Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

kızlar çok sağolun destekleriniz için...
ozporcum seni çok iyi anlıyorum. ama herzaman böyle üzülerek hayat sürmezki
herşeyiz amana bırak. inanırmısın 21 yaşımda bebege hasret kaldım. millet 21 inde evlenmeyi bile düşünmüyorken ben bu hale geldim. artık hamile kaldıgımda sevinemiyoruz bile. ama herşeyde bir hayır var diyorum.progestan takviyesine başladım.doktorumu değiştirdim. hatta gereği bile olmadıgı halde eşim varikosel ameliyatı oldu. kısmet bakalım. yeni bir ay yeni bir umut benim için...
burada birbirimize destek olmak için varız. üzülmekle ağlamakla geçmez bu hayat...
halimize binlerce kez şükredelim. aylarca karnında taşıyıp, doğum zamanını iple çekip, sonra bebeklerini kaybeden nice anneler var. sancıyla doğurup sonrasında bebeklerininacısını yaşayan ne insanlar var. bu halimize de şükür. bir gün mutlaka olucak. o günü sabırla bekleyelim...
yeterki birbirimize destek olup moralimizi yüksek tutalım... öpüyorum sizi arkadaşlarım opuyorumnanaktan

özlemcigim yazini okurken benide aglattin:gitme:
üzme artik kendini bak sen en azindan kendiliginden hamile kalabiliyorsun bunada sükür canim. Tabiki yasadiklarimiz kolay degil ama inan beterin beteri var.
Bugün baska bir bölümde birisi bana sen yine süküretki tüp bebek yapma sansin var en azindan esinin spermleri var ya bizler ne yapalim bizim eslerimizde sperm sayisi 0.mafoldumben
Inan ozaman ben utandim ve hemen sükrettim.mafoldumben
Üzme artik kendini arkadasim

limburg canim bu saatte senin ayakta ne isin var bakim.:mymeka:lmaz:
Dogru yataga hadi tipis tipis.:1hug:

tubiloshh canim sanada cok gecmis olsun.
Canim sende üzme kendini gercekten yasin daha cok genc. Insallah Rabbim sanada hayirli evlatlar nasip eder

:çok üzgünüm: yazdıklarını okuyunca gözümün önüne geldi benmde yasadıklarım mafoldumben bende yastığı karnıma koyar aynanın karsısında nasıl durduğuna bakardım.sonra acı gercek yüzüme vurur yastığı cıkarır yüzüme kapatır saatlerce yatağın üstünde ağlardım mafoldumben allahıma binlerce şükür...yaradanım isteyen herksein kucağına nur yüzlü sağlıklı hayırlı bir bebek versin..her zaman diyorum cok ama cok zor mafoldumben

evet canim ahh ahh bi olsunlarda herseye raziyiz biz o gunleri bizde goruruz dimi canim
limburgcummm bende sana bayılıyom gülümakannehirŞeniz
opuyorumnanaktanzemuszemusopuyorumnanaktan
Lımburggg inşallah canım yaaaa inşallah sağol iyi dileklerin için opuyorumnanaktan
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
her iste bi haiyr vardir canim sabret napican beklemekten baska bisiy gelmiyor elden hadi insallah bekledigine deger
amaaaaaaaan canim nolcak yorulmusundur dinlen bosver bi gunude kendine ayir hafta sonunu degerlendirirsin sende esinle birlikte gez dolas opuyorumnanaktan
canim cok gecmis olsun hepsine tek tek canim sende iyisindir insallah bak zaman herseye ilac dimi canim gun gelicek bu gunlere donup guleceksin ben neler cektim diyeceksi yavrularini opup koklarken bazende kizarken onlarakaydirigubbakcemile3
hosgeldin canim cok gecmis olsun sanada insallah en kisa zamanda hamis kalirsin hayirlisiyla
kızlar yarın ikili tarama testim var bana dua edin
ayy canim beklemek zor oluyor ama hayirli haberlerle gel insallah
canim cok gecmis olsun ama emin ol onlar duracaksa duruyor zaten nasipte varsa sagliklilarsa ben ilk zamanda ne kanama gecirdimparcalar dusurdum afedersin adet kanamasi gibiydi o zamanlar her hafta bazeN 3 4 gunde bi muayne oldum hep de vajinadan suan 22 haftaligim duracak olunca bisey olmuyor hayirlisi degilmis canim boyle teselli et kendini insallah en kisa zamanda hamile kalirsin sende bende 24 yasindayim ama dedigin gibi insan evlata hasret kaliyor bu yasta
limburg canim bu saatte senin ayakta ne isin var bakim.:mymeka:lmaz:
Dogru yataga hadi tipis tipis.:1hug:
canim nasilsin bi bakayim dedim opuyorum seni cokkkkkk

Günaydın kızlar:)

Ya benim aklıma bu domuz gribi aşısı takılıyor. Doktoruma gitmeme daha 10 gün var benim.
Gittiğimde soracağım ama merak ettim acaba sizler ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Bu konuyu doktoru ile konuşan oldu mu, yaptıracak mısınız yaptırmayacak mısınız?
Belki diyorum evde olsam yaptırmazdım ama benim eşim lise öğretmeni akşama kadar kalabalıkta çocuklarla birlikte, e ben de üniversitede çalışıyorum...
Yani virüsün en kolay yayıldığı yerlerdeyiz ikimiz de(

Aslında hiç yaptırmak istemiyorum, her kafadan bir ses çıkıyor ya bu beni korkuttu aşıya falan da güvenemiyorum ama bir yanım da acaba? diyor.
Bir de dün haberlerde dinledim, Sağlık Bakanı da hamileler yaptırmalı demiş...

Sizler bu konuda ne yapmayı düşünüyorsunuz?

kızlar herkese günaydın. sabah saat 7 buçuk gibi doğumun başladığının göstergesi olan nişan diyorlarya o geldi. şimdi de hafif hafif geliyor. kasıklarımda da sancılanma başladı bugün yarın doğum gerçekleşecek galiba . kızlar çok korkuyorum ve heyecanlıyım benim için dua edin çok ihtiyacım var öptüm hepinizi.

günaydın canım.
ayy ne güzel
hepimiz senin yaşadığınm şu an için neler vermezdik.
korkma canım.allah sabrını verir.bebeğini de sağlıklıca kucağına alıcaksın inşallah.

slm dinamiss
bende öğretmenim hemde benim öğrenciler ilköğretim öğrencisi ayrıca accayip varoş biryerde görevdeyim.
yani temizlik sıfır akannehir
ama ben asla yaptırmıyccam güzelim.çünkü bu aşı için bizi kobay olarak kullandıklarını düşünenlerdenim.
ama herkesin seçeneği farklı olabilir.
ben kendi tedbirimi kendim alıyorum.elim kapı yada çocuklara yada herhangi bir şeye temas ettiğinde asla yiyecek yada özel eşyalarıma dokunmadan 2-3 dk'ya yakın bir kaç kez sabun ile yıkıyor ardından mikrop öldürücu sıvılardan kullanıyorum.
yani hamile kalsamda yaptırmıycam.
gerisi sana kalmış.kimi doktorlar asla yaptırmayın diyor kimi yaptırın.
seçim bizlere kalmış durumda

canım daha çok küçükmüşsün.kıyamam ben sana:teselli:
şuan hamişmiydin canım?

kızlar rüyamda ne gördüm biliyomusunuz... doğum yapıyordum ve bir erkek bebeğim oluyodu.. onu giydirdim,emzirdim. sevdimmmm.......çoooooooooook güzel bir şeydi yaaaaa keşke gerçek olsaydı.normal doğum yapıyodum. bebeğim kara gözlü kara kaşlı çok tatlıydı. eşime benziyodu.hiç ağlamadı..beyaz zıbın giydirdim. şapkasını taktım.. sürekli ağzını açıyodu.sanırım karnı aç diye emzirdim.inanılmaz bir duyguydu..mafoldumben neden uyandım ki rüyadan:sinifsinif:

canım müthiş bir rüya bu delikafadulden
çok güzel haberler güzel bir dönemin başlangıc mutluluk gibi olayların habercisi bir rüya bu bence.
ayy ne güzel alkisalkisalkis

ya kızlar takip çizelgesi nasıl yapılıyor.bilen var mı??
şu ayzılarımızın altında çıkan

canderya canım ya başına film gibi olaylar gelmiş...delikafadulden ama şimdi sen nasıl sabredeceksin o zamana kadar

canderya canım ya başına film gibi olaylar gelmiş...delikafadulden ama şimdi sen nasıl sabredeceksin o zamana kadar

kız sorma yauvvvv kaydirigubbakcemile3
ama napalım sabredicem artık.zaten dünde erkendi biraz çıkmayabilirdide.
p.tesi daha iyi olur.yani kesin sonucu o zaman alabilirim.

evet canım biliyorum benim ki nasıl güzel mi?zemuszemus

ya evet seninki çok güzel.kıskandım yaaaa.:1shok: :1shok:
bende istiommmm artıkkkk kaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…