Kan sulandırıcı kullanıyorum , kan sulandırıcı kullananların tecrübe ve fikirlerini bekliyorum .

IŞte bana sadece ecopirin hap vefdi 81 mg. Gunde bir kez iciyorum. Insallah ise yariyordur

testlerine göre mi verdi yoksa önlem amaçlı mı canım

Test istemedi hic. Evt onlem amacli. Ben sordum bu kan sulandirici degilmi dedim. Evet dusuk dozlu verdim onlem alalim dedi
ilk düşük yaşadın di mi? inşallah bu sorunsuz geçsin canım

Öncelikle geçmiş olsun umarım.herşey yolundadır normal.doğum yapabildinizmi.sizinle. aynı durumdayım

Merhabalar bende suan beş haftalığım kese gözüktü bi 6.77 mm dedi 2 gafta sonra gel dedi bende düşük yapmıştım keseyi görümce iğneye başladı işe yarar mı sizce

Merhabalar bende suan beş haftalığım kese gözüktü bi 6.77 mm dedi 2 gafta sonra gel dedi bende düşük yapmıştım keseyi görümce iğneye başladı işe yarar mı sizce
Bende de keseyı gorunce ıgneye basladı 5. Haftanın son gunlerıydi 36. Haftada bıraktık ıgneyı suan kızım cok sukur dogdu ve cok faydasını gordum kesınlıkle doktorunuzu dınleyın ınsallah guzel bı gebelık surecınız olur

Yaa çok sevindim adınıza maşallah Allah bağışlasın bende kullanıyorum bir haftadır 6. Haftaya girdik haftaya kalp atışını duycaz rabbim nasip ederse

Yaa çok sevindim adınıza maşallah Allah bağışlasın bende kullanıyorum bir haftadır 6. Haftaya girdik haftaya kalp atışını duycaz rabbim nasip ederse
Cok etkısı oldu ıgnenın ınsallah sızde sag salım bebegınıze kavusursunuz.Uzun ve yorucu bı surec sabırlı olmak lazım ben cok zorlanmştım ama 13 gun once kavustum kızıma sızde kalp atışını duydunuz mu her sey daha guzel olucak devamıda su gıbı akıcak

Evet her gün aynı saatte iğnem var yorucu oluyor ama iyi olsun yeterki herşeyi yaparım
Çok bi belirtim de yok normal mi acaba dün kaşık ve bel ağrım vardı geçti kokulardan arada tiksiniyorum göğüslerim şiş bide

5. Haftada siz bebeği ve kalbi görmüş müydünğz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…