Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

inşallah sağlıklıca doğum yapar.
allah kimseye yaşatmasın böyle
acılar.

kızlar midem bulanıyor başım dönüyor
acaba hamilemiyim.
daha 16. günüm ama geçen hamileliğimdede böyle
adetime 1 hafta kala falan midem bulanmıştı.
ayy inşallahkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
merhabalar kızlar...
sormuşsunuz llimburg melek

size sürpriz yapmak isterdim ama yapmıycam.... bu ara taşınma için hergün biraz ev toparlıyorum o yüzden pek giremiyorum.. ayrıca eşim il dışındaydı 20 gündür yeni geldi onunla vakit geçiriyorum pek giremiyorum özledim sizleri...
herkes için hayırlı güzel günler diliyorum..,
sevgiler

canderya yahu bu ne deli olcan hamile kalayım diye diye takma bukadar yaa biraz sal kendini kasma öyle vala senin çocuğun olsam böyle stresli bir anneye gelmiyeyim derim kaydirigubbakcemile3 şaka bi yana kasma geçmişte hamile kalabildiğine göre yine kalırsın inşallah relaxxxxx kaydirigubbakcemile2

yok canım oyle almıslardı yanlıs anlama sakın 1.de 19 2.de 17 3.de 13 tane yumurta vardı ve ne kadar uzun surecegını tahmın edebılırsın canım cok canım acıodu

Canım benim elimden geldiğince toparlanmaya çalışıyorum ama içimdeki sızı geçmiyor işte ne yapsamda
sen nasılsın
toparlan cnm benim kimsenin lafinada kulak asma en iyisini edersin hamile kalinca bencede kimseye söyleme ben öyle yapiyorum en yakin es dosttran haric kimse bilmez benim hamileliklerimi giderim sesiz sedasiz hallederim ne yapacaksin bende sali doktora gidecegim hayirlisi nediyecekler bakalim

TASINDIGINI BILMIORDUM CANI KOLAY GELSIN SANA KOCACIGINA VAKIT AYIR AMA GUNDE BIR TANE DE MSJ YAZARAK KENDINI OZLETME CANIMopuyorumnanaktan

yok canım oyle almıslardı yanlıs anlama sakın 1.de 19 2.de 17 3.de 13 tane yumurta vardı ve ne kadar uzun surecegını tahmın edebılırsın canım cok canım acıodu

Canim benim ya,:teselli: peki neden narkoz vermediler ben anlamadim.
Benim hepsi 5 tanecikti :çok üzgünüm: ay niye bukar az oldu ben anlamiyorum valla.
Galiba yumurtalarim azaldi :1shok:

MELEGIM canim cidden sana göndermek geldi resmi icimden dua ediyorum sizlere allahim hepimizin yüzünü güldürür ins burdaki arkadaslarimizinda insallah kendine dikkat et cnma.s.

canim benim ya,:teselli: Peki neden narkoz vermediler ben anlamadim.
Benim hepsi 5 tanecikti :çok üzgünüm: Ay niye bukar az oldu ben anlamiyorum valla.
Galiba yumurtalarim azaldi :1shok:

canım bak ıste bu yuzden aynlıs anlama dedım ben yumurta sayısını soylemek cın dedıl ne kadar uzun surecegını soylemek ıcın yazmıstım canım yıne sakın ama sakın yanlıs anlama her yıl yumurta rezervlerımız azalıor canım bıldıgım kadarıyla ben ılk tup bebek yaptıgımda 21 yasındaydım belkıde onunlada alakalıdır

Yanlis anlamadim limburgum benim.zemuszemus
Ama iste bazen kafama takmiyor degilim, niye az diye. Doktorcukta birsey söylemiyor saolsun :mymeka:.
21 Yasinda oldugun icin olabilir canim :çok üzgünüm: ben 31 yasindayim gercektende rezervlerim azalmistir. :gitme:

yok be canım eskisigibi sitres yapmıyorum.
tamtersi çok rahatım.
umarım olur.
senin durumlar ne kısss

Calıkusum ınsallah ılkınde tutar canım ama tutmazsada uzme kendını herseyın hayırlısı benım sorunum hamıle lkalamamaktı esımın spermlerı pek kuvvetlı degıl kalıordum sonrada dusuyordu megerse bu kan pıhtılasmasındanmıs ben 4 kez tup bebek denedım 3 kez hamıle kaldım ama dustuler en son dusugum mart ayında oldu sonra bır gun ıbrahım saracoglunun sıtesıne gırdım orad havuc suyundan bahsedıyordu spermı cok kuvvetlendırıyormus her gun taze yaze sıkıp bır bardak ıctı esım mart nısan derken mayısta hamıle kalmısım nasılsa normal yolla hamıle kalamıorum dıye hıc korunmadım ben ıyıkıde korunmamısım yanı bu sımdıkı hamılelıgım hıc planlı olmadı hıc umudumz yoktu normal olla ama hem dualarımla hemde havuc suyunun etkısıyle rabbbım bu zaman uygun gormus o sıradayken kan pıhtılasması olduguda tespıt edıldı hamıle kaldıgımı ogrendım 5 haftalıkken falan hemen ıgneye basladım derken bu gunlere geldık ınsalah rabbım benıde tum arkadaslarımızıda mutlu sona ulastırır cok uzun oldu ama umut olur belkı dıye yazdım canım

Canim Limburgcugum bunu bilseydim esime bende ictirirdim havuc suyundan.
Hayirlisi artik bekleyip görecegiz.Ilkinde tutmasi cok zor ama iste bir ümidim var.
Benim korkum birde hamile kalinca yine düserse diye yani sorun bir degilki canim.

slm kızlar nasılsınız bugün çok yoruldum temizlik yaptım sabahtan beri işim yeni bitti.ee sizlerde ne var neyok ..

canım sen dene yınede zararı olmaz hanı posası bı yere suyu bı yere cıkaran meyva sıkıcıları varya onlardan almıstım ben aldı ye gelmıstı ordan aldım sen dene yıne zaten faydalı bısıymıs.ınsallah olur canım bız dogurana kadar bızım sıkıntılarımız evhamlarımız bıtmez heralde

slm kızlar nasılsınız bugün çok yoruldum temizlik yaptım sabahtan beri işim yeni bitti.ee sizlerde ne var neyok ..

kolay gelsın canım bızde kocamla alısverıse gıttık geldık onları yerlestırdım temızlık yarın olacak dıp bucak nasıpse benım bı adagım vardı 4 - 5 aylık olunca 41 yasın okutcam dıye pazartesı nasıpse onu okutcam evımde salı gunude gunum var cok yogunum su sralar

:bbo:sen yine bitirmissin cnm ben de yeni ütümü bitirdim kendime papatya cayi aldim mola yasakkelimesonra tam gaz devam yardima gelsenekaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…