Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

ah celenim canım benim verdiğin bilgi için çok teşekkür ederim .canım ya şekerli suyu ne kadar vereceğiz ölçüsü ne.

1 kahve fincanı suya 1 cay kaşığı kadar şeker koy.ondan 3 cay kasığı versen yeter.günde 1 kez ver.5 gün devam et.ama arkasından 1-2 cay kasığıda normal su verki içi yanmasın bebişimin :1hug:
ha bide sarılık cok uyutur selvicim..buna aldanma.uyandır ms kokuluyu emzir.uyanmıosa burnu falan sık.uyanır o :)

Gen ve hormon testlerimi ve daha bilmedigim bir sürü test yaptirdim en son pihtilasma belirtisi buldular oda 2 düsügümden sonra simdide bir senedir olmuyo eylülü 10 da tekrar randövüm var bakalim bu sefer neye karar vercez ben birde asilama yöntemini denemek istiyorum.´HAKKIMIZDA HAYIRLISI BAKALIM

Uzakta cok uzakta güneyde
Yazlari sicak ve asik
Kislari soguk ve sensiz
Bu sehir ve ben üsüyoruz
BIR UGRASAN DIYORUZ :emir_bebek:
Iklimini getirsen
Bereketini bollugunu
Örtsen üzerimize
Havalansa yine zil calan eteklerin
Gelip otursa gözlerime göz bebeklerin
Öperken icsem agzinin cicek balini
Günahini boynuma seni koynuma alsam
Hem zehrim hem sehrim limon ciceklerim olsan
Ben görmedim böyle alimi calimi
YARABBIM DUY DUYUR SESIMI
Anlamiyor kimsesizligimi
YARABBI YETIS YARABBI
YARABBIM DUY DUYUR SESIMI
Anlamiyor caresizligimi
YARABBI elver YARABBI
Hala kuytuda ücrada
Tekinsiz bir mecrada
DUA ETSEM SENI DILEYEN:emir_bebek:
Börtüm böcegim bitki örtüm
OLACAK DUAM OLSAN:emir_bebek:
AMIN DESEM HAMD ETSEM
Topragina kök salsam senle
Nihayet bulsa ömrüm

kızlarrr çok mutluyum bebişimizin kalp atışlarını gördük çok korkmuştum doktora giderken hatta hiç gitmek istememiştim yine ters bişey varsa diye ama Rabbime çok şükür ki gördük kalp atışlarını..inş kucagımıza almayı nasip eder Rabbim bu güzel günlerin yüzüsuyu hürmetine..öptm hepinizi...

kızlarrr çok mutluyum bebişimizin kalp atışlarını gördük çok korkmuştum doktora giderken hatta hiç gitmek istememiştim yine ters bişey varsa diye ama Rabbime çok şükür ki gördük kalp atışlarını..inş kucagımıza almayı nasip eder Rabbim bu güzel günlerin yüzüsuyu hürmetine..öptm hepinizi...

maşallah Rabbim tamamına erdirsin inş. benim dr.umda salı günü gel dedi kalp atışını dinlemek için. ama bence erken gibi çünki 5+5 felan olcak.

maşallah Rabbim tamamına erdirsin inş. benim dr.umda salı günü gel dedi kalp atışını dinlemek için. ama bence erken gibi çünki 5+5 felan olcak.

canım çok teşekkürler darısı başına inş.bence de erken ama kalp atışı için değilde belki kese kontrolü için çağırmış olabilir...evet canım ben hibor 3.500 kullanıyorum ve hergün aynı saatte yapmaya özen gösteriyorum çünkü etkisi 24 saat sürüyor bu iğnelerin o yüzden saati önemli..tabi kan pıhtılaşma düzeyi de önemli..ben günde 1 defa yapıyorum...:nazar::nazar::nazar:

canım çok teşekkürler darısı başına inş.bence de erken ama kalp atışı için değilde belki kese kontrolü için çağırmış olabilir...evet canım ben hibor 3.500 kullanıyorum ve hergün aynı saatte yapmaya özen gösteriyorum çünkü etkisi 24 saat sürüyor bu iğnelerin o yüzden saati önemli..tabi kan pıhtılaşma düzeyi de önemli..ben günde 1 defa yapıyorum...:nazar::nazar::nazar:

ama biz geçen çarşamba keseyi gördük. dr. kalp atışı için dedi. neyse inş. herşey yolunda gider bu benim 4. hamileliğim. umarım bu iyi sonuçlanır. bende claxen 0.4 kullanıyorum.

PAPATYAM, canım benim nasıl iyi geldi mesajın anlatamam...çok tedirginim aslında, hiç hesapta yoktu bu şehir değiştirme olayı, aniden gelişti olaylar...ankaradaki okulum çok iyiydi,çok memnundum idarecilerimden ve arkadaşlarımdan...çevrem komşularım herşey çok yolundaydı, evimizi almıştık kendi evimizde oturuyorduk, karşı komşum inanılmaz şeker bir hanım ve kızıma o bakıyordu, önce allaha sonra ona emanetti kızım, gözüm kapalı bırakıyordum ona vs. vs....şimdi tüm bunları bırakıp gitmek çokkk zor geliyor...allah kararımızdan dolayı pişman etmez inşallah...ama yazdıklarından sonra biraz rahatladım gerçekten...inşallah karabüktede herşey yolunda gider, lojman çıktı ev işini hallettik, şimdi sıra okul ve bakıcıda...inşallah iyi bir okula çıkar tayinim,pazartesi akşam belli olcak ve nşallah helal süt emmiş bir bakıcı buluruz kızçeye...
inşallah söylediğin gibi hayırlı olur canım bizim için,...

hamile şımarıklığına tabii ki devam edeceksin..hatta doğumdan sonra da devam aynı duruma...bi daha ele geçmez bu günler, iyi değerlendir, bol bol naz yap...ohhh sefan olsun:))
temizliğe benimde şenay hanımım var canım,15 günde bir geliyor sağolsun çok memnunum ama bu ara çok dağıttık evi, oraya buraya gitmekten doğru düzgün toplayamamıştım üstten topladım şöyle dolap içlerini filan...sen hiçbişey yapma sakın, bebişimizi büyüt güzel güzel...öpüyorum...

ecesem sen hangı doktora gıtdın? ben ıstanbulda yasıyorum. cem beye gıdıyordum. fraqmın ignesı yazmısdı ama olmadı yıne. acaba ıgnenın dozumu az gelıyor?

canım merhaba.... ben ankarada hacettepede lütfü önderoğluna gidiyorum....pıhtılaşma seviyen nedir bilmediğim için iğne dozun konusunda bişey söylemem yanlış olur....bir dahaki hamileliğinde riskli gebelik uzmanına devam etmen ve iğneye adet günün geçmeden başlaman sanırım senin için en hayırlısı olacaktır....istanbulda yaşayan arkadaşlar doktor konusunda sana daha iyi yardımcı olacaklardır...

şencim gözün aydın canım tayin çıkmış,bende iliçi istedim ama olmadı ...
taşınmanın ne demek olduğunu çok iyi bilirim ,hemen adresi ver yardıma geleyim :KK70:D:eek:
kolay gelsin ..

esracım, sağolasın, aslında henüz tayin sonucum belli değil pazartesi akşam belli olcak, ilk yapılan özür grubu tayinlerinde olmamıştı benimkiside ama biliyosun bakan hanım geri adım atıp il emri olayını getirince tekrar ek atamaya başvurdum, il emri olunca kesin gözüyle bakıyoruz artık olur herhalde....il içi isteyenler için büyük şanssızlık oldu gerçekten üzgünüm senin adına, aynı şekilde 3 yıl çalıştım ben ankaranın 130 km uzağında bir ilçenin beldesinde offf çok zordu ama sonrasında evime yakın bi yere geldim sıra tayiniyle kurban kestik valla kurtuldum ordan diye ve yeni okulum çokk iyiydi arkadaşlarım öğrencilerim çok iyiydi 3 yılda bu okulumda çalıştım ama bu defada eşimin şehir değiştirmesi gündeme geldi bu okulumdan da ayrılıyorum kısmet tabii herşeyin hayırlısı inşallah, umarım en kısa zamanda istediğin yere çıkar tayinin seninde...
heyyt süpersin yardıma gelcen ha!! seve seve kabul ediyorum kızçeye baksan yeter..sağol canım gelmiş kadar oldun...herşey gönlünce olsun.öpüyorum

Son düzenleme:
kızllaaarr hep iğne hep :eek:lmaz:hap vitamin mi konuşcaz hıııı :eek:lmaz:
şu an ajda pekkan tadında oturmamı sağlayan basit bir ev maskesi tarifi yapın da bakın kaşınızı kaldırabiliyor musunuz o suratınızdayken naniknanik
1 yumurta akına 1-2 damla limon koyup boyun ve yüzünüze sürün, sonra da su ve varsa gül suyuyla temizleyin 30 dk.sonra, ayyyyy gııp gıcır oluyooor :smiley-cool:

süppersindelikafadulden hımmm ama yumurta akı yerine başka bişi olabilir mi aceba öğğğk kokar o şimdi bee:sinifsinif:

ayy evet havamız değişsin arada başka şeyler de konuşalim heesositososito
a.s.

jinepps hoşgeldinn,
güzel dileklerin için teşekkürler, en kısa zamanda rabbim seninde kucağını doldursun inşallah...sevgiler

baharcım umududunu yitirme bacım kendini gösterecek yaramaz sana bu defa olacak olumlu düşün son ana kadar bence yüce allahım ol dedikten sonra biliyorsun kimse önüne geçemez dualrım seninle

X