Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

İyi akşamlar hanımlar . 3 gündür kasıklarımda ve alt bölgemde fena şekilde bi batma var oturamıyorum yatamıyorum yürümekte zorlanıyorum dün gece de olunca acile gittik doktor ilk olarak beta hcg bakmak istedi ve idrar tahlili istedi müdahale etmeden önce . Daha sonra 1.20 çıktı serum ve lahman verdi sancı ve batmalar için bu Arada adet günüme 1 hafta var .bu değerin yükselme ihtimali var mı peki byle bi deneyim yaşayan var mı ? Şimdiden teşekkürler

Hcg değelerim iki gün aralıklarla önce 28 sonra 50 en son 71 bu değerler az artıyor kimyasal gebelik mi normale doner mi bir de ultrasonda rahim kalınlaşması varmış ya adet olcaksn ya gebeliğe hazrlnck dedi doktor sizce gebe miyim?

Merhaba benim adetim 3 gün geçiyor doktora gittim kan testi yaptı 0.12 çıktı hamile değilim yani şuan hamile olabilirmiyim acaba günde 10-15 kere tuvalete çıkıyorum 4,5 aylık evliyim korunmuyorum ve adetim düzenliydi günümü kesinlikle aksatmazdı sizce hamilemiyim. İnşallah hamileyimdir cocuk istiyoruz cünkü

Hcg değelerim iki gün aralıklarla önce 30 sonra 50 en son 71 bu değerler az artıyor normale doner mi bir de ultrasonda rahim kalınlaşması varmış dört gün sonra gittim 160 olmuş

Hcg değelerim iki gün aralıklarla önce 30 sonra 50 en son 71 bu değerler az artıyor kimyasal gebelik mi normale doner mi bir de ultrasonda rahim kalınlaşması varmış dört gün sonra gittim 160 olmuş

Hcg değelerim iki gün aralıklarla önce 30 sonra 50 en son 71 bu değerler az artıyor kimyasal gebelik mi normale doner mi bir de ultrasonda rahim kalınlaşması varmış dört gün sonra gittim 160 olmuş

3 olumsuz tüp bebek tedavisi sonunda kendiliğinden pozitif sonuç aldım değerler de hep 2 ye katladı. Ama bugün 6745 betayla kese görünmedi dış gebelik olabilirmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…