Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

KIZLAR BEN DÜN YANİ 8 EYLÜLDE EDET OLDUM BUGÜN 2. GÜNÜM...
SİZCE HANGİ TARİHLERDE GEBE KALMA OLASILIĞIM VAR?HANGİ GÜNLERDE ÇALIŞAYIMzemuszemus

Canım adet oldugun ılk gunu 1. gun sayarak ondörduncu gunun hangı tarıhe gelıyorsa o gunu 1 gun öncesı ve bı gun sonrası yumurtlamanın olacagı tarıh

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 10 Eylül)
(celen35)........ cemre...........10 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........8 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 7 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............4 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............3 aylık (maaşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............4 haftalık (maaşallah)
güneş5............selin ...........4 haftalık (maşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....2 haftalık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
eserizmir................Taha bey annesinin kollarında
ecesem..................Bora bey de annesinin kollarında... (dünyaya hoşgeldiniz taha ve bora.. hayat size hep gülen yüzünü göstersin)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
sido ......................38 haftalık (erkek) (11 Eylülde geliyor Doruk bey inş..)(sa: 09:00) (dualarımız seninle sido)
meryemmeryem...........36 haftalık (erkek)
çiçeklara......................35 haftalık (kız)
funda1980....................34 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................33 haftalık (kız)
sılaya..........................32 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............28 haftalık (kız)
smmm06.....................24 haftalık (erkek)
ravza1818(feride)...........25 haftalık (kız)
Dinamiss.....................16 haftalık
limburg1985.[arzu]........15 haftalık
umutsevgim.[sibel]........14 haftalık
nilüfersahh....................13 haftalık
simge............................9 haftalık
aslghh...........................9 haftalık
kardelen86.....................9 haftalık
gulsummm....................8 haftalık
_beray_.........................6 haftalık
umutluyuz ....................6 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
gülay30........................6 haftalık
büşra44........................5 haftalık
göbete.........................4 haftalık
melek76.......................3 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!)
GELEEEEEEVEERAAAAA - 4 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecek
kahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim

:roflol: :roflol: :roflol: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 sositososito sositososito

umutluyuz tebrikler canım maşallah allah tamamına erdirsin
papatyacım ne kadar güzel şekerin düşmesi inşallah sonuna kadar herşey yolunda gider.
dinamiscim hayatın hep güzel olsun

eserizmir ve ecesem doğum yapmışlar ay ben ne ara kaçırmışım maşallah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin rabbim

Canım adet oldugun ılk gunu 1. gun sayarak ondörduncu gunun hangı tarıhe gelıyorsa o gunu 1 gun öncesı ve bı gun sonrası yumurtlamanın olacagı tarıh
ben 8.9. günden başlar 16-17. güne kadar çalışırım artık-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-
benim adam yaşadı vallakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızlar merhaba,benim son adetim 25 agustostu,6.gününden itibaren gün asırı istikrarlı bir sekılde calıstık ilk defa,hatta dün 16.günüydü.beklenen adetim 20 eylul,bakalım nolucak cok merak edıyorum,bu arada bişiy sorucam ama kımse msjımı cewaplamıyo::KK43:(simdı bu ay cok sıkı calıstık dıyemı nedır adetımın 10.gununden ıtıbaren 15. gunune kadar kasıklarımda sıddetlı bır agrı oldu sankı adet olucakmısım gıbı,acaba yumurtlamadan mı oluyo bılmıyorum ,daha once 2 tane düsüğüm oldu,kan pıhtılasmasından kaynaklanan,bılen varmı bu agrıların sebebıni,aynı durumda olan varmı,acaba baska bı problemmı war yoksa normalmı ayyyyyy kafayı yıcem:KK43:

kızlar merhaba,benim son adetim 25 agustostu,6.gününden itibaren gün asırı istikrarlı bir sekılde calıstık ilk defa,hatta dün 16.günüydü.beklenen adetim 20 eylul,bakalım nolucak cok merak edıyorum,bu arada bişiy sorucam ama kımse msjımı cewaplamıyo::KK43:(simdı bu ay cok sıkı calıstık dıyemı nedır adetımın 10.gununden ıtıbaren 15. gunune kadar kasıklarımda sıddetlı bır agrı oldu sankı adet olucakmısım gıbı,acaba yumurtlamadan mı oluyo bılmıyorum ,daha once 2 tane düsüğüm oldu,kan pıhtılasmasından kaynaklanan,bılen varmı bu agrıların sebebıni,aynı durumda olan varmı,acaba baska bı problemmı war yoksa normalmı ayyyyyy kafayı yıcem:KK43:

canım ınsallah bbeısın coktan gobısıne yerlesmıstır benım bıldıgım kadar kan pıhtılasmasının oyle bı soruna yol actıgını zannetmıyorum kasık agrılarına gelınce ıns hamıssındır ama usutuncede kasıkta agrılar olabılıyo rabbım hepımızın yuzunu gulldursunnnn su mubarek gunlerede duaalrımız kabul olsun amınn...

canım ınsallah bbeısın coktan gobısıne yerlesmıstır benım bıldıgım kadar kan pıhtılasmasının oyle bı soruna yol actıgını zannetmıyorum kasık agrılarına gelınce ıns hamıssındır ama usutuncede kasıkta agrılar olabılıyo rabbım hepımızın yuzunu gulldursunnnn su mubarek gunlerede duaalrımız kabul olsun amınn...

canım cok sagol walla rahatlamaya ihtiyacım wardı bu aralar,rahatlattın benı,ya daha once ıkı hamılelık gecırmeme ragmen boyle bı belırtı oluyomuydu hatırlamıyorum,umarım hamıleyımdır,insallah dualarımız kabul olur hepimizin,20 eylule kadar nası sabredicem bılmıyorum

ecesem..................Bora bey de annesinin kollarında... (dünyaya hoşgeldiniz taha ve bora.. hayat size hep gülen yüzünü göstersin)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
sido ......................38 haftalık (erkek) (11 Eylülde geliyor Doruk bey inş..)(sa: 09:00) (dualarımız seninle sido)
melek76.......................3 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!)
GELEEEEEEVEERAAAAA - 4 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecek
kahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim

gelevera.. güldürdün beni... iyi tamam öyle olsun liste.. ama iyi çalış bir an önce +haftalara geçmelisin.. çok bekletmem silerim sonra kaydirigubbakcemile3

ohhhhhhhh zemuszemus sositososito sositososito tamam dersimi iyi ezber edecem. bu gazla kim tutar beni yarın reglim bitsin son süratle çalışırım artık :kedi: :sm_cool: :sm_cool:

topıĞımız aŞk ı memnu dolayısıyla kısa bır sÜre kapatılmıŞtır ılgılılere duyrulur dızıden sonra buluŞmak dıleĞıyle

SEN NERDEYDİN KIZ İNMİSİN CİNMİSİN ALTTA GÖRÜNMÜYORSUN YAZIN GELİYOR.... NEYSE... VALLA KAHVELOKUM YAZDI YA BENİ DAHA DURMAM GALİBA kaydirigubbakcemile3 :roflol:

Burdayım canım bende ismim altta görünüyor ama

Bencede canım durmak yok büyük bir azimle yola devamkaydirigubbakcemile

burdayım canım bende ismim altta görünüyor ama

bencede canım durmak yok büyük bir azimle yola devamkaydirigubbakcemile

hımm bende görünmüyor.... Vala insan kaybı oldukça azmi artıyor bunu sende yaşamışsındır. şimdi yine azmim azaldı. Ilk kaybettiğim zamanlar imkanım olsa ertesi gün başlıycaktım.
Sen nasılsın canım bi dahaki kontrolün ne zamandı güzel olacak inşallah herşey....
bebişini görceksin inşallah yakında

hımm bende görünmüyor.... Vala insan kaybı oldukça azmi artıyor bunu sende yaşamışsındır. şimdi yine azmim azaldı. Ilk kaybettiğim zamanlar imkanım olsa ertesi gün başlıycaktım.
Sen nasılsın canım bi dahaki kontrolün ne zamandı güzel olacak inşallah herşey....
bebişini görceksin inşallah yakında

Doğru söylüyorsun bende ilk bebeğimi düşük yaptığımda deli gbi hemen tekrar hamile kalmak istemiştim ama 2.bebeğimi kaybettikten sonra bu sefer o his yerini korkuya bırakmıştı.

Ben çok endişeliyim kuzu ya yarın kontrolüm var ama çok korkuyorum ya bu seferde keseyi göremezse doktor diye. Tekrar hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum

iyi geceler canlarım...yarın ınsallah sıze guzel haberlerımı ıletebılmek dılegıyle dınleneyım ben artık...umarım uyuyabılırım...dualarınızı esırgemeyın...sızlerı unutmucam bende sezeryanda sayıcam hep:))) sızlerı sevıyorum....

iyi geceler canlarım...yarın ınsallah sıze guzel haberlerımı ıletebılmek dılegıyle dınleneyım ben artık...umarım uyuyabılırım...dualarınızı esırgemeyın...sızlerı unutmucam bende sezeryanda sayıcam hep:))) sızlerı sevıyorum....

Canım her şey güzel geçecek ve sağlıkla bebişini kucağına alacaksın inşaallah...Dualarımız seninle...

Eserizmir ve ecesem , sizleride tebrik ediyorum...Bebişlerinizle birlikte sağlıklı bir ömür diliyorum...

X