Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Kızlar kan sonucum bunu alabartuvarda aldım kesin sonuç Çarşamba alacağım sonra dr göstereceğim. Laboratuvarda çalışan bayan sonucun üstünde bir daha geçmem gerekiyor abla şimdilik bunu al dedi. Kızlar batım 8gündür geçmiş

Eklentiler

• 6CF0EC7C-8849-4519-88C5-55A44AB5DA10.jpeg
    6CF0EC7C-8849-4519-88C5-55A44AB5DA10.jpeg
    139,5 KB · Görüntüleme: 285
Kızlar kan sonucum bunu alabartuvarda aldım kesin sonuç Çarşamba alacağım sonra dr göstereceğim. Laboratuvarda çalışan bayan sonucun üstünde bir daha geçmem gerekiyor abla şimdilik bunu al dedi. Kızlar batım 8gündür geçmiş
Bthcg mi bu

Gebelik var demi

Arkadaşlar çatlatma iğnesinin 12.günü 68 bugün 14.günü 149 ki kırksekiz saat geçmedi daha otuzaltı saat geçti. Adet günüm belirsiz tahminen yarın yarından sonra filandır heralde değişiyor.

Hanımlar bata 7 gün kala beta hcg 7.8 çıktı bata 3 gün kala yani dün yaptırdığım kan tahlilinde de bhcg 138 cıktı herşey normaldir inşallah

Kimyasal yaşadım canım bildiğim 2 tane
Lütfen yardım edin..
bat günü beta hcg 49.59 çıktı
2. Gün 189.9
4. Gün pembe lekeler geldi ve beta 98 çıktı
Doktor Bebeğin düşeceğini söyledi cuma gününe kadar kendi kendini atmazsa cuma günü operasyon geçirebileceğimi söyledi dış gebelik olabilir dedi kafam çok karıştı henüz kanama veya lekelenme yok yanılma ihtimali olabilir mi

Lütfen yardım edin..
bat günü beta hcg 49.59 çıktı
2. Gün 189.9
4. Gün pembe lekeler geldi ve beta 98 çıktı
Doktor Bebeğin düşeceğini söyledi cuma gününe kadar kendi kendini atmazsa cuma günü operasyon geçirebileceğimi söyledi dış gebelik olabilir dedi kafam çok karıştı henüz kanama veya lekelenme yok yanılma ihtimali olabilir mi
Bu durumlarda kanama geç mi başlıyor yoksa kanama olmuyor mu beta hcg Kendi kendine nasıl sıfırlandıy kendi kendine nasıl Sıfırlanıyor bilen biri Yok mu

Bu durumlarda kanama geç mi başlıyor yoksa kanama olmuyor mu beta hcg Kendi kendine nasıl sıfırlandıy kendi kendine nasıl Sıfırlanıyor bilen biri Yok mu
Canım evet çok sağlıklı durmuyor ama dış gebelik demek için erken kimyasalda olabilir. Kimyasal gebelikte değer sürekli düşer en sonunda adetle atılır. Dış gebelikte ise bir yükselir bir düşer düzensizdir. İki gün sonra ölçtür düşmeye devam ediyorsa kimyasaldır. Yükselirse biraz bekliyorlar hatta bu şekilde olup sağlıklı devam eden bile gördüm. Ama dış gebelik ise tehlikeli sakın doktor kontrolu ihmal etme

Canım evet çok sağlıklı durmuyor ama dış gebelik demek için erken kimyasalda olabilir. Kimyasal gebelikte değer sürekli düşer en sonunda adetle atılır. Dış gebelikte ise bir yükselir bir düşer düzensizdir. İki gün sonra ölçtür düşmeye devam ediyorsa kimyasaldır. Yükselirse biraz bekliyorlar hatta bu şekilde olup sağlıklı devam eden bile gördüm. Ama dış gebelik ise tehlikeli sakın doktor kontrolu ihmal etme
Çok teşekkür ederim. Dünden beri kendime gelemiyorum.. kanama olsa anlayacağım , sancı da Yok
Belirsizlik beni kahrediyor

Çok teşekkür ederim. Dünden beri kendime gelemiyorum.. kanama olsa anlayacağım , sancı da Yok
Belirsizlik beni kahrediyor
Sen yarın yada iki gün sonra tekrar kan ver takip et. Ben iki kimyasal bir erken doğumum bir düşüğüm var. Şükür hamile kalabiliyorsun. Bu dönemde düşen bebeklerde genetik bozukluk olurmuş Allah korusun doğsa engelli olabilir. İnşallah sağlıklıdır sağlıcakla kucağına alırsın

Merhaba hanımlar
Sat: 13 Ekim 2018
Bat: 10 Kasım 2018
Adetime 4 günüm var ve bugün kan testi yaptırdım, hcg değerim 425 çıktı. Sizce yüksek değil mi ? İlk gebeliğim sonlandırıldı maalesef şimdide çok korkuyorum

Merhaba hanımlar
Sat: 13 Ekim 2018
Bat: 10 Kasım 2018
Adetime 4 günüm var ve bugün kan testi yaptırdım, hcg değerim 425 çıktı. Sizce yüksek değil mi ? İlk gebeliğim sonlandırıldı maalesef şimdide çok korkuyorum
Erken yumurtlamışsındır kan değerinden ziyade, değerinde yükselme var mı o daha önemli canım. İki gün sonra testini tekrarla sağlıklı olup olmadığını anlamak için artışa bakıyorlar

X