor umutlanma hemen dedi daha 1-2 hafta olmuş dölleneli 2 gün sonra baktır dedi çıkmışsa öyle umutlan.. sizce ne olur yükselirmi

Merhaba kızlar bata 4 gün kala dün verdiğim kan tahlilimde beta değerim 504.7 çıktı geçe sene boş gebelik yaşadım o yüzden tedirginim takip ederek ilerlemek istiyorum bu gebeliğimi 2 günde bir kanda baktırmam gerekiyor anladığım kadarıyla kaç defa yaptırmalıyım tahlili

Doktor keseyi görene kadar tahlil isticektir hayırlı olsun canım

İki gün sonra 10 u geçtiyse sağlıklı bir gebelik başlangıcı vardır. Şimdiden hayırlı olsun

İhtimal var geç yumurtlamış olabilirsin kan tahlilini yineleyip kontrol etmelisin

Selam kızlar herkese hayırlı olsun ben geç yumurtladığım için son adetle uyumlu değil. O yüzden tam kaç haftalığım belli değil. 1 ekimde 60 olan bhcg değeri bugün 6200 falan çıktı. Bugün minicik bi tek kese gördük. Bhcg ye göre ikiz gebelik yoktur dimi? Tek kesede iki bebek ihtimali düşük de olsa vardır ama değer çok abartı değildir inşallah. Ben ikiz gebelikten biraz korkanlardanım önceki gebeliğimde tek bebek oldğu halde erken doğum yaptım 5.ayımda

Arkadaşlar tecrübeli hamileler bilir belki diye yazmak istedim, ben yumurtlama testiyle takip ettim yumurtlamadan sonra 12. Gün test verdim 0.24 çıktı bugün 14. Gün hem test yaptım hayali çizgi verdi sonra kan verdim yibe 1.2 çıktı beta hcg bu hamilelik sayılmaz demi, geç döllenme olsa bile 5 üstü çıkardı, bugün adet de olmadım devamlı lavaboya gidiyorum sanki olcam diye ama sadece kremsi bir akıntı geliyor, ve ishal oldum ğöğsüm de çok ağrıyor dokunamıyorum, bu belirtilere göre kendime hamile derim o kadar yoğun yaşıyorum

Adete üç gün önce yapılan kan testinde sonucun negatif çıkması umudumuzu azaltır mı sizce? Aferin geçmesini mi bekleyeyim sizce kafam çok karışık

Merhaba hanımlar benim adetime 2 gün var dayanamayıp test yaptırdım değerim 22.64 çıktı bu ay takvim üzerinden yumurtlamama bakınca üstünden 12 gün geçmiş yani şuan maksimum 14 15 günlük fazlası yoktur ama ben yumurtlama gününden itibaren 12. Gün diye hesapladım sizce bu değer normal mi

Normal canım hamilesin gözün Aydın Allah hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin

Düzenli test yaptırdiniz mı şimdi sonuç ne acaba

Merhabalar 3 gun once hamile oldugumu öğrendim beta hcg degerim 22 di bir gün sonra 39.5 bu gunde 69.9 yarin adet gunum 21 gunde bir adet oluyorum yumurtlamanin 14 gunu bu gun sizce anormal bisey varmi

Merhaba arkadaşlar
Son adet tarihim 26 Eylül
Adetimden 1 gün önce 23 Ekim kanda 35
2 gün sonra 112
6 gün sonra 358 cıktı .
İlk gebeliğim 4+6 gözüküyorum ona göre değerlerim düşük mü sizce artış oranı nasıl?

Benim değerim 10086,45 çıktı, pazartesi doktoruma gideceğim kaç haftalık anlayamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…