Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

B adetin geçmiş miydi canım

Merhaba bekleme sürecinde olduğum için burda yaşayan varmı diye yazmak istedim

5 şubat adet tarihim eşimle birlikteliğim 28 şubatta oldu yumurtlama zamanımdan bir hafta sonra adetim 6 gün geçti test yaptm negatif çıktı 8gün geçti erken testlerden aldm silik çizgi çıktı sağlık ocağında kan verdim beta hcg 15.1 çıktı hamilelik var fakat doktor sorunlu olabilir dedi salı günü tekrar yapalm dedi netten araştırmalarıma göre geç yumurtlama öğrendim sanırım öyle olmş başına böyle bişey gelen varmı merak ettim ikinci çocuğum hiç beklemiyordum ilki 20 aylık emziriyorumda ayrıca çok değişik durumda kaldım

Son düzenleme:
Kızlar normal adet sancı çekip hamile olduğunu öğreneniz var mı yoksa karın ağrısı oldu mu direk kırmızılar mı geliyor demektir

Kızlar merhaba, ovülasyon testleriyle ovülasyonu takip edip, o günü ondan öncekileri ve sonrasını değerlendirdik. Dayanamadım bata 10 gün kala dün test yaptırdım 4.28 çıktı beta hcg. Doktorum iki gün sonra tekrarla dedi. Yine dayanamadım bugün kan verdim ve sonucu 4.12 bu ne demek acaba???İnşallah isteyen herkes içindede ben hamileyimdir. Allah ım hepimizin yardımcısı olsun

Kızlar böyle bir şey yaşayan yok mu aranızda hiç??

Üzülme canım daha adetine çok var artar inşallah iki gün sonra tekrarla istersen
Bakalım canım inşalllah

Doktorum kimyasal gebelik geçirdiğimi söyledi. Yani anlayamıyorum hcgde bu kadar küçük bir düşüşle ve iki gün geçmeden yaptırdığım tahlille böyle mi oluyor gerçekten? İçimde hala bir umut var yani tekrar test mi yaptırsam? Beklesem mi bilemedim. Amh değerim normalde düşük olduğu için bu mucize gibi gelmişti. Yerde miyim gökte miyim bilemedim.

Üzülme canım ya inşallah vardır bence tam kimyasal olması için zamanın az olması lazım senin daha var ümidini kaybetme

Arkadaslar bugün doktora gittim karından göremedi keseyi daha sonra vajinal ultrason yaptı kese görüldü cok sukur ama aşağıya tutunmus dusuk yapabılırsın dıkkat et dedı bu arada son adet tarihim 27 ocak
08. mart beta hcg 133
12 mart hcg 540
17 mart hcg 2720 bugün tekrar kan verdim çok korkuyorum ne olacak yukarı cıkarmı buyudukce bide 4 hafta 6 gunluk dedi 1.11 cm dedi

Benimde değerim 9.1 çıktı , haftaya tekrarlanacak umarım bebeğim benledir sizin bu konuyla ilgili fikirlerinizi lütfen paylaşın lütfen

Benimde 9.1 çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…