Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

kaydirigubbakcemile2 oley herşey güzel olacak canım yaaa inanıyorum sen geçmişte üç düşük yapmışın borumu yaniiiiiiii sen o doktora varya :mymeka: gitsin... :emir_bebek: :emir_bebek: gel sana burda iki tane turkhis delight :emir_bebek: :emir_bebek: yaptır ohhhhhh mis gibi koksunlar onlar öyle amanda aman yesin teyzesiiiiiiiiiiiii :ecrin_bebek:

:gitme::gitme::gitme::gitme: 4 taneydi

çalıkuşum canım arkadaşım inancına imanına hayranım senin, hayal etmeye başlamış bile benim güçlü arkadaşım a.s allahımın izniyle olacak :Saruboceq:
Kizlar Allahim bir kapiyi kapatinca baskabir kapiyi aciyor.
Bu sogan kürüne inaniyorum ben.
Bugün Esra Ceyhanda Prof. Saracoglu vardi anlatti sogan kürünün fayadalarini.akannehir
Insallah banada iyi gelir tatliskom benim

selam arkadaşlar bugün doktora gittim hem adetim gecikmişti hemde tedaviye başlıycaktım ama umduğum gibi olmadı nur topu gibi bir kist çıktı karşımıza .hatta doktorum çok ümitliydim hamile olabilirsindir diye dedi bende nerde hocam dedim .neyse şimdilik söktürücüyle adet olucam 3. gün hormon tahlilleri eğer kist erimişse tedaviye start vericez yoksa biray daha bekliycez.buarada beklerken orda birbayanla muhabbet ettik ondada pıhtılaşma varmış 3 düşük yapmış sonra iğneyle birkızı olmuş şimdi ikinciye hamile yine iğneye başlıycaktı .insan böyle örnekler görünce ümitleniyor .
neyse biraz uzun konuştum bende durumlar böyle umarım hepimiz için hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.öpüyorum sizleri...
Canim cok gecmis olsun benimde 5-6 cm bir kistim vardi bir ay hap kullanmistim ama benimki cok büyük oldugundan erimedi ve ameliyatla alindi ama ameliyat cok basitti.
Insallah senin gerek kalmadan iyilesir canim.
Istersen sende bu sogan kürünü dene kistlerede iyi geliyormus
ayyy kızlar yaaa gece yatarken aklınıza gelirse ne olur aminn diyin benim için ya yarın kese görmeye gidicem hem sizin hep 0,6 lıkmış bana 0,8 verdi bu doktorlar ay bişi olmasın kuzucuğuma yarın sağ salim kesemizi görelim inşallah size yazarım akşam gelince randevum taaa 5'te çünküm hadi hayırlısı
Canim güzel haberlerle dönersin Insallah.

çalıkuşucum hadi yeni güzel haberlerle gelmişindir inşallah. moralin neşen yerindedir ve bomba gibi enerjinle bizede enerji vermeye gelmişindir inşallah...
Canikom benim simdilik bende baska bir haber yok soganla yatip soganla kalkiyom.
Birkac günden beri ailedeki hastaliklarla ugrasiyom.mafoldumben
Kizkardesimin bebegi daha 8 aylik kuzum benim hastalandi hastanede yatiyo iki gündür atesini indiremiyorlar.
Önce Domuz gribinden süpe ettiler ama cok sükür o temiz cikti.
Annecigim cok fena üsütmüs iki günden beri onunla ilgileniyorum .
Anlayacagin hepsi üst üste geldi ama bunada sükür Allahim baska dert vermesin.
Sen nasilsin tasinma isi ne oldu

Çalıkuşum iyi akşamlar melekim napıyosun bakimm çatladım meraktan canderya ne yaptı diye oda bişi yapamamış soğan inşalllah iş yarar canım benim hayırlısı olsun bu arada bebeğinizede geçmiş olsun rabbim tez zamanda şifasını versin benim çıkmam lazım kociş çıldırıyo bu saatte nete girince öptüm seni kuşum kaydirigubbakcemile3

herkeze selam ben yeniyim arkadaşlar açıkçası aynı derdi paylaştığım insanlarla aynı ortamda olmak beni rahatlattı ancak geçmişe biraz bakınca endişelerim arttı dr um endişelenmene gerek yok vs rahatlatıcı şeyler söledi ama iğne kullanıpta düşük yapanları okuyunca çok kötü oldum arkadaşlar aramızda iğne kullanıpta düşük yada kürtaj yaşayanlar var mı vede testlerdeki sorunlu sonuçlar hangisi

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi:23 Ekim)
(celen35)........ CEMRE'MıZ ... 1 yaşındaaaa..........Rabbim sağlıklı, güzel bir ömür versin.. maşallah...
(şen).............. pelinsu..........11 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............6 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............5 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............5 aylık (maşallah)
gelgit)..............yağız.......... 2 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............2 aylık (maaşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....1 aylık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem............Bora ..........1 aylık (10 eylül)
sido .................Doruk ........1 aylık (11 eylül)
eserizmir.......... Poyraz ..........1 aylık (15 Eylül)
meryemmeryem......Hakan .... 4haftalık (25 eylül)
çiçeklara...............kuzusu kollarında... 2 haftalık (kız) (8 Ekim)
ravza1818(feride)......yağmur.... (küçük hanım sırayı bozdu, erken geldi... dualarınızı eksik etmeyin..)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
funda1980....................39 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................39 haftalık (kız)
sılaya..........................38 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............34 haftalık (kız)
smmm06.....................30 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................22 haftalık (kız)
limburg1985.[arzu]........21 haftalık (erkek)
umutsevgim.[sibel]........20 haftalık (kız)
nilüfersahh....................19 haftalık (erkek)
kardelen86.....................15 haftalık
simge............................15 haftalık
aslgkh...........................15 haftalık
gulsummm....................14 haftalık
_beray_.........................13 haftalık
göbete.........................12 haftalık
umutluyuz ....................12 haftalık
gülay30........................11 haftalık
melek76.......................11 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!)
hatice0666...................10 haftalık
kelebek01.....................9 haftalık (kalp atışları duyuldu )
Cherry76.........................7 haftalık
hummu85......................7 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
sülal.............................4 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 1 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim.
canderya200..........-3 haftalık (bende şöle ilişiverdim:))..) ........(çookkk çalışmalısın....)

kızlar bugün film gibi bir gündü.
neyse tahllerimi heycanla almaya gittim.
kız kardeşimle eyer hamiş isem halay çekcez dedik delikafadulden
neyse bir gittik benim isimimi bulamıyolar sonra bir baktılar benim doktor benim barkotu başka hastanın barkotunun üstüne yapıştırmış ben diye akannehir o kadına yazılan bir iki kan tahlili çıktı.
neyse benden kan alan stayjer hemşire
kızı çağardılar.
biraz kızdı ordaki sorumlu kız hemşireye :mymeka: çünkü benim adımın tüpün üstündeki parkot olduğunu benim adımı sorarak doğrulaması gerekiyormuş.
neyse bende önemli değil dedim.kızcaaz çok korkto çünkü doçent yada prof.lar duysa çok kötü olurmuş onun adına.:mymeka:
ayyy kıyamadım bende kızcaza yazık çoook korktu zaten.
"bende hiç önemli değil dedim"
sorumlu kız gene gene özürdiledi.hemşireye "eyer hanfendi bu kadar anlayışlı biri çıkmasaydı çok kötü olurdu senin için" dedi.kız ezildi de ezildi.
bende hiç önemli değil üzülme kızım dedim.
neyse p.tesi sabah 8'de hcg'me bakıcaklar ve yarım saatte çıkartıcaklar.
sorumlu kız beni arayıp haber verecek sonucu.
işte böle kızlar kafamçokkarıştı
cnm 2 gündür giremedim biraz gecmisi okudum simdi neyse gec olsun güc olmasin hayirlisi bakarsin geciken haber hayirlidir bu arada biraz sitenede göz attim basarilarinin devamini dilerim kutlarim cnm seni:1hug::nazar:

yeni gelen arkadaslar olmus hosgeldiniz arkadaslar kusura bakmayin isminizi tek tek yazamadim hepimizin belli sorunlari var allah yardimciniz olsun ins

KAHVELOKUMCUM VE ÇALIKUŞUM saolun arkadaşlar .
inşallah hayırlısıyla biterde sorunlar tedaviye geçebiliriz.buarada ÇALIKUŞUM benim kist küçük çok şükür 2,5cm oda galiba adet olamadığımdan kaynaklandı .bakalım söktürücü işe yarıycakmı..

herkeze selam ben yeniyim arkadaşlar açıkçası aynı derdi paylaştığım insanlarla aynı ortamda olmak beni rahatlattı ancak geçmişe biraz bakınca endişelerim arttı dr um endişelenmene gerek yok vs rahatlatıcı şeyler söledi ama iğne kullanıpta düşük yapanları okuyunca çok kötü oldum arkadaşlar aramızda iğne kullanıpta düşük yada kürtaj yaşayanlar var mı vede testlerdeki sorunlu sonuçlar hangisi
slm cnm gecmis olsun bende 5 düsük yasadim ama bende sadece protein s degeri biraz düsük ciktigi icin son hamileligimde aspirin kullandim ama yeterli olmadi igneyide doktorum bana önermiyor 24 eylülde kürtaj oldum hala adet olmadim simdi yine arastirma yapiliyor adet olduktan sonra ins bende tekrar deniycem sende bence endiselenme her insan ayni olmaz allah yardimcin olsun cnm

CANDERYA canım bugün ilginç bişeyler yaşamışsın herşeyde bihayır vardır inşallah pazartesi pozitif sonuç alırsın...

büsra , ozpor melek nerdesiniz kizlar ins iyisinizdir bende 2 gündür yazamadim merak ettim sizleri

BÜSRA; OZPOR;MELEK;nerdesiniz kizlar 2 gündür giremedim merak ettim sizleri ins iyisinizdirkaydirigubbakcemile5

sevgili ozpor, ltf kendini bu kadar üzme. geçmişini okudum dört bebek kaybetmek hiç kolay değil tahmin edebiliyorum ne kadar ağır bir imtihandan geçtiğini, ama son bebeğinle ilgili yaşadığın olumsuzluk sende iğne dozajı yetmediği şeklinde bir saplantıya yol açmış olabilir ve sırf bu nedenle kendini çaresiz bir hastalık pençesinde hissediyor olabilirsin. bu hastalığa sahip olmayan sağlıklı pek çok insan için de binlerce düşük nedeni var. son düşüğün sendeki rahatsızlıkla hiç alakası olmayan bambaşka bir nedenden dolayı yaşanmış olabilir, bu yüzden daha rahat ol, kendini hamile kalırsan gene aynı şeyleri yaşayacakmışsın ya da iğne dozu az gelecek mi endişesine kaptırma ltf. sen inançlı birisin anladığım kadarıyla, inan evladının dünyaya gelme saati geldiğinde kim ne derse desin gelecektir. iyimser ol, bilinçaltına kötü şeyleri yerleştirme canım....
a.s.

canım artık neye ve hangi doktora inanacağımı şaşırdım.bunu doktorlar bile kestiremiyorlarki.bende dediğin gibi olayı akışına bıraktım ne olursa olsun artık diyorum.ama hamile kaldığımd da bu sefer elimden geleni yapmalıyım bebeğimi yaşatmalıyım diyorum.o kadar uğraşıyorum ama olmuyor.bi hamile olduğumu öğreniyorum.bide bebeğimin öldüğünü.neye uğradığımı şaşırıyorum inan bu çok kötü travma herseferin de o hastane den elin boş dönmesi acı veriyor insana zor hem deçok zor bi imtahan allah bu sınavı yenenlerden eylesin bizi:a015:

X