Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

tebrik ediyorum özpar :) haberini ilk ben aldım, dilerim uğurlu gelirsin bana a.s.
nazar değmesin sana ve bebişine, tebrikler

sağol tatlım.inşallah uğurlu gelir canımmm..bunu o kadar gönülden istiyorum ki...isteyen herkese nasip etsin Rabbim bu sevinci...

hemen kendıne uzman bır kadın dogum doktoru secıp ılk kontrolunu olmalısın ve folık asıte baslamalısın cnm :) tebrıkler...

arkadaşlar,
testimi yaptırdım. ilk 10.1 çıkmıştı. Şimdi 38.8. Adetime 4 gün var. Şimdi ben neyim? Hamile miyim?

hamilesin cnm tebrikler değerin şu an oluşum aşamasında olduğu için düşük iki gün sonra yine baktır benim ilk kan testim 30 du iki gün sonra 200 oldu inş seninde yükselir bebeğine kavuşursun

hamilesin cnm tebrikler değerin şu an oluşum aşamasında olduğu için düşük iki gün sonra yine baktır benim ilk kan testim 30 du iki gün sonra 200 oldu inş seninde yükselir bebeğine kavuşursun

Zeycane,
Çok teşekkürler. Doktor çok düşük diyor hala. Gebelik düşük bir ihtimal diyor. Niye böyle diyor anlamadım. Sinirlerim iyice bozuldu. Salak gibi olduk eşimle. SAT 26'sı şimdi 26'sını bekleyip test yaptıracakmışım!.. 100'ün üzerinde olursa hamile teşhisi koyulacakmış. Off çok canım sıkıldı. Ama sen şimdi böyle diyince biraz rahatladım gibi. Çok teşekkürler

evet cnm için rahat olsun genelde yok demeleri kimyasal gebelik olursa diye öyle diyolar bana doktorum böyle demişti değerim 30 çıktığında hamilesin aslında ama değerin yükselmeyebilir demişti eğer iki gün sonra 200 lerde olursa korkma demişti ve yükseldi inş allahın izniyle bebeğin senle cnm korkma sakın

bu sadece dr unun kendi görüşü benimde 4 gün kala 38 çıkmıştı bende inanamadım ama dr um tebrik etti 10 un üzeri hamilelik dedi. Aynı endişeleri yaşadım cnm. sonra yükseldiğinde dr um ben sana demedim mi dedi. hiç merak etme yükselicek Allahın izniyle. bol bol dinlen fırsat buldukça. hiç bir yere uzanma çamaşır sepetini bile kaldırma bir süre.

İçe su serpildi biraz olsun. Şu adeti bekleyeyim de bari. Bu arada umarım ve inşallah gerektiği gibi yükselir.
Çok teşekkür ederim yardımların için a.s.alkisalkisalkis

Scuba,
Çok saol. Gerçekten biraz daha rahatladım. İçim içimi yiyor walla. Adeti bekleyeyim. Orada ne çıkacak merak ediyorum. Bu arada sağ kasığımda ağrı devam ediyor. Ağır falan kaldırmıyorum.
Tekrar teşekkür ederim iyiki varsınız!!:enbuyukkklumunekankayizsmile

sende sağol canım. burdaki herkez bebeği için endişeleniyor. oyüzden birbirimizi çok iyi anlıyoruz. daha 2-3 hafta önce senle aynı şeyleri bende yazdım buraya. sağolsun arkadaşlar benimde içimi rahatlattılar. kasığında ağrı olması şiddetli olmadığı sürece normal. rahmimizin büyümesi gerekiyor bebişlere yer açıyor.

cnm adet bekliycek bi durumun yok artık senin hamilesin çünkü ona göre davran sakın iş falan yapma

mrb .arkadaşlar adetim 1 hafta gecikti. 3gün önce yaptığım idrar testinde 2. çizgi silikti, yanişüpheli gebelik.dün yaptırdığım kan testinde betahcg 216.60 doktor net birşey söylemedi 2 gün sonra tekrar kan testi yapılacak off kafam çok karışık 10 ay önce bir düşüğüm oldu betahcg yavaş ilerliyordu.yine aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum hamilemiyim değilmiyim sizce?ne olur yardım edin kızlar:çok üzgünüm:

dün halime olduğum şüphesiyle beta hcg testi yaptırdım sonuç negatif fakat değerim 0,1 mlu/ml çıktı anormal bi durummudur bu değer

öncelikle geçmiş olsun
şu an hamilesin canım. her hamilelik kendine özgüdür elle tutulur bir sebep yoksa ortada tekrarlıycak diye endişelenmemeye çalış çok zor biliyorum. 2 gün daha sabır bol bol dua et. inşallah güzel sonuçlarla geliceksin

dün halime olduğum şüphesiyle beta hcg testi yaptırdım sonuç negatif fakat değerim 0,1 mlu/ml çıktı anormal bi durummudur bu değer

bebek istiyor muydunuz bilmiyorum Allah gönlünüze göre versin. sonuç negatif değerde öyle hamile değilsiniz.

ya ben bu doktorları anlamıyorum senin değerin 4 haftalık gebelik zaten boş gebeliktir belki diye bişey dememiştir ama boş gebelikte değer bu kadar yüksek çıkmıyo zaten bence hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…