Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

kızlar 5 inde 38 çıkan bhcg 13 ünde yani bugün 945 çıkmış dr um 400 600 arası olursa cumaya görürüz demişti. yüksek çıkması problem belirtisimidir yoksa daha erken görebileceğimiz anlamına mı geliyor.

Degerının katlanarak yukselmesı normal canım,doktorunun sana verdıgı deger aralıgı en düşük sınır cnm tahmınımce...

çok çok teşekkürler canım. dr umla konuştum cuma olan randevuyu p.tesi ye kaydırdık. direk karından görebiliriz dedi. heycanlı bekleyiş devam ediyor. rabbim hepimizin kucaklarını sağlıklı mutlu bebeklerle doldursun amin

ayy maşalahh canımm ya 29 mayıss benim canım
bende duyarım inşalahh da benimn canım sıkkın canımö yaa
galiba bizde kan uyuşmazşığı varr eşimin pozitif ben kendi kan grubumu bilmiyorum ama annemle babamınki negatif e büyük ihtimal benimki de negatiff

canım ya o cok kötü bak bebek kanı anneden alıyo ve devir daim yapıo yani pozitifle negatig bir biriyle karışınca kan hücreleri yapışıyo ve hücrelerini bozuyo ama bunun igneleri var bildigim kadarıyla aman bunu hiç ihmal etme
sanırım henüz devir daim başlamadı dr muhakkak ilgilen ama inan korkacak bi şey yok merak etme tatlım lütfenn

ayy maşalahh canımm ya 29 mayıss benim canım
bende duyarım inşalahh da benimn canım sıkkın canımö yaa
galiba bizde kan uyuşmazşığı varr eşimin pozitif ben kendi kan grubumu bilmiyorum ama annemle babamınki negatif e büyük ihtimal benimki de negatiff

bak tatlım karnındaki bebek seninde kanını alabilir bu durumda hiç sorun olmuyo yani illa bbabadan almaz annedende alabilir sen dr konuş ama sorun degil korkma

canım yanlıs bılgılendırmekte ıstemem ama sanırm kan uyusmazlıgında erkegın negatıfse kan uyusmazlıgı oluor dıye bılıyorum...

Hayırlı olsun tebrık ederım... :Endıselenme :))
canım çok araştırdımmm eş pozitifse sorun olurmuşş hadi hayırlsıı canımm inşalahh sorun çıkmazzz
canım ya o cok kötü bak bebek kanı anneden alıyo ve devir daim yapıo yani pozitifle negatig bir biriyle karışınca kan hücreleri yapışıyo ve hücrelerini bozuyo ama bunun igneleri var bildigim kadarıyla aman bunu hiç ihmal etme
sanırım henüz devir daim başlamadı dr muhakkak ilgilen ama inan korkacak bi şey yok merak etme tatlım lütfenn

bak tatlım karnındaki bebek seninde kanını alabilir bu durumda hiç sorun olmuyo yani illa bbabadan almaz annedende alabilir sen dr konuş ama sorun degil korkma

kıslarr çok sağolunn inşalahh bi sorun çıkmadan bebeğimi sağklıklık sıhhatli alırım kucağımaa hamileliğimin tadını çıkaramadan acabalar sardıı yaaa
inşalahh kanım pozitiftirr yaaa bugün kalp atışını dinlemeye gidicez ne olur dua edinn

merhaba arkadaşlar.. ben tüp bebek yaptırdımda .bugün tahlil yaptırdım pozitif çıktı:) bebek 15 günlük şimdi sonuç 143 felan çıkmı normalmiii??

canım çok araştırdımmm eş pozitifse sorun olurmuşş hadi hayırlsıı canımm inşalahh sorun çıkmazzz

kıslarr çok sağolunn inşalahh bi sorun çıkmadan bebeğimi sağklıklık sıhhatli alırım kucağımaa hamileliğimin tadını çıkaramadan acabalar sardıı yaaa
inşalahh kanım pozitiftirr yaaa bugün kalp atışını dinlemeye gidicez ne olur dua edinn
canım ıyı yapmıssın yanlıs bılgılendırmek ıstemem cunku hadı hayırlısı olsun ınsallah
çok çok teşekkürler canım. dr umla konuştum cuma olan randevuyu p.tesi ye kaydırdık. direk karından görebiliriz dedi. heycanlı bekleyiş devam ediyor. rabbim hepimizin kucaklarını sağlıklı mutlu bebeklerle doldursun amin
Allah sana da sagsalım kucagına lamayı nasıp etsın cnmm

arkaaşlar merabalar herkese ben siteye yeni katıldım. beni bir konuda aydınlatabilirmisiniz ben ilk kez aşılama yaptırdım. ama çalıştığım için hiç dinlenemedim.temmuzun 5 şinde yapıldı. sonucunu bekliyorum acaba ne mazan hcg yaptırsam sizce?akannehirakannehirakannehirakannehirakannehir

cnm asılamada nasıl olur bılemıyorum ama adete 2-3 gun kala kanda ogrenebılırsın... ben ne olur ne olmaz dıye adetımın gectıgı 3.gun yapmıstım cnm kanda...

tatlım ii haberler bize inş bekliyorum görürsen yaz öptüm

merhaba arkadaşlar geçtiğimiz cuma(9 temmuz) adet günümdü. son adet tarihim ise 11 haziran. adet görmeyince dün yani gecikmemin 4. gününde kan testi yaptırdım ve 452 çıktı. keseyi görebilmek için perşembe günü doktora gideceğz. sizce değerim nasıl? henüz keseyi görmediğimiz için endişeliyim biraz.

slm canım degerin gayet güzel tebrik ederim allah hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin

arkaaşlar merabalar herkese ben siteye yeni katıldım. beni bir konuda aydınlatabilirmisiniz ben ilk kez aşılama yaptırdım. ama çalıştığım için hiç dinlenemedim.temmuzun 5 şinde yapıldı. sonucunu bekliyorum acaba ne mazan hcg yaptırsam sizce?akannehirakannehirakannehirakannehirakannehir

aşılamanın 12 gününde belli oluyormuş canım

kalb nasılsın tatlım inş herşey yolundadır pazar günü leke geldi hemen doktorumu aradım istirahat verildi inş bişey olmaz bu hafta bebeğimi görcem inş cinsiyeti belli olur çok merak ediyorum

kalb nasılsın tatlım inş herşey yolundadır pazar günü leke geldi hemen doktorumu aradım istirahat verildi inş bişey olmaz bu hafta bebeğimi görcem inş cinsiyeti belli olur çok merak ediyorum

canım pek iyi degil pazar hastaneye gttim çok sancım vardı doktorum yatış verdi dün çıktım çok gazım varmış şimdi herşey yasak bana inşallah bişey olmaz canım dualarım seninle inşallah belli olur fıstıklarımız:emir_bebek:

canım pek iyi degil pazar hastaneye gttim çok sancım vardı doktorum yatış verdi dün çıktım çok gazım varmış şimdi herşey yasak bana inşallah bişey olmaz canım dualarım seninle inşallah belli olur fıstıklarımız:emir_bebek:

amin cnm dikkat et kendine fazla gaz yapıcı şeylerden uzak dur ilk zamanlar bende gaz sancısından duramıyodum sonra düzeldi şimdide kanamadan korku başladı bu arada gözde yine kayboldu görünmüyo onuda merak ediyorum

X