Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Kızlar selam sat 28.ocak bugün 08. mart 133 - 12 mart 540 çıktı bir daha kan vermeye ne zaman gitmeliyim ve ultrason ıcın ne zaman doktora gorunmelıyım ??

Kızlar selam sat 28.ocak bugün 08. mart 133 - 12 mart 540 çıktı bir daha kan vermeye ne zaman gitmeliyim ve ultrason ıcın ne zaman doktora gorunmelıyım ??
540i 2gunde bir 2kati cikacak şekilde hesaplayıp değerin 1500 2000 arasina geldiginde doktora gidersen kese gorunur canim.

Kızlar

7 Mart ( Adetten 2 gün önce ) 20
9 Mart (Adet günü ) 50
13 Mart (4 gün gecikme ) 213

Nasıl gidiyor sizce ?

birdee kızlar kan değerim 12 martta 540 çıkmıstı doktor ulstason raporuna ENDOMETRIAL KAVIDETE 5*5 MM GS ? Yazmıs nedir buuuuuuu

Kizlae bugun kan verdim bu sefer devlette verdim yarin cikar dediler bana internetten takip edebilirsin dediler sabah 2 - 3kere baktim bombos ekran vardi sonuc bolumunde
simsi yine baktim bu ekran cikti sonucum 10000 mi anlamadim simdi

Eklentiler

• 2019-03-13 15.30.27.png
    2019-03-13 15.30.27.png
    168,4 KB · Görüntüleme: 217
Kizlae bugun kan verdim bu sefer devlette verdim yarin cikar dediler bana internetten takip edebilirsin dediler sabah 2 - 3kere baktim bombos ekran vardi sonuc bolumunde
6 haftalık hamilesin canım 😊

9 gun once yani ayin 4 unde 1974 tu sonucum sanki suan az geldi
Hesaplayinca az artmis gibi evet ama her hastanenin farklı çıkıyor sonucları canım değer tablosuda da farklı oluyor ya da bizim hesabimiz da sorun olabilir korkma hemen.

Mumkunse bir ozele gidip muayene ol ultrasonda herşey belli olur. Kalbini gönlünü ferah tut iyi düşün iyi olsun inşallah.

Canım 10000 değil, BETA > 10000 diyor, değerin 10000’den büyük ama tam değer yazmamışlar. Süper maşallah 🧿

Canım 10000 değil, BETA > 10000 diyor, değerin 10000’den büyük ama tam değer yazmamışlar. Süper maşallah 🧿

Ya bu gerizekalilar niye tam yazmamislar 10 dkdir elim ayagim titiriyor gözlerim şişti yeminle. Sabahtan beri karın agrisida cekiyorum dedim bu sefer gidiyor kesin..
Çok sagolubn Allah razi olsun

Ya bu gerizekalilar niye tam yazmamislar 10 dkdir elim ayagim titiriyor gözlerim şişti yeminle. Sabahtan beri karın agrisida cekiyorum dedim bu sefer gidiyor kesin..
Kıyamam canım benim sen gönlünü ferah tut, bından sonra ihtiyacın bile yok değere falan 🤗

Oy kıyamam ya yok yok mrssoydas mrssoydas sağ olsun dikkatinden kaçmamış bak hızır gibi yetişti.
Dedigim gibi her hastanenin değeri farkli bunlarında öyle olmuş canim. Hadi gözün aydın gelsin simdikalp atışı sağlıkla inşallah 🤲🏼🤲🏼

Çokk sagolun valla kizlar Allah ikinizden de razi olsun valla icimi nasil rahatlattiniz.. uzanmistim evde tekim agrilarim vardi sonucu gorunce neye ugradigimi sasirdim esimi de paniklekttim suan icim cok rahatladi tekrar cok sagolun iyi ki varsiniz

Çokk sagolun valla kizlar Allah ikinizden de razi olsun valla icimi nasil rahatlattiniz.. uzanmistim evde tekim agrilarim vardi sonucu gorunce neye ugradigimi sasirdim esimi de paniklekttim suan icim cok rahatladi tekrar cok sagolun iyi ki varsiniz
Ben biraz dikkatsizce azcik korku verdim gibi oldu ama hakkını helal et canım dikkat edememişim > işaretine.
Ağrılar sancılar olur yeter ki kanama olmasın.
Ben 3.aya kadar bel ve kasık ağrısı çektim ayakta duramıyordum doğru düzgün. Cok şükür şimdi toparladım. Ara ara kasık ağrım oluyor ama miniğim yer yapıyor kendine :KK36:

Ben biraz dikkatsizce azcik korku verdim gibi oldu ama hakkını helal et canım dikkat edememişim > işaretine.
Ağrılar sancılar olur yeter ki kanama olmasın.
Ben 3.aya kadar bel ve kasık ağrısı çektim ayakta duramıyordum doğru düzgün. Cok şükür şimdi toparladım. Ara ara kasık ağrım oluyor ama miniğim yer yapıyor kendine :KK36:

Olur mu hiç helal olsun tabi siz olmasanız ben simdi hastaneye gidene kadar stresten düşürmüştüm 😊 Keske diyorum midem bulansa da kasik agrilarim bel agrilarim olmasa onlar cok korkutuyor

Olur mu hiç helal olsun tabi siz olmasanız ben simdi hastaneye gidene kadar stresten düşürmüştüm 😊 Keske diyorum midem bulansa da kasik agrilarim bel agrilarim olmasa onlar cok korkutuyor
Aman aman tövbe de bacım mide bulantısı daha fena emin ol ki, ogurmeler tiksinmeler mahvediyor insanı ki ben cok nadir yaşadım o bile cok kötü, Rabbim yoğun yaşayanlara yardım etsininşallah.
Artik kötü dusunce yok, minik büyüyor stres olmamanız lazım 😍

Merhabalar ben de bir kaç gün önce gebelik testi yaptırmıştım sadece ışıkta görebildiğim ikinci çizgiyle kan testi yaptırdım. Fakat doktor bana gebelik ne var ne de yok dedi. Değerim 4-veya4.5 demiş olması gerekiyor 10 gün sonra tekrar gel dedi. Hemşire de şuan yeni tutunmaya çalışıyor olabilir o yüzden düşük çıkmış olabilir ama olumsuz da değil dedi. Bu durumu yaşayan arkadaşlarım var mı acaba?

X