Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Adetinize kac gun var?

Adetime 2 gün var o yüzden umitlenemiyorum bile
Allah ol dediyse olmayacak birşey yok canim, 2 gun bekle tekrar yaptir. 2 gunde bir değerler 2 kati olmasi gerekiyor. Senin gibi olupta hamile kalan cok insan var...

Haklısın Pazartesi gününe randv. aldım inşallah güzel sonuçlar olur.. şu süreci hep beraber saglikli bir sekilde atlatırız ❤

Haklısın Pazartesi gününe randv. aldım inşallah güzel sonuçlar olur.. şu süreci hep beraber saglikli bir sekilde atlatırız ❤
Hadi hayırlı haberlerle gel pazartesi günü inşallah arkadaşım, kalbini gönlünü ferah tut hersey cok guzel olacak Allahin izni ile insallah.
Bende 2 hafta sonra cinsiyet öğrenmeye gideceğim inşallah heyecan tavan gunler geçmiyor sanki

Aminn inşallahh
Oy maşallahh en güzel heyecanlardasın şimdi öncelikle sağlıkla dünyaya gelsin insallah minik fasulyen içine hangisi doğuyor

Aminn inşallahh
Oy maşallahh en güzel heyecanlardasın şimdi öncelikle sağlıkla dünyaya gelsin insallah minik fasulyen içine hangisi doğuyor
Amin canim amin inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız kuzularımızı
Valla sorma çok tatlı heyecanlar ben kız hissediyorum içime öyle doğuyor, eşim ilk zamanlar kız diyordu ama şimdi erkek diyor erkek istiyor çünkü kardeşlerinin oğlu var diye

Arkadaşlar kalp atışı duymanın beta hgc ile ilişkisi var mı yani mesela kese 1500 üzerinde görünmeye başlıyor kalp atışı için de en az diye bir değer var mı

Arkadaşlar kalp atışı duymanın beta hgc ile ilişkisi var mı yani mesela kese 1500 üzerinde görünmeye başlıyor kalp atışı için de en az diye bir değer var mı
Hayır yok canım oyle bir deger, keseden 15gun sonra diyor doktorlar.

Merhaba kızlar benim de adetime 5 gün kala ve 3 gün kala 2 idrar testi yaptım üzerinde tarihler yazıyor.ikisi farklı marka gebelik testleri.aklima takılan soru şu 15 martta yani bugün yaptığım ile 13 marttaki arasında neredeyse fark yok çizgi kıyılamamış acaba marka farklıydı diye mi öyle oldu?pazartesi adet günüm o gecm3den kan vermeye gitmek istemiyorum çünkü daha önce sağlıksız gebelik geçirmiştim kan değerleri korkutuyor beni biraz beklemek istiyorum.

Eklentiler

• 20190315_074348.jpg
    147,3 KB · Görüntüleme: 42
  • 20190315_074245.jpg
    83,5 KB · Görüntüleme: 64
Kızlar birsey daha sorcam idrarda bu şekilde çıktı ya adetime de daha 3 gün var acaba kanda şimdi değer ne çıkar ortalama? Gitmeye çok korkuyorum kan için

Ne kadar güzel net çıkmış testlerin canım bende erken gebelik testi yaptım çıkmadı adetim de benimde pazartesi sence teste yanılma olabilir mi ya

Ne kadar güzel net çıkmış testlerin canım bende erken gebelik testi yaptım çıkmadı adetim de benimde pazartesi sence teste yanılma olabilir mi ya
Canım ben ilkkez idrar testi yaptırdım da forum da okuduğum kadarıyla benim sanırım erken döllenme felan yoksa böyle adete 3 yada 5 gün kala kolay kolay çıkmıyor. Senin de çıkmaması normal olabilir sen yinede bekle salı günü bi test yap bakalım

Evet maşallah senin çok güzel net çıkmış bence değerlerin de gayet yüksektir gidip kan ver içini rahat tut bence canım inşallah salıya adet olmazsam o zamana hemen test yapcam

Evet maşallah senin çok güzel net çıkmış bence değerlerin de gayet yüksektir gidip kan ver içini rahat tut bence canım inşallah salıya adet olmazsam o zamana hemen test yapcam
Inşallah olmazsın sende canım gebelik vardır insallahteşekkür ederim tatlım çok sağol ben yinede pazartesi salı yi bekliycem

Merhaba kızlar ben bugün acile gittim.soguk algınlığı şikayetiyle burnum felan çok kötüydü. Tabi beta hcg de baktırdım aslında adetim pazartesi olacaktı ama.gelmisken bandırayım dedim malum idrarda da pozitif çıkmıştı. Ve beta değerim 756 canlar çok şükür yaaaa allahım.

Gözün aydın canım Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı başımıza hiç başka belirtin var mıydı yoksa sadece grip için mi gittin canım

Gözün aydın canım Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı başımıza hiç başka belirtin var mıydı yoksa sadece grip için mi gittin canım
Sağol kuzum amin inşallah sizlere de nasip olsun❤ bask a birseyim yoktu canım normal adet olacakmış gibi kasık ağrısı ve göğüslerim çok ağrıyordu onun dışında bende hicbir belirti olmadı. Ama soğuk algınlığı da da şüphelendim çünkü insan bi gariplik hissediyor normalde olduğum grip lerden farklıydı bilmiyorum onda da anladım vücudum değişik tepki veriyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…