Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Günaydın kızlar:)
ışler çok yoğum o nedenle pek yazamıyorum ama takip etmeye çalışıyorum sizleri.

Yeni hamilelerimizi kutluyor, bu süreci sağlıkla geçirmelerini diliyorum.

Gülaycım iğneler bana ilk günden beri üst bacağımdan yapıldı ve bir sorun yaşamadım. Daha doğrusu kendim yaparken yaşadım, dediğin gibi morarıyordu.
Çünkü iğneyi sabit tutamıyor, deri altında iken titretiyordum. ılk 3 günden sonra eşim cesarete geldi ve yapmaya başladı, artık bi sıkıntı olmuyor.
Doktorumuz bize tam dikey olarak değil, hafif eğimli tutarak yapmamızı söylemişti. Çünkü deri altına vermek gerekiyor ilacı, tam dik vurursan kas dokusuna vs. gelebilirmiş.
Eşim 3 aydır hafif eğimli olacak şekilde yapıyor sen de böyle bi dene istersen.

Çalıkuşu benim laparoskopimde çok zor geçmişti.Ben de nrkozdan çok kötü oldum.Sonra dr geldi.Tüplerinin ikisi de kapalıydı.Açmaya çalıştık ama yine kapanma ihtimali var dedi.Îlk 3-4 ay hamile kaldın kaldın kalamadıysan kapanmıştır dedi.Kesin tüp bebek yaptırman gerekir dedi bana.Senin gibi benim de çok sancım oldu.Neyse ben laporoskopiden 13 ay sonra hamile kalmıştım.

umutluyuz arkadaşım çok sevindim hayırlısı olsun allah kucağına almayı nasip etsin inşallah.Ama iğneye en kısa zamanda başla bence de

Sido günaydın.Ben özelimi denedim ama açamadım.Ben yüzüncü yıldayım sen nerelerde oturuyorsun.Ben daha önce de bahsetmiştim ama senin gözünden kaçtı herhalde.Bizim levent bey bizi tüp bebeğe yönlendirdi.Bizim çocuk özürlü olunca gen taramalı tüp bebek yaptıralım dedi.Biz de tabi deneyelim o zaman dedik.Yaş da ilerliyor benim tabi.En yaşlınız benimdir herhalde.yaş 38 oluyor nerdeyse.Bu yıl mart ayında tüp bebek denedik.Baştan tutmuştu.Bete hcg katlayarak gidiyordu.Sonra düşeye başladı.Ben yalnız bu pıhtılaşmadan bahsetmiştim levent beye.Ona da mantıklı geldiği için bana innohep iğne yazmıştı.Transfer gününde başlanmıştı iğnelere.Ama sanırım çok geldi.Ecoprim 100'lük te kullanıyordum aynı zamanda.Tabi benmkiler karambole kullanılan ilaçlar.
Bu arada ben de çalışıyorum.Bakıcım var tabi ama çok da memnun değilim.Bundan öncekinden de memnun değildim zaten.ınşallah sen iyi birini bulursun.Rastgelirsem öyle san haber veririm senin özeline ben gireyim en iyisi ben sana telefonumu vereyim.Haberleşiriz tabi.

hepinize günaydın opuyorumnanaktan hayırlı cumalar a.s.
kızlar bu mubarek günde tüm hamişlere bebek isteyen arkadaslarımıza dua edelim..12 de baharın randevusu var.onun içinde da edelim hayırlı haberlerle gelsinler :Saruboceq:

kızlar bende bugün kan verdim b hcg için gebelik yosa iyneyi kesmem gerekiyor doktor öyle demişti adetine 2gün kala b hcg yaptır gebelik varsa devam gebelik yoksa iyneyi vurma dedi kanaman yogunlaşır hastanelik olursun dedi saat 3 buçukta sonucu alacagım

inşallah pozitiftir canım.Hemen haber verirsin.Ben adet olana kadar vurulmuştum iğneyi.Bir şey olmamıştı.

herkese gunaydin hanimlar su mubarek cuma gununde tum dualariniz kabul olsun ALLAH gonlunuzun muradini tez zamanda versin insallah

canim cok gecmis olsun ya, :teselli: Acaba bedemciklerdemi bir problem var CADIARZU
sana acil sifalar diliyorum a.s.
teşekkürler tatlımmmm süprizzzzz

kızlar ne zamandır henüz netleşen trombofili sonuçlarımı yazıyorum... daha önce bana homozigot denmişti ama kesin sonucum şimdi çıktı yorumlarınızı bekliyorum.......
protrobin- heterezigot
fak13- heterezigot
fibrinojen-heterezigot
mthfr-heterezigot
yahu değerlerin bu kadar çok olması beni korkuttu... evet homozigot olmamasına sevindim ama heterezigot değerlerinin çok çıkması offfffffff allahım mafoldumben

umutluyuz tebrik ederim.. umarım sorunsuz bir hamilelik geçirirsin...listemize hemen mi ekleyeyim seni, yoksa doktora gidip geldikten sonra mı ekleme mi istersin?

Bu arada yaş muhabbeti yapmışsınız...Çalıkuşu sana sevineceğin bir haber vereceğim...32 yaşımı bitirmek üzereyim :) Sanırım en yaşlınız ben oluyorum ...

kaydirigubbakcemile3 ... aman iyi.. iyi... sositososito

ne güzel eser izmir.. böyle güzel haberleri, yaklaşan doğum tarihlerini okuyunca elim ayağıma dolaşıyor, heyecanlanıyourm.. inş.. sorunsuz bir şekilde kucağına alacaksın Taha'mızı.. ay maşallah....

canım hekese heparın yamıyorlar bendede pırtılaşma var ama ben clexane kullanıyorum herkesin doktoru farklı bi iyne yazıyor sanırım

heparin bu iğnelerin etken maddesi zaten.. cleaxne markası..

canım üzülme, bak artık sorununu biliyorsun tam olarak.. inş bundan sonra sorun yaşamadan alacaksın bebişini kucağına..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…