Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

arkadaşlar 7hafta 4 günlük hamileyim. Bugün hcg ölçüldü ve 192000 çıktı. Sonuç kağıdında 7-8 hafta için verilen değer 16000-200000 . 8. Hafta daha bitmedi ama benimki üst sınıra çok yakın. Doktor önce yüksek dedi ama düşük olması daha kötü dedi. Bu nedemek şimdi? Sağolsunlar ağızlarından cımbızla laf alınıyor zaten. Yüksek olması kötü mü ya da birşeyin belirtisi mi? Internetten baktım mol gebelikte yüksek olur diyor ama ultrasonla baktık herşey normal. Değerin yüksek çıkması beni düşündürdü biraz. Sonradan bir sorun çıkar mı acaba?

evet canım kesinlikle haklısın bakıp normal dediyse sorun olmaz benim gibi bakmadan dış gebelik deyip kürtajla bebegi almaya kalkmamış en azından canım içini ferah tut sen allahın izniyle normaldir

evet canım kesinlikle haklısın bakıp normal dediyse sorun olmaz benim gibi bakmadan dış gebelik deyip kürtajla bebegi almaya kalkmamış en azından canım içini ferah tut sen allahın izniyle normaldir

ne bileyim.net bir ses tonuyla "yok herşey normal" demiyor ki.

kafana takma canım anormal bi durum olsa söyler bebegin kesesini gördün mü sende

bu gibi durumlarda anormal bi artış oluyor iki kat artması gerekirken dört kat bi artış söz konusu oluyor kan testi yaptırdıgında sana kagıtta hafta hafta gebeliklerin degerlerini vermediler mi

ÇOK SEVİNDİM ALLAH KUCAGINA ALMAYIDA NASİP ETSİN BENDE TSH ANORMAL TROİD BEZLERİ AZ ÇALIŞIYORMUŞ İLK ÜÇ AY İÇİNDE TEDAVİ EDİLMESİ LAZIMMIŞ BENDE BU GECE İSTANBULA GİDİCEM TEDAVİYE ORDA BAŞLIYCAM :sm_confused:
âmin cnm güzel dileklerin için çok saol.sen de hemen başla arkadasım.en iyisini yapiyorsunistanbula gelmekle.

kızlar bu gün doktora gittim yanlız ii bi doktora göründüm bu sefer diğer doktorlar enfeksiyon var diyip yollamıştı bi dünya ilaçla bide hcgnin ondan kaynaklı yükseldini sölemişti meğerse rahim ağzında yaram varmış belkide ondan kalamadım hamile 10 gün sonra donduracaklar bakalım.

kızlar bu gün doktora gittim yanlız ii bi doktora göründüm bu sefer diğer doktorlar enfeksiyon var diyip yollamıştı bi dünya ilaçla bide hcgnin ondan kaynaklı yükseldini sölemişti meğerse rahim ağzında yaram varmış belkide ondan kalamadım hamile 10 gün sonra donduracaklar bakalım.

Ginger seni onceikletebrik ederim.bu harika duyguyu yasamak çok hoş.Allah tüm yasamak isteyenlere hemen yaşatsın.arkadasım bende de yara vardı.gecen sene dondurma deilde yaktirma işlemini yaptirtim.bordan sorun yasamadım.umarım sen de ciftcizgiyi görüp bebisini hemen kucağına alırsın.

günaydın kızlar;

benim son regl 12 mayıstı 28 günde bir regl oluyorum pazar günü beta hcg baktırdığımda 45.12 idi dün akşam tekrar baktırdım 288 e çıkmış bir anormallik var mı sizce

zeycane nasılsın canım nasıl gidiyor

saol cnm iyi olmaya çalışıyorum griple uğraşıyorum bi haftadır onun dışında dün kalp atışı için gitcektim izin alamadım cumartesi öğlene aldım randevuyu inş bi sorun çıkmaz sen nasılsın cnm herşey yolundamı

saol cnm iyi olmaya çalışıyorum griple uğraşıyorum bi haftadır onun dışında dün kalp atışı için gitcektim izin alamadım cumartesi öğlene aldım randevuyu inş bi sorun çıkmaz sen nasılsın cnm herşey yolundamı

canım geçmiş olsun sana en kısa sürede iyi olman dilegiyle ben bugun duydum bebegimin kalp atışlarını çok güzel bi duygu inşallah sende duyarsın mutlu olursun canım :Saruboceq:

bi tane doktora güvenmiyceksin demiştim ya sana araştır dye inşallah en kısa sürede mutlu haberi bize verirsin canım benim

Ginger seni onceikletebrik ederim.bu harika duyguyu yasamak çok hoş.Allah tüm yasamak isteyenlere hemen yaşatsın.arkadasım bende de yara vardı.gecen sene dondurma deilde yaktirma işlemini yaptirtim.bordan sorun yasamadım.umarım sen de ciftcizgiyi görüp bebisini hemen kucağına alırsın.

yaktırdıktan sonramı hamile kaldın canım. çok teşekkür ederim canım inşallah amin.annem kardeşime hamile kalamamamış daha sonra yaktırmış kalmış inşallah öle olur benimkide canım:Saruboceq:

arkadaşlar son adet tarihim 9 mayıs
30 günde bir adet görüyorum
9 haziranda idrar testi yaptım pozitif aynı gün kan testi yaptırdım sonuç 310
sizce değerler nasıl?
eger hamileysem kaç günlük veya haftalık oluyorum?
adet gününde bhcg si benim gibi olan var mı? daha da mühimi gebeliği devam eden varmı ?
lütfen yardım edin heycanla bekliyorum cevaplarınızı

X