Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

test yptın mı cnım.çtldım vll merktn.hmilemisn???inşllh inşllh

sabah testi yaptım canım . çift çizgi çıktı. inş. akşam dr. gidcem. umarım herşey yolundadır. bu benim 4. hamileliğim olcak. burdaki arkadaşların yazdıklarını okudumda hepsiyle aynı şeyleri yaşamışız. bu topiği görmeden önce yanlız ben böyle şeyler yaşıyorum sanmıştım. inş. Rabbim bundan sonra böyle acılar yaşatmaz ve bebişlerimize kavuşuruz.

kızlar merhaba hepinize nasılsınız bakalım bugün .......inşallah bugün herkes için her zamankinden güzel bir gün olur ..........hep güzel haberler duyarız.

celencim geçmiş olsun küçük prensesim bir düzelmedi gitti ....allah şifasını versin inşallah küçük kuzuk inşallah bir an önce düzelir kıyamam ben ona ... çok geçmiş olsun canım küçük cemremi çok öpüyorum ....

sevgili smmm06 canım 22. haftada bu tür şeyler olur bazen tüm gün bile hissetmediğin oluyor özellikle 23 ve 24. haftadan sonra daha rahat hissediyorsun panik yapma canım için rahat etsin istiyorsan hemen bir doktora git için rahat etsin kendine stres yapıp bebeğininide üzme olurmu annesi çok öptüm sizi

hazanyağmuru gözün aydın inşallah bu sefer hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın senin için dua edeceğim canım sen ekim annelerindemiydin canım

inş. hamilesindir. ben o testlerden çok yaptım. bildiğim tek şey var eğer gebelik yoksa 1 saat geçse bile çizgi çıkmayacağıdır. bende genelde testi yapardım. çizgi hemen çıkmayınca bi kenara atar 15 dk sonra bakardım. ikinci çizgi silik çıkınca 2 gün sonra testi yenilerdim. bence sende testi 2 gün sonra yeniden yap.

hazanyağmuru gözün aydın inşallah bu sefer hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın senin için dua edeceğim canım sen ekim annelerindemiydin canım

teşekkür ederim canım. evet doğru hatırlıyorsun ekim annesi olacaktım. bebeğimi 3 aylıkken kaybettim. sonra mart annesi olacaktım onuda kaybettim. Rabbim inş. bu defa nasip ederde bebeğime kavuşurum. kısmetse bu defa nisan annesi olcam. senin durum nasıl?

Hazanyağmuru inşallah bu kez hamileliğini sağlıkla geçirir, kucağına alırsın bebişini tatlım.

Fundacım canım iyiyim şükür, işe de başladım ama bi aksilik olmadı allahtan:) Ama hala çok dikkat ediyorum. Sen nasılsın nasıl gidiyor?

Limburg canım ya benim göbiş çıkmaya başladı ben de anlamadım valla, kilo da almadım sayılır, yani 14hafta bugün bitiyor 1 kilo aldım.
Gerçi birçok internet sitesinde de 14. haftada göbek az az belirmeye başlar yazıyor, heralde normal bu durum.
Benim pantolaonlarımın göbeğimi sıkmaya başladı. Sanırım yavaş yavaş alışverişe çıkmak, hamile mağazalarına bakmak gerek:)
Açıkçası zaten sabırsızlanıyorum, çıksın göbişim, hiç mahzuru yok bence :)

Dinamiss teşekkür ederim. bu defa sonu iyi olur inş. çünki çok yoruldum. 3. hamileliğimde iğne kullanırken kaybetmiştim bebeğimi. artık pes ettiğim bi zamanda Rabbim yolladı meleğimi. bu akşam dr.a gidcem inş. iyi haberlerle dönerim.

allaha çok şükür iyiyiz canım bir sorunumuz yok .... yavaş yavaş sona yaklaşıyoruz oğluşumu kucağıma alacağım günü iple çekiyorum allah herkesin bebeğini sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inşallah ...... bizimki biraz zor bir yolculuk ama sonunda alacağımız meyve o kadar değerliki bu yüzden zor gelmiyor bana yeterki sağlıcakla alalım bebeklerimizi ........sende kendine çok dikkat et tedavinede harfiyen uy stres yapma kendine sonuçta allahın dediği oluyor ... ama bu sefer olacak allah kucağına minik bir melek konduracak ... allaha emanet olun a.s.

cnm:))tebrikler.
beklemeden gebe olmk süper..bende eylülde tekrrr denycem..
hemen iğnelere başla bence...opuyorumnanaktan

Sağol Funda ınş. Rabbim de bu yoluluğunuzu hayırlı bişekilde tamamlamanızı nasip eder. bende kan pıhtılaşması olduğu geç tespit edildi. ama inş. bu defa güzel sona kavuşurum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…