Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

yüksek ihtimalle hamilesin ama gününün geçmesini bekle..bende 198.28 çıktı.doktor hamilesin ama değer düşük dedi.cuma bi daha tekrarlıcam testi.İnşallah hamilesindir:))

Çok teşekkür ederim cevabınız için. Bu arada sağ kasığımda iğne batmaları oluyor. Bir ağırlık var ve göğüslerime bastırınca acıyor. Umarım hamileyimdir:)) :CüvCüv:

merhaba arkadaşlar
kafam karışık biraz forumlara baktım bi cevap bulamadım tam olarak bu yüzden sizlere danışacağım.
bugün 28.günüm 28-29 günde bir adet oluyorum.26. günümde yani 2 gün önce beta hcg baktırdım.beta hcg 13,12 çıktı.ama daha adetim gecikmediği için hamile olmayabilirsin dedi doktor.anlayamadım ben bu durumu hamile miyim değil miyim???bu arada 27.gün yani dün 1 damla belli belirsiz çook açık kahve rengi leke geldi o kadar arkası gelmedi.hala adet olmadım.:uhm:

Çok teşekkür ederim. Umarım hamileyimdir. Allah isteyen herkese nasip etsin:) Bu durumda yarın test yaptırmamın bir anlamı olur mu acaba?

canım hamilesin buyuk ihtimallede adetine bi gün kala veya adet günü yaptır canım daha net olur kafandaki acaba sorusu bitmiş olur

canım bunu ögrenmenin en iyi yolu tekrar kan testi yaptırman neden dersen kanda hamilelik iki günde iki kat artıyor

canım bunu ögrenmenin en iyi yolu tekrar kan testi yaptırman neden dersen kanda hamilelik iki günde iki kat artıyor

ayy canım o kadar heyecanlıyım ki.hemen gitsem mi acaba diye de düşünmüyor değilim.2 gün geçti çünkü:bbo:
ihtimal çok mu zayıf peki??yani değerin yüksek çıkması yetmiyor mu?

ayy canım o kadar heyecanlıyım ki.hemen gitsem mi acaba diye de düşünmüyor değilim.2 gün geçti çünkü:bbo:
ihtimal çok mu zayıf peki??yani değerin yüksek çıkması yetmiyor mu?

canım kafana takma düşük çıkmasını geç döllenmede oluyor sen kafan rahat bi şekilde git kan ver beta hcg yaptır sonucu önemli senin için o yükseliyor zaten benim adetim iki gün geçtiginde 120 çıkmıştı yani bunların önemi yok önemli olan iki günde ikiye katlanması canım

sancımda var işin kötüsü.adet olacak gibi hemde.neyse bakalım hayırlısı.ben bu geceyi de atlatıyım da eğer hala olmamışsam gidip tahlili yaptırayım.inşallah vardır bebiş.tecrübeli arkadaşlar var hamilesin kesin diyor ama kaptırmak istemiyorum kendimi.hayırlısı hakkımızda.bu arada cevap verdiğin için teşekkür ederim.:1hug:

Çok teşekkür ederim cevabınız için. Bu arada sağ kasığımda iğne batmaları oluyor. Bir ağırlık var ve göğüslerime bastırınca acıyor. Umarım hamileyimdir:)) :CüvCüv:

slm inş dediğin gibi hamilesindir kii bana hamile geldin benim değerim adet günüm 8 gün geçince 30 çıktı doktor hamilesin dedi ve sağ kasığımda bi batma vardı anlatamam gece gündüz hiç geçmiyodu bende her an adet olcam sanıyodum meğer gebeliktenmiş şu an 3 aylık ve batmam yeni yeni geçti bitti allah gönlüne göre versin

kalbim tatlım nasılsın ben bugün gittim kontrole bebişim gayet iyiydi kıpır kıpır dönüp durdu yerinde hiç durmuyo doktorum erkek dedi ama bir ay sonra netleşir dedi 5 dk da bir bebişimi izliyorum pc ye attım videosunu iyiki çekmişiz yoksa günler geçmiyo özlemekten

ay hadi hayırlısı zeycanem çok sevindim canım arkadaşım benimkide çok cadı hiç durmuyordu ultrasonda baktıgımızda banada kız demişti benimde bi ay snra netleşir dedi

ay hadi hayırlısı zeycanem çok sevindim canım arkadaşım benimkide çok cadı hiç durmuyordu ultrasonda baktıgımızda banada kız demişti benimde bi ay snra netleşir dedi

cnm sana ikili test yapıldımı onu sormayı unuttum ben benim sonuç yarın çıkcak inş bişey çıkmaz ense ölçümü falan iyiydi

arkadaşlar günaydın.sabahı zor ettim test yaptırağım için.hemen şimdi gidiyorum kan ve idrar testi yaptırmaya.var mı acaba bebiş:uhm:

Zeycane çok teşekkür ederim. Umarım dediğin gbidir. Benimki de gece gündüz batıyor arada çok ani geliyor. Ama devamlı bir ağırlık var. Bugün 2. kan testimi yaptıracakmışım. Bakalım ne olacak? Merakla bekliyorum!
Allah sağlıklı sıhhatli bebğini kucağına almayı nasip etsin.

amin cnm çok saol hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz merakta bırakma bizi

arkadaşlar eczaneden test aldım 2.çizgiyi gördüm biraz silikti ama.kan tahlilimde 11 de çıkacak.ayy çok heyecanlıyımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…