Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

günaydın kızlar

dinamiss iyiyim canım sen nasılsın biraz uykusuzum bugün gece yarısından sabaha kadar hazırlık yapıp durdum bayram tatili için konyaya gidiyoruz eşimin ailesinin yanına biraz yorucu oluyor ama olsun şükür bayramıda göreceğiz inş.

eserizmir gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün, hayırlı bir evlat olur inş.

Gelevera çok geçmiş olsun inş sonucu temiz çıkar canım.

merhaba canım 5+3'lük minicik bir fıstığın var yani allah nazarlardan saklasın inşallahşuan 5+3 isen hocaya gittiğinde daha küçüktü o zaman bebeşin dimi. bu kadarcıkken bile kan akışına falan bakması gerçekten çok süper bence. sen nerden geliyosun canım ankaraya uzakmı seninde yaşadığın yer? bu arada sonuçlarımı aldıktan sonra yazarım tabi canım karşılaştıralım birlikte. inşallah bizim hoca kan pıhtılaşması için herşeyi yaptırmıştırda osman hocaya gerek kalmaz inşallah. aslında giderken randevu alıyım osman hocadan. lütfü hocaya da sorayım gitmem gerekirmi hemetologa diye gitme gerekyok derse gitmem. bana bırakırsabir kerelik de olsa gider iğne dozuna karar veririz birlikte. Canım bende her ikimizinde pıhtılaşmadan dolayı bebeklerimizi kaybettiğimize inanmıyorum açıkcası. benim perde faktörüdür inşallah düşüğe sebep olan. seninkide bence tamamen tesadüfü birşey. umarım bu kötü tesadüfü bir daha yaşamazsın gülüm:Saruboceq:

İnan bana para falan hiç gözümde yok sağlıklı sıhhatli kucağımıza alalımda altın topunu:roflol:zaten 2. bir bebek düşünmüyorum. buna tüm servetimi yatırıcam yani:roflol:her ay gelirim gelmesine sıkıntı olmazda sonuçta arabamızda var ama benbebek için endişeleniyorum acaba yollarda sarsıntıyla birşey olurmu diye

opuyorumnanaktankızlar hepinize günaydın dün kontrolümüz vardı maşallah oğluşum kocaman olmuş artık doğsada bir sorun olmaz dedi doktorumuz normal gününden 2 hafta falan büyük çıkıyor maşallah doktorum 3 kg nun üstünde dedi allahıma şükürler olsun ntsye girdik herşey normal 2 hafta sonra tekrar gideceğiz .....

esraben evet canım büyüdü bebeğim artık günüm azaldıkça heyecanlanmaya başladım dün akşam kıyafetlerini yıkadım bugünde ütüleyeceğim yerleştireceğim ondan sonrada doğum valizini hazırlamak kaldı .... ondan sonrada doğumu bekleyeceğiz kavuşmak için oğluma ........inşallah allah herkese tattırsın çok güle bir duygu .......

gelevera canım anneciğine çok geçmiş olsun inşallah anjiyo sonuçları güzel çıkar ... allah acil şifalar versin.....

umut_sevgim canım seninde idrar yolları enfeksiyonun bir an önce düzelir inşallah çok öpüyorum bebişinle seni.....

papatyacım canım benim güzel haberlerini duyunca çok sevindim bak boş yere evham yapmışsın .... ben biliyordum bir sorun çıkmayacağını allah hep güzel haberler vermeyi nasip etsin .... daha dün gibi hamilelik haberini verdiğin tedirginlerin korkuların bak artık 7. ayıda bitirdin ... hayal gibi değilmi ben hala inanamıyorum ... bebeğimi kucağımda olduğunu düşünmek bile beni o kadar heyecanlandırıyorki sanki bir rüyadayım .... allah herkese bu duyguyu yaşattırsın inşallah .... eksikliğini göstermesin küçük prensesi ve seni çok öpüyorumopuyorumnanaktan

Son düzenleyen: Moderatör:
AH BE KUZUMM
TECAVÜZ KAÇINILMAZSA ZEVK ALMAYA BAK.
ONU KULLANCAKSIN ARTIK ERKEK ZİHNİYETİNE BÜRÜN:lepi: HEP ONLARMI ERKEKLİK YAPICAKkötükedihüso
delikafaduldendelikafadulden

vuyyy bacım ataş bastııııı:roflol: yavrum nasıl kullanıcan gızz tacizmi edicez adamı:roflolrasını burasınımı elliycezzz:dance:eğer öyleyse benim taciz yeteneğim yok bacım yoksa o tecavüze dünden razıııııkaydirigubbakcemile3:sm_cool:

bende 12 ekimde 30'u doldurucam delikafadulden

ama valla hiçte 30 gibi hissetmiom,yaşlanıyorumda demiyorum.valla sizde demeyin.giyinin süslenin.gezin:icecream:hihoyyytkaydirigubbakcemile5

Tuluncum sağol canım ben de iyiyim. Şimdiden iyi yolculuklar sana :)

Funda ne güzel yolun sonuna geldin canım, oğlumuza da maşallah nasıl da büyümüş, inşallah sağlıkla kolaylıkla gerçekleştirirsin doğumunu da Fundacım:)

Reiscim canım sen de korkulardan kurtulmuşsun, doktor kontrollerini hesaplıyorsun, inan böyle olmana çok seviniyorum. ınşallah Ekimden sonra senin de bebiş haberlerini çabucak alacağız tatlım :)

yok canım daha önceden hiç gitmedim o hocaya. dediğin gibi aslında bir kerelik gitmek lazım içimdeki kuşkular gider belki. nasılsa ankarada kontrol var 3 hafta sonra birşey kaybetmem gitmekle 250 YTL hariç-tatlicadiarzu-

kızlar benim çalışmalar şöle
8.gün tamamdır
9.gün tamamdır
10 gün pas geçtik
11.gün tamamdır(büyük çabalar ile)

valla bu gece nasıl kandırcam bilmemkafamçokkarıştı

büşracım geçmiş olsun canım inşallah bebeşine bir şey olmayacak sana sımsıkı sarılacak ... dualarımız seninle canım .... ama eşini bir türlü anlayamadım senin düşük tehdidin var ama sana surat asıyor bence bencillik yapıyor herşeyden önce bebeğinizi düşünmesi gerekiyor .... vallahi benim eşim böyle bir şey yapsa mahfederim onu ..klava:
biz ne zorluklar yaşıyoruz biraz anlayışlı olmaları gerekiyor ... bence sende fazla yüz vermelmaz: biraz duymamazlıktan gel senin olduğu kadar onunda çocuğu.... erkekler böyle davrandığı zaman çok sinir oluyorum ya:mymeka:

dinamiscim merhabalar canım günaydın. canım kontrolüm zaten var benim septum kesiminden sonra mutlaka gitmem gerekiyo. korkularımdan hiç bir zaman kurtulacağımı sanmıyorum ama en azından eskisi kadar yoğun olmadığını biliyorum. güzelim ekim değilde sanırım ben size kasımdan sonraki aylarda haber verebilirim diye düşünüyorum daha çıkması gereken kromozom tahlillerim ve kontrolüm var kontrolde ekimin ortasında olması gerekicek gibi bu gidişle çünkü aslında kontrol olmam gereken hafta adet oluyorum(( geçendede adetli gitmiştim hocaya bu sefer bitsin bir hafta geç gidiyim diyorum yani ekim 15 gibi gidicem. bu arada yumurtlama günleri kaçmış olucak yani kasımı bekleyin tabi ilk seferdede tutmaz benim biraz işim uzun güzelim:)))))

esercim allah anneli babalı büyütsün inşallah güzelim. detayları merakla bekliyoruz nerde yaptın nasıl yaptın neler hissetin acı varmıydı acııııııııııııı:))))))))

ama valla hiçte 30 gibi hissetmiom,yaşlanıyorumda demiyorum.valla sizde demeyin.giyinin süslenin.gezin:icecream:hihoyyytkaydirigubbakcemile5
maşallah canım sana bende aralıkta 30 yaşını dolduruyorum ama hiçte yaşlı olduğumu düşünmüyorum ...... daha yeni başlıyoruz hayata öyle değilmi .........

teşekkür ederim canım inşallah sende bu günleri göreceksin nasıl geçtiğini bile anlamayacasın emin ol ..... ilk zamanlar 30. haftaları hayal ederdim şimdi bebeğimin kucağmda olduğu günleri hayal ediyorum ..... allah hepimize sağlıklı hayırlı doğumlar nasip etsin
kızlar benim çalışmalar şöle
8.gün tamamdır
9.gün tamamdır
10 gün pas geçtik
11.gün tamamdır(büyük çabalar ile)

valla bu gece nasıl kandırcam bilmemkafamçokkarıştı

maşallah sana bu ay kesin tutucak sen ne yap ne et işi sıkı tut ... kandırmana gerek yok zaten erkekler kandırılmaya her an hazırlardır canım sen şöyle hafiften yanaş bak o sana nasıl geliyorkaydirigubbakcemile3

meryemcim canım benim maşallah artık bir haftan kaldı allah hayırlısıyla tamamına erdirsin oğlunada kocaman bir maşallah allah nazarlardan saklasın gelişmelerden bizi haberdar etmeyi unutma tamammı çok öpüyorum ikinizide opuyorumnanaktan

eserizmir canım geçmiş olsun canım çok sevindim allah analı babalı büyütsün taha bebeğe allah sağlık sıhhat bol şans ve hep güzellikler versin..... doğumda biraz sorun yaşamıssın ama olsun allaha çok şükür şimdi iyisin.... bebeğini kucağına alınca bütün acılar unutuluyor değilmi .......... a.s.

reisdevrim canım sen nasılsın kasımda başlayacasın çalışmalara galiba ..... işleri sıkı tut en kısa sürede güzel haberlerini bekliyoruz canım ...

maalesef kocası istemeyen adayların akannehir eyer bebek istiyorsanız başka çaresi yoklaelaelaelaelae

3-5 gün yüzsüzlük yapcan be kuzum yerimseniben

herşey bebiş için :lepi:

canım bende aynen öyle kendimi gayet genç hissediyorummm raha çıtırız ayollll:teytey:bende giyinmeyi ve süslenmeyi çok seviyorum ve sana katılıyorum burdaki tüm kızlarıda süslenmeye bakıma ve giyime davet ediyorum ayyy hep düşük hep bebek kızlar toplayın kendinizi bakıyım kendimizi unutucaz nerdeyse :1hug:

kızım bu erkeklerin kökü öle bencil.klava:
en iyisi bile mutlaka bi yerden bi şekilde kadına zorluk çıkartıyo...

Büşra ya napmış ki kocası.bak üzüldüm şimdi...:gitme:

reisdevrim canım sen nasılsın kasımda başlayacasın çalışmalara galiba ..... işleri sıkı tut en kısa sürede güzel haberlerini bekliyoruz canım ...

fundacım saol canım iyiyiz valla nasıl olalım heyecanla kromozom tahlillerimi bekliyorum. valla hoca kasım dedi de bakalım nolcak . :CüvCüv:seninde maşallah bir şeyin kalmamış baksana çok az kalmış mutlu güne maşallah tekrar tosun paşamızada allahım inşallah bir avazda kucağına almayı nasip eder fundacım:ecrin_bebek::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…