Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

kızlar hünaydın sizlere müjdem var hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
şimdi alıntıdan gördüm gülaycım cok tebrk ediyorum rabbim kucağına almayı nasip etsin bitanem opuyorumnanaktan darısı tüm isteyen canlarıma osun inşalah :Saruboceq:
tüm destek olmaya çalışan arkadaşlarım hepinize ne kadar teşekkür etsem az ama inanın umut yok denecek kadar az çünkü kese boyutu 23 lere ulaşmış durumda bu durumda bebeğin görünmüş olması lazım hani kesenin böyu küçük olsa umut biraz daha çok olucak ama malesef yarın akşam gidicem son kez kontrol edilecek ve sonrasını biliyorsunuz efet aslında bundan çok umutluydum ama demekki daha vakti gelmemiş bizim yaramaz yine sırayı bozdu anlaşılan neyse hiçbir zaman asla umudumu yitirmeyeceğime söz vermiştim kendime bu tedavilere başlarken ve sözümü sonuna kadar tutacağım asla neden demiyorum asla isyan etmiyorum biliyorum birçoğumuz bunun daha fazlasını yaşadık cuma günü celenle konuştuğumuzda ona da dedim ultrasonda göremeyince sen geldin aklma hemen ve bunada şükür dedim yaşadıklarını düşündüm ve sahip olduğun o güxel prensesi toparlanmam için cesaret verdi bana şimdi ne kadar iyiyim desemde aslında üzgünüm. ama biliyorum geçicek diğerlerinde olduğu gibi bunda da geçicek tek tesellim kendiliğinden hamiş kalabilmiş olmam bu diğerleri içinde umutlanmamı sağlıyor. haaa mucizemi? mucizelere inanırım slaı günü bir mucize olurmu işte o da bi mucize olur herhalde:) doktorumuz bize tıpta hiçbirşey %100 değildir %100 olan birşey varsa o da hiçbirşeyin %100 olmadığıdır dedi. bakalım ama ben ihtimal vermyorum
baharcım bitanecim :çok üzgünüm: allahhtan ümit kesilmez biliyorsun..bu miniğin gelişi bile mucizeydi süpriz yaptı bize :asigim: eminim yarında süpriz yapıcak yaramaz :1hug: yarın kaçta randevun :sm_confused:

merhaba kızlarr,biliyorsunuz ben evde dinleniyorum hala eve internet sorununu çözemedim.. dışarda işim vardı biraz,ofise uğradım size bir bakayım dedim..
inşallah herkes iyidir herşey yolunda gidiyordur..
geçmişi okuyacak çok zamanım yok..
bizde çok iyiyiz,artık gün sayıyoruz yarın doktora gidicez kontrole,sonuçları yazarım size..
hepinizi öpüyorum..
bu arada doğum yapan varmıı

meryemmeryem, yarın güzel haberlerini bekliyoruz az kaldı çok şükür, hayırlısıyla tamamına erdirsin rabbim.öptük bizde seni...

çalıkuşumm, selam canım.
yaa celen özeline mesaj göndercem ama kapalı diyo, nerden açıcam kine ben bu özelimi:)) ay ne diyorum bölee "özelimi açıcam filan diye" puhahahaa...neyse konuya döniim, biliyon mu sen canım ya bi yardım ...kontrıl panelini açtım baktım ama bilemedim nerden olcek??? vaktin varsa tabii...öptüm şeker

Şen; çok saol canım..doktorum en son 25 eylül doğum olur demişti(sezeryan)bakalım yarın neler söyleyecek..

Gülay; hamilesin sanırım canım yaa çok tebrik ederim allahım sağlıklı bir gebelik süreci nasip etsin

bu arada öğretmen olan arkadaşlarrrr, bugün son günümüz...tatil sona eriyor yarın seminerler başlıyorrrr, benim hiç canım istemiyo ama yaa, bu kızçeyle tatil mi yaptım ne yaptım bilemedim...bi de ek gıdaya başlamıştık malumm şimdi ben yokken nasıl olcak diye endişe ediyorum ...neyse herşeyin hayırlısı olsun...hepinize hayırlı bir eğitim-öğretim yılı diliyorum,herşey gönlünüzce olsun...banada dua edin lütfen , iyi bir okula çıksın tayinim nooolurr...öptüm hepinizi...

celenim, hafta sonuna gelirse cemremin doğum günü gelmeye çalışırız canım yaa...hafta sonları geliriz ankaraya diyo kociş, ilk zamanlar canımız sıkılabilir oralarda diye...2.5 saat karabük ankaraya...inşallah görüşebiliriz...olmazsa karabüğe gelirsiniz şekercimmm, safranbolu amasra gezeriz...

çalıkuşumm, meşgulsün galiba...gerek kalmadı canım , buldum sık sorulan soru-cevap bölümünden, hallettim...sağol yinede...

Kızlar hepınıze ayrı ayrı teŞekkÜr edıyorum allah hepınızden razı olsun allah herkese bu duyguyu tattırsın ve saglıklı sıhatlı kucaklarımıza almayı nasıp etsın

çalıkuşumm, meşgulsün galiba...gerek kalmadı canım , buldum sık sorulan soru-cevap bölümünden, hallettim...sağol yinede...

Pardon canim a.s. evet mesguldum, Bugün isler bayagi yogun, :kedi:. ama baska birsey istersen yaz haytim seve seve yardim ederim buyrunnnnnnnnn

gülay inan çok sevindim.Allah hayırlısıyla kucağına almayı da nasip eder inşallah.Sen istanbuldaydın herhalde trombofili paneli tahlillerini ne zaman nerede yaptırmıştın canım.Ben sabah çapayı aradım.Malzeme yok çalışılmıyor şu anda dediler.Cerrahpaşayı arayın dediler.Oradan da daha cevap alamadım.Hepsi başka tarafa yönlendiriyor.İyice kafamı karıştırdılar.
Bir de ben şehir dışından gidicem.Boşuna gitmek istemiyorum.Öptüm

X