Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Kizlar adetim 3 gun gecikince beta hcg testi yaptirdim 0.05 cikti bugun 6 gun gecikti hala adet degilim gec dollenme olmus olabilir mi ilk kez gecikiyor adetim

Merhaba arkadaşlar adetime 7 gün kala kan testi oldum 22 çıktı adetime 2 gün kala tekrar kan testi oldum 174 çıktı sizce nasıl hamilelik var mı?

Son düzenleme:
kızlar merhaba bende kanda beta hcg testi yaptırdım 20çıktı hamilesin dedi dr.Aşılama yatırmıştım 12gün sonra yaptırdım testi spnuç bu.salı gidecegim tekrar.Ama kasıklarımda ağrı var,belim ağrıyor.Adet günümde haftaya prş falan.2senedri istiyoruz o yüzden korkuyorum hamilelik devam etmeZse bi sorun çıkarsa diye.

Merhaba arkadaşlar. Adet günümde yani 30 haziranda kanıma baktırdım 5.1 çıktı. 2 gün sonra artış olmuş mu diye az önce tekrar baktırdım 6.1 çıktı. Böyle bir şeyle karşılaşan var mı? Bu sırada da az kahverengi leke geldi. Kimyasal olmasından korkuyorum. Bundan önce de 2 kez kimyasal yaşadım

Kızlar beta hcg si düzensiz artan varmı? Regli 1 gün geçtiğinde 442.2 çıktı bundan 6 gün sonra 2160.60 ve 5 gün sonra 4687.80
Dün 7 mm kese ve içinde yolk kesesi göründü doktor 5 haftalık görünüyo dedi. Ama ilk değerlere göre daha büyük olmalıydı. Haftaya kalp atışını duymamız lazım dedi. Böyle olupta sağlıklı gebelik geçiren varmı? Herşey düzelirmi

Merhaba ben 3 yıllık evliyim bu ay hiç yaşamadığım şeyleri yaşıyorum adetime 1 hafta kala müthiş bi kasik agrim başladı ara ara kramplar şeklinde artık bi gece dayanamadım ve adetime 6 gün kala hastaneye gittim kasik agrim geçsin diye gebelik şüphesi diye sorunca olabilir dedim sonuç 2.0 cıktı ilaç aldım rahatladım o gece ve ertesi gün tekrar kasik ağrıları devam etti adetime 2 gün var sizce hamile olabilirmiyim

Benimde özellikle gece uyutmayan kasık ağrılarım vardı hamileymişim ama bildiğin regli sancısı gibiydi. Ama negatif çıkmış sonuç. Bence günün geçmesini bekle testi yenile.

Benimde özellikle gece uyutmayan kasık ağrılarım vardı hamileymişim ama bildiğin regli sancısı gibiydi. Ama negatif çıkmış sonuç. Bence günün geçmesini bekle testi yenile.
Siz gününüze varken mi test yaptınız yoksa gününüz geçtikten sonra mi ?

Siz gününüze varken mi test yaptınız yoksa gününüz geçtikten sonra mi ?
1 gün geçmişti yaptığımda ama 442 çıktı sonuç. Bilmiyorum test erken yapıldığı için sonuç negatif çıkmış olabilir ama şurası mantıksız vücudunuza etkileyen bi hormon olsa görünürdü testte.

Merhaba arkadaşlar yumurtlamam geç olmuştu bugün 11.gün adet olmuş olmam lazımdı olmadım. Test yaptırdım sonuç 9.80 sizce yükseklik mi ?

Merhaba arkadaşlar yumurtlamam geç olmuştu bugün 11.gün adet olmuş olmam lazımdı olmadım. Test yaptırdım sonuç 9.80 sizce yükseklik mi ?
Canım 5 in üstünde bence bence yükselirmuhtemelen daha çok yeni 2 günde bir tekrarla iki katına çıkmalı takip et derim inşallah bebeğin seninle olur

Canım 5 in üstünde bence bence yükselirmuhtemelen daha çok yeni 2 günde bir tekrarla iki katına çıkmalı takip et derim inşallah bebeğin seninle olur

Canım çok teşekkür ederim salı günü gibi tekrarlamayı düşünüyorum. İnşallah güzel değerler görür sağlık ile kucağıma alırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…