Kan sulandırıcı kullanıyorum , kan sulandırıcı kullananların tecrübe ve fikirlerini bekliyorum .

Bende yedinci hafta bitince gitmeyi düşünüyorum bir aksilik çıkmazsa eğer bakalım nasıl geçiçek bu stres dolu süreç
Insallah her sey guzel olucak merak etmeyın bebekte gorunucek kalp atışıda duyulucak bu arada belırtılerı sormuşsunuz smdı gordum onu.Kasık agrısı oluyor ama 7,8,9. Haftalarda şiddetı artıyor bebek yerlestıgı ıcın agrı oluyor gögüste buyume,hassaslaşma ,gogus ucunda kararmaların genışlemesi,koku hassasıyetı,bulantı,iştahsızlık bunlar hep belırtı kımında hpsı oluyor kımın de bazdıları bnlar norml yanı

Ay inşallah
Kaşık ağrım arada giriyor gidiyor suan mesela midem sanki ağzıma geliyor gibi oluyor bi mide yanması gibi iştahszlık var evet bulantım yok ama göğüs de var belirti bide 2 gündür geceleri özellikle kalp çarpıntım oluyor sanki kalbim daha hızlı atıyor

Hepsı cok normal gebe kalınca beta hcg artısı oluyor ya hormonlar degısmeye baslıyor ve bu tarz belırtıler oluyor

Rıca ederım canım merak ettıgın bır sey olursa sorabılırsın bıldıgımi ve deneyımledıklerımı paylasırım, bende bu surecten gectım en kucuk destek ınsana morel oluyor
Evet burda sizin gibi güzel
Kalpli insanların yorumları ile bu süreçi atlatmaya çalışıyorum insan yer geliyor eşiyle bile paylaşmaktan çekiniyor korkularını eksik olmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…