Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

ne güzell bi haber:) allah sağlıcakla tamamına erdirsin inşallah...sevgiler

Kızlarrrr çok gerginim günüme az kaldı hamileliğin bazı belirtilerini hissediyorum ama tedirginim yarın gidip kan tahlili yaptırmayı düşünüyorum dualarınızı esirgemeyin benden:Saruboceq:

şencim nereye tayin istediniz? inş.olur Allah kolaylık versin işlerinde canım...

hamileyken eşimin bana söylediği ve dilinden düşürmediği şarkı
okadar mutlu söylüyordu ki .......
mafoldumben

aslgkh arkadaşım sende bulantı başladı mı?

hazancım benim de 4.gebeliğim hepsini kaybettik ilki ikizdi sonraki düşük sonraki dış gebelik bu da 4.Rabbim bunları bize bağışlasın inş..benim ilk kontrolde keseyi gördük ama çok küçüktü 3 gün sonra tekrar bakalım dedi o zaman normale dönmüştü...5+5 de duyanlar mutlaka vardır ama tıbben bilinen 7 haftalıkta başlar kalp atışları yani sakın moralini bozma kontrole gittiğinde göremezseniz..canım benim bulantılarım 1 hafta falan oldu başlayalı yemek çok yiyemiyorum( ilk hamileliğim 20.haftada sonlandı ve ben 20 haftaya kadar hiçbirşey yiyememiştim çok kötüydüm) ilke göre kıyaslarsam çok iyiyim az da olsa yiyorum yemek kokuları beni mahvediyor genelde meyve tarzı şeyler peynirli tost falan yiyorum...folic falan kullanmıyor musun...

mafoldumben

canım nerelerdesin kaybından sonra neden gelmedin buraya aramıza gel canım seni yeniden umutlu görmek istiyorum üzülmek yok tamam lmaz: kızdırma beni pes etmek ve umudunu yitirmek yoooookkkk :lepi: ne yapalım biraz nazlı ve yorucu bebişlerimiz olacak bu da bizim kaderimiz yerimseniben

maşallah canım kalp atışlarını duyman çok güzel inşallah sonuna kadar seninle kalır.

hakkında hayırlısı canım olur inşallah canım düşüklerine tedavisiz hamile kaldıysan bundan sonrada kalırsın inşallah

canım benim çalış çalış....kaydirigubbakcemile3 olsun yumurtlama dönemi geçsin mühim değil devam....
hani derlerya kazanmak mühim değil önemli olan katılmak diye.....:kedi::kedi: önemli olan çalışmakopuyorumnanaktan

karabük' e istedim canım, sağolasınn...a.s.

Allah gönlüne göre versin gerçekten sıkıntılı bir süreç bende geçen yıl ankara ya gelmeye uğraşıyordum bu zamanlar çok kötüydü çok şükür şimdi bir araya geldik eşimle darısı size ve umarım kolay olur :)opuyorumnanaktan

şen taşınıyormuşsun canım ya allah kolaylık versin, çok zor iş. ben hiç taşınmadım ama kardeşimden biliyorum. kolay gelsin şencim.

selvihancım geçmiş olsun canım. sarılıgın en büyük 2 ilacı ışık ve bebegin karnının iyi doyması! ben evin güneş gören yerinde yatırdım gündüzleri , gece de ışık açık uyuttım. bir de mama takviyesi yaptım günde bi kaç kez, bikaç kaşık. korkma canım geçer.

diger bebişleirimiz, hamişlerimiz nasıllar? hamileligi bekleyenlerde çalışmalara devam, durmak yok :))

mafoldumben

canım hepimiz biliyoruz ki yaşadıklarımız kolay değil çok üzülüyoruz ama yine deniycez en sonunda olacak ve bizim anneliğimiz bence daha kutsal diğer hamişler sadece bulantı ve diğer rahatsızlıkları hissederken biz hergün hergün bebeğimiz için iğne olucaz onun üztüne daha fazla titriycez rabbim katında da bence daha değerli olcak anneliklerimiz lütfen üzülme bak biz senin ne hissettiğini biliyor seninle aynı duyguları paylaşıyoruz Rabbim büyük bir kapıyı kapatıp yenisini açacak bize bebeklerimizin de gelme zamanı var o süre dolunca hepimiz kucağımıza alıcaz onu hani hep söyleriz ya BEKLENEN GÜN GELECEKSE ÇEKİLEN ÇİLE KUTSALDIR diye beklediğimiz gün gelicek mutlaka hep dua edelim rabbim çok büyük tmm mı canım benim opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

nergiscim nasılsın canım memleketimin gülü :) kader arkadaşım benimkaydirigubbakcemile5

feryad cım inşallah hamilesindir... hayırlı haberlerini bekliyoruz..

inş canım sağol duaların için bir yanım tahlil yap diyo diğer yanım korkuyo aslında :) kocişte ısrar ediyo yaptır diye ya şüphelendiğim her zaman hamile kalmıştım ama devamı gelmedi sanki öğrenince büyüsü kaçacakmış gibi geliyo :roflol:

bencede yaptır canım bende ne zaman şüphelensem hamiş oluyorum.... korkma rabbim korusun kollasın inşallah tüm hamişleri ve bebişlerini....
canım memleketin çookk güzel misss gibi bir hava var . dün dışarı çıktık taşhana gittik önünde osmanlı macunu satıyolardı. aldık yedik. bizim kızlarada yollayabilsem keşke dedim... çalışmalara çook faydalı biliyosunuz:kedi: :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…