Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Slm arkadasla adetim bes gun gecti bhcg 5.33 cikti bir gun sonra tekrarladim 13.5 cikti gec dollenme abilirmi kimyasal gebelim olmaz inşallah

Merhaba arkadaslar 2 gun once beta hcg 10.39 cikti bu gun tekrar gitim hastaneye 3.40 cikti doktor tutunamamis dedi belki yanlistir diye 1 saat sonra baska hastaneye gitim bu sefer 4.9 cikti sizce tekrarmi yukseliyor bu durumu yasamis biri varmi daha once

Merhaba arkadaşlar.

Fikirlerinize ihtiyacım var.

SAT 11 Haziran
BAT 8 Temmuz

Bu ay hiç yumurtlama falan hesaplamadan birliktelikler oldu. Ama biri rastlamış. [17, 23, 24(y), 30 Haz, 3 Tem] Her şeyimi de yazdım ama :)

9 Temmuz'da idrar testi çok hafif bir çizgi gördüm, o gün hemen kan testi yaptırdım 41,7 çıktı. 11 Temmuz'da (tam 48 saat sonra) tekrarlandı, 71,7 çıktı (yaklaşık %72 artmış)

Şimdi araya hafta sonu ve 15 Temmuz girecek, bugünü de sayarsak 4 gün var tekrar test yaptırabilmeme. Endişeliyim.

1,5 yıldır deniyoruz, 1 başarısız aşılama var. Bu ise kendiliğinden oldu. Sevinip havalara uçacağıma endişe içinde bekliyorum...

Canım merhaba güzel artmış değerin. Ben ilk değerim ölçtürdüğümde 9 du. Giderek arttı şuan 140 oldu. İhtimal çok yüksek inşallah keseyi görünce rahatlarız ikimizde. Salı gününü beklenecek mecburen. Ben Pazar günü özel acilde yaptıracağım beklemek zor geliyor çünkü

İnsallah canim, masallah ne guzel artmis degerin ben de yarin mi yaptirsam diyorum bir yandan da her sey yolundayken kendimi kotu bir sey varmis gibi sartlandirmayim salıya kadar bekleyeyim diyorum... Kesedir, kalp atışıdır beklerken heyecandan nerelere sığacağız bilmiyorum.

Bata 4 gün kala acilde bhcg baktrdım 13.98 cıktı çok düşük ama içimde kırmak istemediğim bir umut var hayırlısıyla artsa diyorum bugun tekrar vereceğim ve sonra salı doktora gideceğim hakkımızda hayırlısı olsun

Aynen beklemek biraz zor ama her şey güzel olsunda varsın geç olsun☺

Slm arkDaslar daha oncede yazmistim Detim 5 gun gectiken sonra 5.33 bi gun sonra 13.50 iki gun sonra 56 iki sonra 143 iki gun sora 400 adetim geceli 12g un oldu degerle normal.atiyor kafama takilan 12 gun sonra bu degerle normalmi doktor iyi dedi ne bileyim 5 dusugum var

Canım selam yaptirdin mi acilde nasil degerlerin superdir insallah ben yaptirmadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…