Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

arkadaşlar hepinize hayırlı günler .ben şimdilik çıkıyorum .sonra görüşmek üzere...opuyorumnanaktan

babacan4 çok geçmiş olsun işallah tez zamanda her şey yoluna girer her şey istediğin gibi olur allah yardımcın olsun

evet canım ama bu troit bezleri hamilelikte çok önemli baktırmayan varsa aranızda baktırsın dahiliyede bakılıyo çok basit bi işlem kandan bakılıyo

ravzacım bendede guatr var ama dr.um zararsız olduğunu söyledi ne ilaçla nede ameliyatla tedavi edilecek dei dedi seninkisi ne durumda

çok teşekkür ederim hepinize.umarım şu dış gebelik vakasını atlatırım sonra asıl konum olan kan pıhtılaşmasına dönerim.hiç aklıma gelmezdi böyle sıkıntı yaşayacağım ama kısmet böyleymiş.en yakın arkadaşım doğum yaptı.inanın o kadar imreniyorum ki.çok sağlıklı oldu herşeyi.Allah bize de nasip etsin

beim ilk düşüğüm daha önce belirttiğim gibi 11 haftalıkken olmuştu.bir sabah uyandığımda aşırı kanama gördüm ve doktora gittiğimde bebeğimin kalbinin atmadığını gördük.çok büyük yıkımdı.bu hamileliğimde ise geçen kötü deneyimimden olsa gerek hiç rahat olamamıştım.sürekli iç çamaşırı kontrolü yapıyordum aklımdan acaba normal mi dış egbelik mi diye geçirip durdum ve korktuğum başıma geldi.inanın kötü düşünce olumsuzlukları çekiyor arkadaşlar.

elabda hoşgeldin.biraz bilgi verir misin?heterozigot musun, hangi doktora gidiyorsun, kaç haftalık hamilesin?Allah sana sağ salim versin bebeğini

hayır canım ben o bebeklerimi kaybettiğimde bu hastalığı ve troit hastası olduğumu bilmiyordum yalnız bundan önceki gebeliğimde asprin kullanmıştım ama gene olmamıştı bende mhtfr 677 hetorizigotum seninle aynı bu yüzden diyorum umutsuzluğa kapılma burda bir sürü arkadaşımız yavrularına kavuştu bizde kavuşucaz işallah

haklısın senin yaşadıkların daha zormuş canım ya!belki sen onların yüzlerini bile gördün ya allah artık hiçbirimize yaşatmasın :Saruboceq:

Kızlar dayanamadım kan testi yaptırdım sonuç:4.Ufffffffffffffffffffff yaaaaaaaaaaaaaa bu ayda yokkkkkkkkkkkkkkk.Çokkkkkkkkkkkkkkk mutsuzummmmmmmmmmmmm. Yoruldummmmmmmmmmmmmmmmm. Ben tüp yada aşılamaya geçiyorum artık. Bilgisi olan varsa yardım etsin lütfennnnnnnnnnnnnnn.

kızlar ya cok kotüyümmmmmmmmm:KK43:( 6.gününden 16.gününe kadar gün asırı yapmıstık,adetim 20.sinde olucaktı,bu sabah adeeettttt olduuuuuuuuum,neredeyse ağlıcaktım,ama nasıl olur böyle bişiy,cok calısmıstıknasıl tutmaz,daha oncekı dusuğumde sadece 2 gün yapmıstık ve tutttu bu sefer nıye olmadı,benım gıbı durumda olan warmıııııııııııııı:çok üzgünüm:

ben varım hep yumurtlama zamanıma denk getiriyodum 9 ay böyle denedik hatta yumurta takibive yumurta çatlatma iğnesi bile yaptırdım buna rağmen hamilelik oluşmadı nezaman olayın akışına bıraktım ozaman hamile kaldım yani 9 ay sonra ama yinede bebişlerimi kaybettim.

Kızlar dayanamadım kan testi yaptırdım sonuç:4.Ufffffffffffffffffffff yaaaaaaaaaaaaaa bu ayda yokkkkkkkkkkkkkkk.Çokkkkkkkkkkkkkkk mutsuzummmmmmmmmmmmm. Yoruldummmmmmmmmmmmmmmmm. Ben tüp yada aşılamaya geçiyorum artık. Bilgisi olan varsa yardım etsin lütfennnnnnnnnnnnnnn.

nezamandan beri korunmuyosun

Canım,en son düşüğümü şubat ayında yaptım. ( 3 düşüğüm var). hazirandan beri çalışmalara başladım ama sonuç hüsran.

Canım,en son düşüğümü şubat ayında yaptım. ( 3 düşüğüm var). hazirandan beri çalışmalara başladım ama sonuç hüsran.

aslıcım bi dr git istersen korunmayı bıraktıktan 4 ay içinde hamile kalman gerekirdi bende 6 ay bekledim dr gittim prolaktinim yükselmiş meğersem o yüzden hamile kalamzmışım 1 aydan beride hap kullanıyorum bu ay bekliyodum ama tutmadı bende tam yumurtlama zamnlarıma getirmiştim hemn karamsarlığa kapılmayın hayırlısı bol bol dua edin arkadaşlar

Zeynom,korunmayı doktor kontrolünde bıraktım. Her ay tekrar kontrole gidiyorum. Artık bebeğimi kucağıma almak istiyorum. Hamile kalma ihtimalim aşılama ve tüp bebek ile yükselecek zorlu yöntemler ama belki olur. 2. bebeğimde aşılama ile olmuştu zaten, o zamanda 1 sene hamile kalamamıştım. Allah ım sen bana ve buradaki bütün arkadaşlarıma sabır ver.

Samsun da tüp bebek denemesi yaptıran var mı? Ya da Samsun civarında önerebileceğiniz yerler var mı? ış kendi işimiz çok başından ayrılamıyoruz. O nedenle Ankara-ıstanbul zor oluyor bizim için. Ama mecbur kalırsak tabi ki oralarada gidicez.

selam arkadaşlar uzun süre aranızda olamadım .kayınvaldem rahatsızdı 20 günlük hastane maratonundan sonra kayınvaldemi kaybettik mafoldumben
buarada hepinizi çok özledim herşey yolundadır umarım.
MERYEMCİM bebişin dünyaya gelmiş sağlıkla büyüt canım .gözün aydın..
geçmişe çok bakamadımumarım güzel haberler vardır.
bende hiçbir değişiklik yok hala beklemedeyim.hepinizi öpüyorum kızlar..
buarada BAHARIM uğramadımı onu çok merak ediyorum...

ebrar, başınsağolsun..

kızlar merhaba bende bügün başladım iğneye ilk hamileliğim

hayırlı olsun elabda.. umarım sorunsuz bir hamilelik geçirisin....

kızlar iğneye rağmen düşük yapıp sonra denemelerde anne olanlar varmı

canım, ilk sayfalardan başla okumaya... bir çok soruna cevap bulacaksın...

X