Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Merhaba arkadaşlar size bir şey soracam.gecen hafta Pazartesi günü verdiğim kan değerim 32 çıktı çarşmba günü 54 .doktor 4 gün sonra yani bugun Pazar yap dedi testi .bende bugun kan testini verdim sonucum 200 lerde olması gerekirken 608 çıktı.bayagı katlanmış .inşallah bir sorun yoktur ama sizce normal mi

Merhaba benim de once 3 katına sonra 5 katına çıkmıştı,doktor gayet normal demişti

Arkadaşlar bana bi yerdim edin ilişkimin üstünden 10 geçti bugün kan testi yaptırdım acil de ki doktora gösterebildim anca ama sadece negatif dedi sizce 4 5 gün sonra idrar testi yapsam poztifi görme şansım var mı yoksa beta HCG hormon değeri hic mi yükselmez

Eklentiler

• 20200226_192754.jpg
    24,4 KB · Görüntüleme: 124
Ben sana bu sefer farklı olucak demiştim. ❤ Allah tamamını erdirsin sağsalim kucağına almayı nasip etsin. Duydun mu bebişin kalp atışlarını:)
Ay canım sana çok baktım pasiftin duydum kalp atışlarını 2 haftadır duyuyorum ve duyduğuma inanamıyorum çok şükür bu kez herşey yolunda galiba

Ay canım sana çok baktım pasiftin duydum kalp atışlarını 2 haftadır duyuyorum ve duyduğuma inanamıyorum çok şükür bu kez herşey yolunda galiba
Yaaaaa gerçekten duydun muuuuuu maşallah bebeğine yaaaaaa Daha önce duymuyordun değil mi? Ya çok sevindim Darısı başımıza

Yaaaaa gerçekten duydun muuuuuu maşallah bebeğine yaaaaaa Daha önce duymuyordun değil mi? Ya çok sevindim Darısı başımıza
Amin canım amin darısı isteyen herkese inşallah hiç duymadım daha önce canım 1 kez zayıf bir atış görmüştük sadece o da olması gereken gibi değildi ve bikac güne durmuştu

Amin canım amin darısı isteyen herkese inşallah hiç duymadım daha önce canım 1 kez zayıf bir atış görmüştük sadece o da olması gereken gibi değildi ve bikac güne durmuştu
Benim gibi yani biz de atış gördük ama duymadık sonra da durdu pıhtılaşma sonuçlarım çıksın da Allah bana da nasip eder inşallah canım, çok mutlu oldum sağlıkla ilerlesin gebeliğin,kucağına alırsın inşallah

Benim iğne raporumu da çıkardı hematoloji keseyi görmeden iğneye başlamıştık..0.6 oksapar iğne ve 100 mg coraspin kullancam doğuma kadar inşallah inşallah sen de en kısa zamanda bebeğine kavuşursun canım dualarım sizlerle..hepimizle

15 gündür yoktum, çok merak ettim seni
Demiştim sana :) Allah tamamını erdersin inşallah çok sevindim senin adına. Anne olmayı en çok sen hakediyorsun

Herkese merhabalar.Ben yeni uyeyim.Bir konuda danışmak istedim.Ben dün grip için sağlık ocağına gittim.Benden beta hcg istendi.Bugün sonucu aldım 0.52 çıkmış.Son adet tarihim 10 şubat ovülasyon 25 şubat.Bu sonuca göre ben hamile olabilir miyim?İlaç kullanmam lazım ama kullanamıyorum.Kafam allak bullak.Yardım ederseniz sevinirim

Arkadaşlar merhaba. Ben adet günümden 1 gün somra idrar testi yaptırdım ikinci çizgi silik çıktı. Ardından o gün kan testi verdim hcg değeri 46 çıktı. Hamilelik var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…