Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

factor v g1691a leiden ve mthfr a1298c heterozigot yazıyor .

çok teşekkür ederim benim düşüklerim oldu ama 5-6 haftalıkken kendiliğinden düştü yani artık çok korkuyorum , çok yoruldum üzülmekten ve ağlamaktan tam seviniyoruz hamileyim diye sonra birden kanama ve düşük.....:gitme:
haklısın esracım..çook zor bi durum..aMA kızlarında dediği gibi sen bi bastan okumaya basla..zaten sürükleyici bi kitap gibi gelicek sana..içinde seviçte var hüzünde :lepi: kitabın adıda zigotcanların serüvenleri kaydirigubbakcemile3 artık sende bu kitabın bir kahramanısın buyrunnnnnnnnn
canlarım, bana da seslenmişsiniz ama ben geçmişi okuyayım derken duymamışım... çok sık giremiyorum... girince de geçmişi okuyayım derken yetişemiyorum size... ben soran herkese teşekkür ediyorum..
ben iyiyim.. beklemedeyim hala.. evde hala net yok... diğer komşularım taşınmasını bekliyoruz.. ortak hat alalım diye kaydirigubbakcemile3
hepinizi öpüyorum.. şu listeyi bi yenileyeyim...
hoşgeldin kahvecim lokumum Şeniz ne zaman tasıncakmıs bu komsular kaydirigubbakcemile3

celen canım merhaba,
aslında iki komşu taşındı, biri dün taşındı o yzüden görüşemedik.. diğeri de vardiyalı çalışıyor bir türlü denk getiremedik :) ama az kaldı.. hep burda olacağım... gerçi artık okulda başlayacağı için zaten gündüzleri hep açık olacak kk... :)
pammıkımız nasıl bakem... öp benim için onu...

merhaba
kendini iyi hissetmen önemli moralini bozuk tutma dedi
bir de iğne yapacaklarmış 1 ay yeterliymiş yani
senin durumlar nasıl ?

kiz celen bu harika valla kaydirigubbakcemile3 kitap fikri cok güzel.
yaaa ufff ben cikmak zorundayim, biraz is birikti.
Aksam bulusallimmi delikafadulden :kedi:ben eve gidince ysarim size öptüm bay opuyorumnanaktan
Kizlar aksama hepücünüz burda olun emi size ciciler verecegim.
2247655ihpaxz5yq0.gif
[/URL][/IMG]

slm kader arkadşlarımmm ayyy masallahınız var haaaa oku oku bıtmediii yıne dokturmussunuz umarım herkes ıyıdırrr CELENNNNN hanı derler ya hayatımı anlatsam roman olur bızım hayatlarda oyle vallla rabbım goturemeyecegımız yukler yuklemesınn ınsalllahhhh opt hepınıziiiii

BAHARCIM , çok geçmiş olsun canım.Ne diyelim hayırlısı değilmiş , daha zamanı varmış demek ki .Benim de 3. gebeliğim boş gebelikti.Doktorların hepsi tesadüfi olduğunu , bi daha olacak diye korkmamamı , kötü bi tesadüf-şanssızlık olarak değerlendirmemi söylemişti. Bak ondan sonra yine hamile kaldım , Allaha şükür bu hamileliğimden sonra kızıma kavuşacağım Allahın izniyle. ınşallah senin de öyle olur canım. Hiç umutsuzluğa kapılma , dirayetli ol. Allah başka acı göstermesin inşallah , kendine dikkat et , bi an önce iyileş. Çok sevgiler..

kızlar ya ben bugün iğneye başlıycam ama nasıl yapıldığını bilmiyorum aranızda iğne kullananlar bana yardımcı olursa sevinirim

kızlar merhaba dün doktorum bana kanı sulandırıcı iğne verdi innohep 0,45 ml.ama hemşire iğneyi kolumdan vurdu kolumda kan durmadı bir türlü ve çok yakıyor acaba göbekten vurulsam daha mı etkili olur daha mı çok acır
hadi hayırlısı olsun canım.. göbek daha az acıyor canım onu biliyorum akannehir
Slm kızlar siteye yeni üye oldum doğru yerdemiyim bilmiyorum
bende 1 ay önce düşük yaptım kan pıhtılaşmasından dolayı
nolur deneyimlerinizi paylaşın benimle
canım doğru yerdesin bebişin olur ama biraz zahmetli işte sadece bizim bebişlerimiz kaydirigubbakcemile5
evet canım dr uma sordum çünkü günde 2 iğne yapmak çok zor oluyodu iğnenin etkinliği 12 saat dedi daha önce derin ven trombozu geçirdiğim için riskimin fazla olduğunu bu yüzden 12 saatte bir 0.3 lük doz yapman daha ii dedi 0.6 lık tek doz uygun olsa zaten öyle derdim sana uygun değil dedi
canım bu ven trombozunu ben yaşamadım inşallah benimkini tek doza düşürür doktor... inşallah... opuyorumnanaktan
kızlar günaydın hepinizi çok merakta bıraktığımın farkındayım ve çok özür dilerim evdeki nette problem olduğundan giremedim malesef salı günü gittim dr a fakat sonuç boş gebelik bunun kan pıhtılaşmasıyla bir alaksının olmadığını her kadında meydana gelebileceğini kalitesiz bir yumoş veya sperm yüzünden olduğunu söyledi dr um aynı merkezde riskli gebelik uzmanı kendi dr um ve bir doktok daha tam birbuçuk saat süren bir görüşme yaptık birkaç tahlil daha istendi ramazandan sonrası için daha önce yaptırmış olduğum tahlilleri riskli gebelik uzmanına gösterdi dr um baya soru sordu bana ailemle eşimle ilgili ve bundan sonra hiçbirşeyi atlamıyacağımızı beslenmeme strese çok dikkat edeceğimizi gerekirse hamiş kaldıktan sora rapor alacağımı diş sağlığımı kontrol ettirmem gerektiğini söledi yani anlıcanız böyle kızlar cuma veya pazartesi kürtaj olucam ama inanın çok iyiyim gerçekten ne olur özellik hamişlerimiz üzülmesin kıyamam size hepinizden allah razı olsun merakta bırkatığım için tekrar özür dilerim
canım çoooooooook geçmiş olsun bidahakine o kese dolacak inşallah... boşu veren allah doluyuda verir elbette... markete gidince önce boş sepeti alıyorsun sonra dolduruyorsun dimi... allah önce sepeti verdi sonrada gerisini verecek inşallah.... canııııııımmmmm morale ihtiyacın var diye meseleyi tiğe alarak yazdım.. ama seni güçlü görmek beni çok mutlu etti...
.

geleveracım çok öpüldün, sizin de tayin hayırlı uğurlu olsun.
iki gözümün çiceği teşekkürler kaydirigubbakcemile2
gelevera he ya cherry nerdesin hamile oldun da kutlamalardan bize vakit ayıramıyormusun

işlerim biraz yoğundu pek giremedim canım. maalesef kutlamalar ileri bir tarihe atıldı.... hamile değilim :KK43:(( neyse darısı sizlere inşallah. sizlerden güzel haberler bekliyoruz şimdiii...
bekliyoruz şekerim bu ay olmasa diğerine bekleriz bizi böyle çaresiz bizi böyle derbeder bizi böyle ortalarda bırakma bir bebiş haberi ver ama dimi
Canım benim ya sevincimi bu kadar içten paylaştığın için çok teşekkür ederim
Darısı sana ve tüm isteyenlere olsun.
Dün doktora gittim ve clexane 0.4lük iğne folbiol ve progesteron verdi. Şimdilik herşey yolunda dedi inşallah 9ay boyunca herşey yolunda gider bu sefer aynı acıyı yaşatmaz allahım bana inşallah
inşallah canım herşey yolunda gidicek opuyorumnanaktan
bu arada bugün 4. evlilik yıldönümümüz arkadaşlar. çok şükür herşey çok iyi ama hep bir yanımız buruk.... bir tek kızımız eksik. geçen sene onunla birlikte kutlamıştık. alışmak çok zor yokluğuna :KK43:((
alkisalkisalkis alkisalkisalkis :nazar: :nazar:
ya kızlar gebeliğin ilk haftalarında oruç tutmak sakıncalımı eşim sakın tutma diyor ama ben tutmak istiyorum bir sitede gebeliğin ilk 3ay ve son 3ayında oruç tutmanın çok sakıncalı olduğunu okudum doğrumu acaba
:eek:lmaz: :eek:lmaz:
7 eylül adetim..benimde ilk bebeğim ilk denememizde olmuştu ama bunda çok stres olmuştum ama şuan iyiyim..hayırlısıysa olsunkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıamannnn rahat olalım delikafaduldenşakkıdınaniknanik
CADIARZU :jeyyar: :jeyyar:
Arkadaşlar ara ara geçmişe bakıyorum...Papatyasüreyyanın bu paylaşımını sizinde okumanızı istedim...
harikasın :lepi: süpersin bunu bulup getirdiğin için canım Şeniz

çok teşekkür ederim benim düşüklerim oldu ama 5-6 haftalıkken kendiliğinden düştü yani artık çok korkuyorum , çok yoruldum üzülmekten ve ağlamaktan tam seviniyoruz hamileyim diye sonra birden kanama ve düşük.....:gitme:
hakkında hayırlı bir şekilde bebişini verirr inşallah canım :emir_bebek:
Kızlaaaaaar çok uykum var , ben uyumaya gidiyorum ...Sonra görüşürüz....
e e e eeeeee e e e eeeeee dandini dandini dasdana.......... hadi yeter kalkkkkkkkkk :sm_cool:
kızlar ya ben bugün iğneye başlıycam ama nasıl yapıldığını bilmiyorum aranızda iğne kullananlar bana yardımcı olursa sevinirim

söyledik yaaaa tüüü allah seni :mymeka: :roflol: :roflol: :roflol:

kiz celen bu harika valla kaydirigubbakcemile3 kitap fikri cok güzel.
yaaa ufff ben cikmak zorundayim, biraz is birikti.
Aksam bulusallimmi delikafadulden :kedi:ben eve gidince ysarim size öptüm bay opuyorumnanaktan
Kizlar aksama hepücünüz burda olun emi size ciciler verecegim.
2247655ihpaxz5yq0.gif
[/URL][/IMG]

hani ben burdayım sen nerdesin haaaaa nerdesin seeeeeeeennnnn :mymeka: çalıkuşum dedim bağrıma bastım burda olun dedin oldum ama sen yoookkkkkksuuuuuuunnnnn gel buraya kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile3 :roflol:

şimdi ben çıkıyorum ama bazen bir misafir olarak ensenizde olacam.... çıkmam lazım aşk-ı memnu varrrrrrr bakayım kim görmüş onları :kedi: :kedi:

slm canım bende malatyalıyım gobegıne dort parmak mesafe koy sonra ıgneyi batır canım ılk zamanlar zorlanırsın ama alısılıyo valla hersey bebeıslerımız ıcın canım dılerım kucagına alamayı nasıp eder mevlam ıyı aksamlar...........

slm canım bende malatyalıyım gobegıne dort parmak mesafe koy sonra ıgneyi batır canım ılk zamanlar zorlanırsın ama alısılıyo valla hersey bebeıslerımız ıcın canım dılerım kucagına alamayı nasıp eder mevlam ıyı aksamlar...........

Saol canım
Zaten iğneyi ben yapmıycam kendime yapamam
eşim yapıcak bakalım bugün ilk dememizi yapıcaz
dediğin gibi herşey bebeklerimiz için tek bebeğim sağlıkla doğsunda iğne hiç önemli deil
Sen malatyada hangi doktora gidiyorsun canım

merhaba esracım...
canım bun dan önceki düşüklerinde bebeğin kalp atışını hiç duymuşmuydun?
birde düşük kendiliğinden mi oluyo yoksa kürtaj oluyomusun?

ama ama neden kimse yoook mafoldumben
k.validoşa iftara gitmiştik, geldim banyo yaptım çamaşır attım, kociş aşkı memnu izliyor ben hem firdevse, hem adnan, hem de bihtere ve hepsine kıltoş olmaktayım :mymeka: sevmiyorum işte bu diziyi
ama pıhtıdaşlarım da onu izliyor sanırııııımm :a015:

Kızlar ilkj iğnemi eşim yaptı şimdi ağrımadı ama ilaç yakıyor mafoldumben
Ama ne yapalım tek busefer bebeğimi sağlıkla kucağıma alayımda bunada razıyım

evet canım dr uma sordum çünkü günde 2 iğne yapmak çok zor oluyodu iğnenin etkinliği 12 saat dedi daha önce derin ven trombozu geçirdiğim için riskimin fazla olduğunu bu yüzden 12 saatte bir 0.3 lük doz yapman daha ii dedi 0.6 lık tek doz uygun olsa zaten öyle derdim sana uygun değil dedi

çok saol canım bilgilerini paylaştığın için...haftaya adet olucam ve sonra korunmıycam umarım bu seferd düşmez...ve sizin tecrübeleriniz ile yönlenerek tedavimi istiycem.a.s.

--------------------------------------------------------------------------------

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 3 Eylül)
(celen35)........ cemre...........10 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........8 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 7 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............4 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............3 aylık (maaşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............3 haftalık (maaşallah)
güneş5............selin ...........3 haftalık (maşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....2 haftalık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
sido ......................37 haftalık (erkek)
eserizmir................37 haftalık (erkek) (10 Eylül'de geliyor Taha bey inş)
meryemmeryem......35 haftalık (erkek)
çiçeklara.................34 haftalık (kız)
funda1980...............32 haftalık (erkek)
bkale......................32 haftalık (kız)
sılaya.....................31 haftalık (erkek)
papatyasüreyya.......27 haftalık (kız)
smmm06................23 haftalık (erkek)
ravza1818...............24 haftalık (kız)
Dinamiss................15 haftalık
ftgg7779 .................14 haftalık
limburg1985.............14 haftalık
umutsevgim.............13 haftalık
nilüfersahh................12 haftalık
simge.......................8 haftalık (kalp atışları duyuldu bızdığın maşallah)
aslgkh......................8 haftalık(kalp atışlarını gördük bebişimizin maşaallah)
gulsummm................7 haftalık
_beray_....................5 haftalık
büşra44...................4 haftalık

X