Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

kızlar mrb. bende muallakta kalan gebe adaylarındanım. son adet tarıhim 10 şubat. çok diş ağrım vardı. ama gebelik süphemde olduğu için 5 mart günü test yaptırdım. betahcg 5.18 çıktı. adet günüme daha olduğu için iki gunde bir yenileyin dediler. 7 martta 29 oldu. 10 martta 160 oldu. sorum şu. normalde hergün iki katına çıkması lazımken benm son gunum iki kat artıs göstermemiş. henüz bir kadın dogum dr ye gitmedim. sadece tahlil takibi yapıyorum. sizce bu değerlerde kimyasal gebelik olabilir mi. 1,5 yıl once geçirmiştim. ama o zman beta 7 çıkmıstı. gecikme sürem bugunle 3 oldu. poffff emin olamıyorum..... boyle olan var mı hiç aranızda

Canim anladigim kadari ile gayet güzel artmış. Son testi 3gun ara ile yaptırmışsın gayet normal sana neden yetersiz geldi ki?
Sağlıkla devam etsin, kucağına al inşallah

240 olması gerekmıyor mu? 160 ya. ondan tereddüt ettim
Hesabinda yanlış var canım,
7martta 29 yazmışsın iki gun sonra tam 2 kat diye hesapla misal 9martta 58 olması lazim (artisi olabilir misal oran yazıyorum su an) 10 martta da 160 cıkmış ve gauet duzenli bir artış var canim 2 gun olmamasina ragmen.

Merhaba kızlar aranıza yeni katıldım Cuma günü 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim
İlk kan testlerim beta 900 progesteron 23,8
4 gün sonra tekrar yaptırdım beta 1000 üzeri net sayısal değer çıkmadı labaratuarda dünde keseyi gördük 5 mm :) Çok mutluyum Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Hayırlı olsun saglikla gelsin bebegin,vajinal mi bakıldı?

Hayirli olsun saglikla gelsin bebeğin inşallah

ben hergün iki kat artıcak diye bekliyorum :) ben yine dayanamayıp bugun yine test yaptırdım. bugun 326 cıktı. sanırım 5 haftalık gebeyim degil mi???

ben hergün iki kat artıcak diye bekliyorum :) ben yine dayanamayıp bugun yine test yaptırdım. bugun 326 cıktı. sanırım 5 haftalık gebeyim degil mi???
Yanlış yapıyorsun canim bosuna strese giriyorsun böyle, dogru ve saglikli olan 2gunde bir :)
Masallah güzel gidiyor degerlerin saglikla ilerlesin ve kucagina almak nasip etsin inşallah Rabbim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…