Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canım ben kullanıyorum

senin baya bir yüksek dozajın ben en son 0.4 lük kleksan kullandım genede 11 haftalık kalbi durdu bebeğin.senin neden bu kadar yüksek? kaç düşüğün oldu merek ettim.
bende 4. hamileliğimde yüksek dozaj kullanmak istiyorum...
daha hiç çocuğum yok bunu riske atmak istemiyorum...

senin baya bir yüksek dozajın ben en son 0.4 lük kleksan kullandım genede 11 haftalık kalbi durdu bebeğin.senin neden bu kadar yüksek? kaç düşüğün oldu merek ettim.
bende 4. hamileliğimde yüksek dozaj kullanmak istiyorum...
daha hiç çocuğum yok bunu riske atmak istemiyorum...

canım tam olarak niye yüksek oldugunu bilmiyorum sanırım pırtılaşmam biraz fazla bi ben 85 kiloyum kiloya göre hesaplanıyor bu iyneler sanırım yarın doktora gidecegim sorarım ginede

kızlar canlarım benim nasılsınız.biz iyi olmaya çalışıyoruz.kızımın sarılığı geçmediği için hastanede yattık.çok zor du.daha dikişlerim iyileşmeden uykusuz zor günler geçirdik.yavruma mavi ışık verildi.değerimiz 17 den 14 de düştüfakat pazartesi günü gene kontrolümüz var.inşallah bilirübin değeri tekrar çıkmaz çıkarsa tekrar yatıcakmışız.çok üzülüyorum bu duruma.lütfen benim için dua edin .bizim gibi yeni doğan sarılığı olanlar varsa lütfen deneyimlerini yazarsalar çok sevinirim.

bugün kızım dünyaya geleli 11 gün oldu.zaman çok çabuk geçiyor.rabbim inşallah bu mutluluğu isteyen herkese yaşatsın.doğum sırasında inanın hepinize çok dua ettim.

sevgili sido lütfen kusura bakma o kadar yoğun günler geçiriyoruzki telefonumu bile açamadım.
nazlı sen nsılsın.YENİDOĞAN SARILIĞI HAKKINDA BİLGİN VAR MI
.

SELVİHANCIM ablam doğum yaptıktan sonra yegenim 4 günlük iken sarılığı 17 yada 19 a çıkmıştı ve hastanede 2 gece yattı ilk gün 14'e sonra 9'a düştü ve taburcu olmuştuk...ama o kadar üzüldük ki o minicik ellerinden kan almaya çalışırken o ağlamaları bizi mahfetti.çok zor günler geçirdik.biz 3 kız kardeşiz annemde gençtir maşşallah.dedik ki hep 4 kadın bi bebeğe bakamıycaz allah korusun ölcek galiba dedik ama allahıma bin şükür geçti gitti.1 eylülde 15 aylık olacak DURU LAL kızımız inşallah.cadı mı cadı yaramaz mı yaramazlaelaelaelaelae
allaha şükür.
ama bebeği sakın aç bırakma bize hep yeni doğana mama vermeyin süt emmez dendi bebek 3 gün aç kaldı sarılığı arttı.varsın mama yesin ama aç kalmasın.dikkat et.ama ilk çıkan o sarı sütü biberonlada olsa verdik.
allah sana ve bebişine sağlık sıhhat versin endişelenme ve bebeğinin rengini hep gözle tatlım.en ufak bir endişende olsa hastaneye git.sağlık ocaklarına pek güvenme.bizimkini bilemediler.
sevgilervereliniortak

kızlarrr çok mutluyum bebişimizin kalp atışlarını gördük çok korkmuştum doktora giderken hatta hiç gitmek istememiştim yine ters bişey varsa diye ama Rabbime çok şükür ki gördük kalp atışlarını..inş kucagımıza almayı nasip eder Rabbim bu güzel günlerin yüzüsuyu hürmetine..öptm hepinizi...
s
abah sabah ağlattın kız benimafoldumben
allah tüm bebek isteyenlere nasip etsin.
adına çok sevindim canımalkisalkisalkis

canım tam olarak niye yüksek oldugunu bilmiyorum sanırım pırtılaşmam biraz fazla bi ben 85 kiloyum kiloya göre hesaplanıyor bu iyneler sanırım yarın doktora gidecegim sorarım ginede
Valla sorarsan süper olur canım...allahım doğumunu nasip etsin inşallah,sağlıkla bebeişini, kucağına al.adına sevindim çok .tebrikleralkisalkisalkis

Baharcım canım inşallah yarın beklenen mucize olur canım dualarım seninle :Saruboceq:

Gülaycım tebrikler, inşallah sağlıkla kucağına almak da nasip olur tatlım :)

allah razı olsun ilgin ve alakan için allahım o güzel gönlüne göre vesin canım allah razı olsun resimler geldi sagol herşey için

gülaycım canım tebrik ederim allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. çoookkk sevindim gözün aydın.:emir_bebek:

Allah gönlüne göre versin gerçekten sıkıntılı bir süreç :KK43: bende geçen yıl ankara ya gelmeye uğraşıyordum bu zamanlar çok kötüydü çok şükür şimdi bir araya geldik eşimle darısı size ve umarım kolay olur :)opuyorumnanaktan

feryad cım, eşinle biraraya gemişsin ne güzel, darısı başımıza ve tüm isteyenlere olsun canım...a.s.

Baharcım
canım kendını uzmek yok bılırum kolay degıl ama yapma bunu herseyde vardır bır hayır buna ınan canım ınsallah mucızen yarın gerceklesır ben umutluyum ama olmazsada en azından tedavıyle ugrasmazsı artık bak kendın kaldın hamıs buda bı gelısme bızım ıcın canım uzme kendını

celenimm günaydın şekercimm, heyyyt be cemrem büyümüşte elinden her iş gelirmiş:)) gelin gülüm yaa perişanım valla...gerçi ankaradaki evi kapatmıycaz, kendi evimizdi durcak, lojman çıktı oraya birkaç parça eşya alıp koydu eşim , buradan da mutfak eşyası , kıyafetlerimiz vs. gidecek ama yinede bi sürü iş tabii poffff:KK43:( birde ilk tayinlerde olmamıştı o nedenle hiç hazırlığım yok, süpriz oldu ek atama olayı...neyse allah başka sıkıntı vermesin! olur gider inşallah...hadi bekliyom kap kızçeyi gel...öptüm kocaman

evet canım aynen öyle , ben çalışmalara bol bol katılmaya devam ediyorum :)

Adetin 8 , 10 , 12 , 14 , 16 , 18 ve 20. günleri başarıyla tamamlandı.Daha 22 , 24 , 26 , 28 ... var .Yaaa benim adette 32 günde bir oluyo valla...Şimdiye kadar hava atardım hep 26 günde bir olanlara...Şimdide onlara özeniyorum...Çalış çalış sonrada gününü bekle ...daha çoook çalışmam lazım çoook :)

kıss melekkkdelikafadulden öldürcen adamı 2-3 gün ara verkaydirigubbakcemile3 çalışmayan tembellere örnek olsun...hadi güzelim gelecek ay bu çalışmayla güzel haberler alıcaz inşallah senden...yürüüü kim tutar seni:eek: öpüyoruma.s.

celenimm günaydın şekercimm, heyyyt be cemrem büyümüşte elinden her iş gelirmiş:)) gelin gülüm yaa perişanım valla...gerçi ankaradaki evi kapatmıycaz, kendi evimizdi durcak, lojman çıktı oraya birkaç parça eşya alıp koydu eşim , buradan da mutfak eşyası , kıyafetlerimiz vs. gidecek ama yinede bi sürü iş tabii poffff:KK43:( birde ilk tayinlerde olmamıştı o nedenle hiç hazırlığım yok, süpriz oldu ek atama olayı...neyse allah başka sıkıntı vermesin! olur gider inşallah...hadi bekliyom kap kızçeyi gel...öptüm kocaman
pooff ekimde gelicektik ankaraya.söölemiştim ya doğum gününü orda kutluycaz cemrnein..gelmişken seni-pelinide görürüm die ümit ediyodum :çok üzgünüm: senin tayin kesinleştimi?bugun mu belli olucaktı*

X