Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

en azından aspirine ve folbiole devam etsen diyorum ama.sen bilirsin.
yarın bir dr'a git ve hcg baktır.mutlaka hemde[/QUasprin ve folbiol alıyorum canım,sadece iğneyi ve progestanı bıraktım.Pazar akşamı 321 idi ptesi sabah 280 lere düşmüştü o nedenle tekrar yaptırmadım.Ama dediğin gibi yarın hem hcg baktırıcam hemde dr ye gidicem.

celen35 canım rabbim nice hayırlı ömürler nasip etsin inş.

humm85 gözün aydın canım inş hayırlısıyla kucağına alırsın.

aslıhan1806 çok geçmiş olsun canım.

hepinize iyi akşamlar kızlar ben çıkıyorum yarın inş iyi haberlerinizi okurum.

aslıhancımm
benim tam 12 gün lekelenmem oldu günde ya bir damladan az yada hiç gelmiodu kahverengi bile değildi bulanıktı.benim salak dr. :mymeka: üstüne görüosun dedi beni oyaladı ben kürtaj olana kadr kanamam olmadı taki vajinadan ilaç verdiler hem sancı yaptı hem kanama yani biran önce git sen dr.a canım bekleme benceee bütün dualarım seninleeeee

Canım seninki ne kadarlıktı? Diğer düşüklerimde 6+4 lerde dahi kendiliğinden düştü benimki ve hiç kanamamın başlaması bu kadar uzun sürmüyordu.Bu seferki farklı anlayamadım bende,yarın doktora gidicem bakalım hayırlısı artık. Duaların için çok teşekkür ederim, Allah razı olsun.

dinamis canım herşeyin iyi olduğuna sevindim.maşallah nazlı bebekin baya bi büyümüş inşallah sağlıkla kucağına alırsın
canderya ve kahelokum; nice mutlu yıllara inşallah sağlıkla sıhhatle ve inşallah bebişlerinizlekaydirigubbakcemile3
aslıhancım inşallah hayırlı bir şekilde sonuçlanır durumun böyle muallakta olmak insanın psikoljısini çok yıpratıyor.
smmm06 sanırım doğuma az kaldı. inşallah kolay bir şekilde olur.sağlıkla kucaklarsın bebişini...:eek:

Çok saçma biliyorum ama ilaçları kestiğim için ya hamileysemde ilaçlardan dolayı problem çıkarsa diye tedirginlik yaşıyorum.Yarında kanamam olmazsa doktora gidicem.

Canım senin yerinde olsam bukadar bekleyip meraklancağıma giderdim bi tıp merkezine 11,00 tlye muayene olurdum. Direk usgden baktırırdın kalp atımı varmı yokmu diye herşey belli olurdu. Bence beta hcg yaptırıp boşa para verme doktora gittiğinde usgde herşey belli olur. Hakkında hayırlısı olsun canım.

Canım senin yerinde olsam bukadar bekleyip meraklancağıma giderdim bi tıp merkezine 11,00 tlye muayene olurdum. Direk usgden baktırırdın kalp atımı varmı yokmu diye herşey belli olurdu. Bence beta hcg yaptırıp boşa para verme doktora gittiğinde usgde herşey belli olur. Hakkında hayırlısı olsun canım.

Çok haklısın canım,sanırım tekrar olumsuz cümleyi duymak istemediğimden ,oyalıyorum kendimi,en doğrusu yarın bu işi netliğe kavuşturmak.Ugs dediğin ultrason di mi?

Canım seninki ne kadarlıktı? Diğer düşüklerimde 6+4 lerde dahi kendiliğinden düştü benimki ve hiç kanamamın başlaması bu kadar uzun sürmüyordu.Bu seferki farklı anlayamadım bende,yarın doktora gidicem bakalım hayırlısı artık. Duaların için çok teşekkür ederim, Allah razı olsun.

aslıhancım
canım benim ilki 8 haftalıktı düştüğünde 3 gün leke geldi 4 .gün kanamam ve sancım başladı ama 2 incisinde 12 gün lekelendim ne sancı ne kanama 8 haftalık olmasına rağmen kalp atışları duyulmamıştı kürtaj olmak zorunda kaldım tatlım dr. a git bakalım inşlah sıkıntıların boşadırrr
canderyacım
büşrayı bende merak ediyorum naptı acaba yaaa allahım yardımcısı olsunn:Saruboceq:

arkadaşlar gebelikteki kan pıhtılaşması ile diğer kan pıhtılaşması aynı şeymidir.merak ediyorum bilen biri varsa yardımcı olabilrmi.3 defa düşük yaptım nedenini bilmiyorum..

canlarım...evdekı ınternette problem vardı yıne yazzmadım sıze uzun zaman...zaten doruk paşa tüm zamanımı alıyo..sanırırm kolık olduk bız sesımız kısılana kadar aglıyoruz :KK43:(( geceler uykususz ve aglayarak gecıyo...ama her baktıgımda yavruma allaha sukurler edıyorum.ısteyen herkese hepınıze kısmet etmesı ıcın dua edıyorum...34 gunluk olduk cok sukur maasallah....

yenı hamıslerı tebrık edıyorum.allah kucaklamayı kısmet etsın ınsallah dıyorum...

eserızmır ve meryemıde ebrık edıyorum.hayırlısıyla kurtulmuslar cok sukur...

ravzamız erken dourmus.cok merak ettım kac haftalıktı kı acaba? bırı ozelden durumlarını yazabılırse cok sevınırım...

papatyacım az kaldı mutlu sona yaklastın sanan ve dogumu yaklasan tum arkadaslara hayırlı dogumlar dıkıyorum..kolaylıkla kurtulun ınsallah...

hepınızı sevıyorum.yazamasamda unutmayın benı sakın...

dinamis canım herşeyin iyi olduğuna sevindim.maşallah nazlı bebekin baya bi büyümüş inşallah sağlıkla kucağına alırsın
canderya ve kahelokum; nice mutlu yıllara inşallah sağlıkla sıhhatle ve inşallah bebişlerinizlekaydirigubbakcemile3
aslıhancım inşallah hayırlı bir şekilde sonuçlanır durumun böyle muallakta olmak insanın psikoljısini çok yıpratıyor.
smmm06 sanırım doğuma az kaldı. inşallah kolay bir şekilde olur.sağlıkla kucaklarsın bebişini...:eek:

canımçok saol iyi dileklerin için.allahım bu yaşımda bana bir bebek versin:emir_bebek:
tabi diğer arkadaşlarıma da...
bu ay tutucak ve olucak bunu hissediyorum:Saruboceq::Saruboceq:

arkadaşlar gebelikteki kan pıhtılaşması ile diğer kan pıhtılaşması aynı şeymidir.merak ediyorum bilen biri varsa yardımcı olabilrmi.3 defa düşük yaptım nedenini bilmiyorum..

canım diğer pıhtılaşma dediğin nedir?
sonuçta kanda pıhtılaşmayı sağlayan sistem aynı.ama bizdeki pıhtılaşma hamilelik esnasında daha fazla kendini gösterip bebek oluşumunu yabancı madde olarak algılayıp vücuttan atmaya çalışıyor.

slm cnm gecmis olsun benzer yönlerimiz var dikkatimi cekti öncelikle bende kayseriliyim ama suan almanyadayim benimde ilk cocugum saglikli benimde allah bagislarsa bir oglum var benim 5 düsügüm var 4 sene icersinde sonuncusunu 24 eylülde aldirdim simdi bende arastirmalardan geciyorum allah yardimcimiz olsun yilmadan devam allah cocuklarimizi kardessiz koymasin hic cocugu olmayan arkadaslarimizada annelik nasip etsin ins:Saruboceq:

öncelikle cok cok cok gecmıs olsun allah hayırlısını versın.ama neden 5 olana kadar bekledın tahlıllerı onu anlamadım.vucudunu yıpratmısın.ınsallah yasadıgın son kotu tecrube olur ve saglıklı bır bebegın olur.cunku yasananlar gercekten anlatılamaz.ben psıkolojık olarak çöktüm.ama umudumu asla yıtırmedım.allah once hıc olmayanlara sonrada bızlere saglıklı bebekler kısmet etsın

öncelikle cok cok cok gecmıs olsun allah hayırlısını versın.ama neden 5 olana kadar bekledın tahlıllerı onu anlamadım.vucudunu yıpratmısın.ınsallah yasadıgın son kotu tecrube olur ve saglıklı bır bebegın olur.cunku yasananlar gercekten anlatılamaz.ben psıkolojık olarak çöktüm.ama umudumu asla yıtırmedım.allah once hıc olmayanlara sonrada bızlere saglıklı bebekler kısmet etsın
yok cnm bekledigimden degil bu arastirmalar ben ilk düsügümden beri yapiliyor ama hic birsey cikmiyor baska baska seyler deneniyor simdiki nsl bilmiyorum allahima siginiyorum yar ve yardimcimiz olsun ben umutluyum sende umudunu yitirme rabbim hayirlisiyla verir ins:Saruboceq::teselli:

kahvelokum nasilsin cnm?

teşekkür ederim seydam.. çok yorgun ve halsizim.. öğrenciler bir bir hastalanmaya başlayınca haliyle hemen bize de geçiyor... grip başlangıcı var... eşimde rahatsız, bu ay kaçırdık yine yumurtlama günlerini.. kısmetten öteye yol yok diyorum bende kaydirigubbakcemile3 sen nasılsın... umarım her şey yolundadır...a.s.

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi:14 Ekim)
(celen35)........ CEMRE'MıZ ... 1 yaşındaaaa..........Rabbim sağlıklı, güzel bir ömür versin.. maşallah...
(şen).............. pelinsu..........11 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............6 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............5 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............5 aylık (maşallah)
gelgit)..............yağız.......... 2 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............2 aylık (maaşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....1 aylık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem............Bora ..........1 aylık (10 eylül)
sido .................Doruk ........1 aylık (11 eylül)
eserizmir.......... Poyraz ..........4 haftalık (15 Eylül)
meryemmeryem......Hakan .... 3haftalık (25 eylül)
çiçeklara...............kuzusu kollarında... ikiside iyiler maşallah... (kız) (8 Ekim)
ravza1818(feride)......yağmur.... (küçük hanım sırayı bozdu, erken geldi... dualarınızı eksik etmeyin..)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
funda1980....................38 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................38 haftalık (kız)
sılaya..........................37 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............33 haftalık (kız)
smmm06.....................29 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................21 haftalık (kız)
limburg1985.[arzu]........20 haftalık (erkek)
umutsevgim.[sibel]........19 haftalık (kız)
nilüfersahh....................18 haftalık (erkek)
kardelen86.....................14 haftalık
simge............................14 haftalık
aslgkh...........................14 haftalık
gulsummm....................13 haftalık
_beray_.........................12 haftalık
göbete.........................11 haftalık
umutluyuz ....................11 haftalık
gülay30........................10 haftalık
melek76.......................10 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!)
hatice0666...................9 haftalık
kelebek01.....................8 haftalık (kalp atışları duyuldu )
Cherry76.........................6 haftalık
hummu85......................6 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
GELEEEEEEVEERAAAAA - 1 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim.
canderya200..........-3 haftalık (bende şöle ilişiverdim:))..) ........(çookkk çalışmalısın....)

ne pis hastalık bu ya!of bende ne yapacağımı şaşırdım artık zaten herşeyi olayın akışına bıraktım.herşeyi denedik ne olduç dörtdü de ölüp gitti.boşverdim artık.

X